Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

tatıl dönüşü mu ..tatıl mı ..vayy vayy vayy ne zaman dıyecegım ben bu sözcüğü Allahım.. inşallah ıyı geçmıştır iyıce dınlenmışsındır..

Evet biraz erken oldu ama iyi oldu sağol arkadşım... darısı başınıza inşallah.. pek dinlenemedim hareketlilikten ama herşeye değer iş ortamından biraz uzaklaşmak...

selamlaaar

Gecen hafta hiç verememiştim.Bu hafta acısı çıktı

Rumuz: kepekliekmek
Başlangıç tarihi: 29/04/2014
Başlangıç kg:89,1
Geçen hafta:86,4
Bu hafta:85,2
Fark: -1,2
Toplam fark:3,9
Beden:46
Spor:Hergün 3 km tempolu yürüyüş
Boy: 1.75
Hedef:ilk hedef 79 kg...ikinci 69 kg
Yüzdesi:-1,39

Kilo veren herkesi tebrik ederim

Kilo verenleri gordukce kendimi catiya cikip atasim geliyirrrrrrrrr

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:54.4
Bu hafta:53.8
Fark:-600
Toplam fark:8.8 kg
Beden:36-38
Spor: yok
Boy:1.63
Hedef: 52
Yüzdesi:1.10

arkadaslar herkesi cok ozledim. 1 hafta oldu tasinali ancak yerlestim cok hastaydim pesime cocuklar hastalandi suan esim hasta simdi yine kizim atesli// yani afedersiniz kicimi bi dogrultup topige giremedim. telden girmekten hoslanmiyorum. ama yavas yavas mudahil olucam/ verdigim kilomu hastalik sonunda verdim spor yapmiyorum ancak hic oturmuyorum. b12 aliyorum duzenli . karataya uygun besleniyorum/ umarim herkes iyidir. en kisa zamanda gelicem.opuldunuz

afiyet olsun canım
kolay gelsin

merhaba canım
amin

bende kedi yayınladıktan sonra googleden arayıp baktım başka bir sitede 500 gram suya 30 sap yazıyordu benim kullandığım bardak 250 lik bende 15 atarım diye düşünmüştüm

otellerde de dışarıda da yemek yemek eziyet geliyor artık bize, tuzu, yağı, derken hiç yememek daha iyi ama tatilde olunca yapacak bişey yok zararı en aza indirmeye çalışmak lazım sende öyle yapmışsın,,,aradakilerde zayıflama ödülün olsun
bende öğlen yürürken uzun burunlu birini görünce burnum aklıma geldi yanaklarım eriyince içi boşaldı suratım yuvarlaktan sivriye dönüşmeye başladı burnum iyice çıkmışmıdır diye düşünmüştüm
Bu arada herkes iyidir umarım...gül ablacım ufaklık nasıl oldu inşallah iyidir durumu ?

hoşgeldin canım

ufaklık hastaneden çıktı, burada hacettepeye götürdüler 6 ay sonra anjiyo demişler,,,görünüşü iyi,,,kanın pıhtılaşmaması lazım bie yere çarpmayacak özellikle kafasını beyne pıhtı atmaması lazım,,,sürekli gözler onun üstünde olacak allah yarduımcıları olsun çok zor , evde 3 kardeş çocuk kısmı bi an iyi olsalar bi an birbirlerine girerler nasıl başedecekler bilmem...

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4 kg
Gecen Hafta : 52,2 kg
Bu Hafta : 51,9 kg
Fark : -300 gr
Toplam Fark : -2500 gr
Beden : 36
Spor : yok
Boy : 1,67 cm
Yas : 33
Hedef : 48
Yuzde : -0,574

Ben gecen hafta bildirim yapamamistim, gecen hafta pazar gunu eve donunce olcmustum kilomu.
Kizlar gecmisi okuyamadim daha, kilo veren saglikli beslenen citirlarimi tebrik ediyorum.
Bende gr gr veriyorum, veremeyen duraklama yasayan arkadaslara sabir ve azim diliyorum

Tatilden dondum doneli bi toparlanamadim. Cok burnum akiyo, gozlerim kapaniyo :2:birazda ishal gibiyim.
Saclarimda dokulmeye basladi, zaten cok dokulur, tam buranin suyuna havasina alisti derken, git gel yine basa dondum.
Agustosta tekrar izne cikicaz eneeeee yine don basa

geçmiş olsun bluedaisy..Bende yeni kurtuldum sayılır o nedenle hastalık deyınce gözüm korkuyor gerçekten..

