Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

demekki hakkında hayırlısı buymuş hiç üzülüpte strese girme rabbim en doğrusunu bilir bizim aklımız ermez.rabbim sana gönlündeki gibi bir gelin verir ilerde kızın gibi seversin inşallah lütfen üzülme

ramazanda gece kahvaltı yapmak çok rahat oluyor,,,ben geçen sene hep kahvaltıyla sahur yaptım ne acıktım ne susadım

iftarda da hurma yerine zeytin olacak,,,yemek olarak ta canın ne isterse karataya uygun olan,,,

hem gebe olduğunu ilk öğrendiğin zamanlardada çok üzülmüştün şimdi yine üzülüyorsun yapma .her kadının harcı değil 3 tane yiğide sahip olmak

canım benim, hayırlı uğurlu olsun. benim çocuğum yok, son 3 yıldır her bebek için deliriyorum. rabbim nasip eder mi bilemem. bak maşallah senin 2 tane yavrun var, üçüncüsü de yolda. kısmetiyle beraber gelecek, arayıp da bulamayan, isteyip de "ana" olamayan ben dahil çok kadın var. Gönüldekine ulaşmak için Allah'tan gelene razı olmak gerekiyor. Sen jübile yapacağını düşünüyor olabilirsin ama kendin demişsin hiç planda yokken yumurtlama günü filan değilken diye. belki Allah kızının aslan gibi 3 abisinin olmasını planlamıştır? ^_^ Şimdi bebişini sağlıkla kucağına alma için dua etme vakti, kendini de üzme, i de... he zorlanıyorum dersen ben seve seve bakımında yardımcı olurum. bana bebek de

mydenizin 2 oğlu var canım kızı yok 3 .erkek geliyor oyüzden

aaaaaaaaaa kız müjdesi bekliyorduk:44:

hayırlısı olsun canım,,,allah böyle takdir etmiş biz ne desek boş,,,,hayal kırıklığın geçince onada alışacaksın nelere alışmadık ki...

ben ilkinde ultrasyon da olmadığı için hep kız diye hazırladım kendimi bebek eşyalarını kıza göre aldım- ördüm erken doğuma giidncede kesin kız dedim doktor oğlun oldu deyince şok oldum benim kızım olacaktı dedim, doktor anlaşmanmı vardı millet oğlan ister sen kız istiyorsun bugün 4 erkek 88 kız oldu ne kadar şanslısın herkesin istediği sana oldu dedi, çocuğun suratına bakmadım, 2 gün emzirmedim sütüm gelmedi kucağıma veriyorlardı emzir diye bu ne çirkin ET ( o zamanlar filmi meşhurdu iri gözlü küçük çeneli) ye benziyor diyordum, rahmetli KV ve annem yalvarıyorlardı deprasyona girmiştim kız olmadı diye, isim ne koyacağız dediler ne koyarsanız koyun dedim...şu an 28 yaşında, çok yaramazdı okul hayatıı boyunca da hep şikayet hep şikayet haftanın 3 günü okula çağırırlardı, o zaman başladı sıkıntıları 28 senedir hala çekiyorum isyan ettim istemedim ya allahım da beni böyle cezalandır dı....

iyi yanlarını düşünüp mutlu olmaya bakacaksın,,,oğlanlar çok sevinecekler erkek olacağına ,,,ufaklığa tam arkadaş gibi olacak birlikte büyüyecekler birlikte top oynayacaklar....bi sünnet derdi daha çıkacak

hem gebe olduğunu ilk öğrendiğin zamanlardada çok üzülmüştün şimdi yine üzülüyorsun yapma .her kadının harcı değil 3 tane yiğide sahip olmak

mydenizin 2 oğlu var canım kızı yok 3 .erkek geliyor oyüzden

canım, ben de onun için yazdım ya, belki 4. çocuk kız olacaktır da, 3 tane aslan gibi kardeşi olacaktır diye ^_^

Mydenizcimmm psikolojini anlıyorum belki duyduğun ilk andan beri ağlıyorsundur bilmiyorum benim hayalimde öyle bir görüntü var. Seni öyle düşündüğümden beri mideme ağrılar girdi

Kizlar yardimmm ben aciktim napcam simdi kefir icsem leptini noxar mi cunku 1 de bucuk igunumu yaptim

Kizlar yardimmm ben aciktim napcam simdi kefir icsem leptini noxar mi cunku 1 de bucuk igunumu yaptim

kaçta yemiştin 4 saat olmadıysa leptin bozulur ...yemezsen de acıktığın için kıtlık sinyali salgılanır,,,kefir iç kıtlık yerine leptin bozulsun

Inşallah canım allah o gunleri nasip eder inşallah
Evet çok kizdim ilk zamanlar kendime çokkkkk..ne hakla üzülüyorsam..sanki allahin dediğine karşı gelmiş gibi (allah korusun)şimdi uzulmek demeyeyimde bi hayal kırıklığı oldu ama buda geçecek..seviyorum ben minigimi o bana emanet..