Canim senin boyun kac ki hedefin48 kilonda 51 hayy maşallah

Bende oyleyim bas agrisi burun akintisi ama dusuremiyor buda karatayin guzelligi sanirim yoksa coktan iflas bayragini cekmisti bunyem

kotu kediiiiii.....

senin yuzunden sisko cikicam iste cuma gunu 55.1 dim bu sabah 56.3 ciktim

haftasonu ve onumuzdeki iki gun daha yatili misafirlerim var, hem spor yapamiyorum hem yemekler diyete uygun olamiyor. bi de tatli vs durumlari var tabi. bu hafta iyi gitmiyor ama yine de bildirim yapayim. ama ne olurdu cuma gunu toplasaydiniz da moralim bozulmasaydi bu kadar (((

Rumuz: olbey
Başlangıç tarihi: 30/05/2014
Başlangıç kg: 55.9
Geçen hafta: 55.9
Bu hafta: 56.3
Fark: +0.4
Toplam fark: +0.4
Beden:38-40
Spor: yürüyüş leslie + tibet
Boy: 1.55
Hedef:ilk hedef 52... ikinci hedef 50
Yüzdesi: beceremedim bunu genis bi ara bakicam. misafirden biseye bakamiyorum

Ye tatlilari boz inisuluni kediye suc at
Kiz kedi tirmala bunu

inşallah canım bakalım bekleyip göreceğiz artık. bir kaç ay içinde 34'den 38'e fırlayınca intihar etsem yeri

Mydeniz cevaplamis ama bende tecrubemi yazyim, benimde hamileligim boyle basladi.
Ayni regl olacakmisim gibi butun belirtileri yasadim, dedigin gibi bir parca akinti oldu, bende regl oldum sandim
Ama devami gelmedi :) seninde hayirli haberlerini bekliyoruz

Regl regl regl sen artik guzel spor da yapiyorsun, azcik daha sabret. Simdi bende basliycam spora, ayni durumdan bende yakinirim yakinda.
Bende duzenli spor yapinca bi sure boyle oluyorum. Ama sen regl oncesi durumundan boylesin bence.
30 gr ayarlayamam ki zaten. Göz kararı eklerim birşeyler.

Kedicim bende kuruttum bikac gun once, cok guzel yesil yesil saplari atmaya kiyamadim. Bi yerde 20-25 tane okumustum ben fiizamanda.
Ama simdi yesil cayin icine, beyaz cayin icine 10 tane falan atarim diye dusunmustum.

Allahim cerene acil sifalar, yakinlarina da sahir ve guc versin. Iyi haberlerini bekliyoruz ablacim.

Hosgeldin, gecmis olsun hepinize. Gozumuz ariyor walla. Biarn once bekliyiruz.

Ye tatlilari boz inisuluni kediye suc at
Kiz kedi tirmala bunu

Haftasonu kimlerin Karatay'ı bozduğu ortaya çıktı. Ben baştan uyarmıştım, haftasonu kaçamak yapamayacaksınız diye.
erigim

Son düzenleme:
Yeni kuruttugum yesil yesil kiraz saplari.
Boyle guzelini bulursam daha kuruturum.

Eklentiler

• $DSC_3020.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 39
geçmiş olsun bluedaisy..Bende yeni kurtuldum sayılır o nedenle hastalık deyınce gözüm korkuyor gerçekten..
Demi ama sagol canim benim

Canim senin boyun kac ki hedefin48 kilonda 51 hayy maşallah

Ah kuzuumm benim kocaman gobegim var, yeni tanisanlar hamile saniyor.
Kemiklerim incecik birde benim, saat falan takamam ben dusun yani. 50 ustune cikinca gobekli ve gidili oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…