Çok özür dilerim arkadaşım sen yazarken farkettim inşallah seni ve diğer bebek isteyen arkadaşlarımı yaralamamisimdir(

Yazdiklarinin her satirinda sana katılıyorum.sizden de dua bekliyorum inşallah saglikla nasip olur onu görmek..ya bu kadar açık yazdim ama insanoğlu işte çok aciziz..dün gulbenin programinda cok hasta iki cocuk vardı öldüm aglamaktan..o zaman dedim ki allahım saglikla verde cinsiyeti hiç önemli değil.

Allahim inşallah inşallah sana ve diğer tüm isteyen arkadaslarima yaşatsin bu duyguyu.ben inanıyor ve sürekli dua ediyorum hepinizden güzel haberler alacagiz inşallah

Yakin olsaydık seve seve yardim isterdim senden.. zorlamak derken fiziksel anlamda değil ama diğer konularda zorlanirim.. iyi huylu temiz ahlaklı allah korkusu olan evlatlar yetiştirme konusunda endiseleniyor insan

kaçta yemiştin 4 saat olmadıysa leptin bozulur ...yemezsen de acıktığın için kıtlık sinyali salgılanır,,,kefir iç kıtlık yerine leptin bozulsun

Sagol ablacigim
1 de yedim ama hatami biliyorum birde
Yogunluktan bucuk igun gibi yapiyin dedim
Biraz peynir 8 zeytin 1 dilim karpuz yedim (1 dilim sizde nasil bilmem bende hani bir dilim karpuzu parcalar 7-8 e bolerix ya onun bur dilimi)
Ee sekeri aldim vucuda tabi gi yuksek biliyorum

neden karpuzun yasak olduğunuda deneyerek anlamış oldun

Evet abla müjde olmadi ama ne yapayim sağlık olsunda tek ..ikinci oglumda biliyorsun çok sağlık sinavindan geçtik o yüzden bir şey demeye de korkuyorum. .rabbimin mucizesi azıcık aklimla ne diyebilirim ki..ben inanıyorum var bunda bir hayır..üzüldüm bu sanirim gün boyu ara ara gelecek ağlama şeklinde ama isyan boyutunda değilim
kıyamam sende lohusalik depresyonu yasamissin çok zormuş o. Keşke ultrason olsaymis alisirdin oglun olacagi fikrine.. eşim de diyor millet oğlan ister sen uzuluyorsun diye..yaa sorma bu yorgunlugun üzerine bi sünnet fikri bizimde aklimiza geldi bakalim:)
canım, ben de onun için yazdım ya, belki 4. çocuk kız olacaktır da, 3 tane aslan gibi kardeşi olacaktır diye ^_^
Bu konuyu araştırıp günah değilse tüpleri bağlatmak istiyorum. Allah isteyenlere versin bana yeter
Mydenizcimmm psikolojini anlıyorum belki duyduğun ilk andan beri ağlıyorsundur bilmiyorum benim hayalimde öyle bir görüntü var. Seni öyle düşündüğümden beri mideme ağrılar girdi

canım yaa desteğin için Sağol cidden. Ağlıyorum ara ara sonra kızıyorum kendime çok fazla ..sanırım bu gün böyle geçer. .lütfen düşünme sen beni midene ağrılar girecek kadar uzulmene sebep oldum kusura bakma..ne yapalim takdiri ilahi diyorum.buyuk oglum yine çok sevinecek bu da iyi tarafi :)

Canim benim mydenizz bak kendinde diyorsun bu gozyaslari hamilelikten arkadasinda dedigi gibi kiz erkek fark etmez saglikli olsun inan hayirsiz kizin olacagina hayırlı oglun olsun vardir hersryde bir hayir ki rabbim sana uc yigit verdi.
Bak bizde her ay su cubuklara iseye eczaneyle ahbap olduk .
Bak arkadasin uc yil benim 1 oldu ilkinde kazara olan simdi ugrasiyoruz olmuyo neden mi rabbim ol diyecek sana nasil ol dediginde erkek ol dediyse bizede ol diyecek . Agla valla acilirsin hormonlarininda etkiai var yoksa sen onun icin olursun cinsiyeti yoktur bebeklerin o kuzudur cunku yavrundur

canım sevdiklerim üzülünce ben daha çok üzülürüm inan.midem zaten sorunlu ama ufacık bir streste tekrar uyanıyor sen beni merak etme kendine bak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…