Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Inşallah canım allah o gunleri nasip eder inşallah

Evet çok kizdim ilk zamanlar kendime çokkkkk..ne hakla üzülüyorsam..sanki allahin dediğine karşı gelmiş gibi (allah korusun)şimdi uzulmek demeyeyimde bi hayal kırıklığı oldu ama buda geçecek..seviyorum ben minigimi o bana emanet..

Çok özür dilerim arkadaşım sen yazarken farkettim inşallah seni ve diğer bebek isteyen arkadaşlarımı yaralamamisimdir:KK43:(

Yazdiklarinin her satirinda sana katılıyorum.sizden de dua bekliyorum inşallah saglikla nasip olur onu görmek..ya bu kadar açık yazdim ama insanoğlu işte çok aciziz..dün gulbenin programinda cok hasta iki cocuk vardı öldüm aglamaktan..o zaman dedim ki allahım saglikla verde cinsiyeti hiç önemli değil.

Allahim inşallah inşallah sana ve diğer tüm isteyen arkadaslarima yaşatsin bu duyguyu.ben inanıyor ve sürekli dua ediyorum hepinizden güzel haberler alacagiz inşallah

Yakin olsaydık seve seve yardim isterdim senden.. zorlamak derken fiziksel anlamda değil ama diğer konularda zorlanirim.. iyi huylu temiz ahlaklı allah korkusu olan evlatlar yetiştirme konusunda endiseleniyor insan

ben bekarım, üstelik biraz da sıkıntılı bir ilişkim var ^_^ bebek için erkeğe ihtiyaç olmasaydı şu an yapardım :KK52: diğer bebek bekleyen arkadaşlarımız için dua ettik, ediyoruz.

Allah yardımcın olsun. Endişelerin çok yerinde, şimdi 2 abisi daha var sana yardımcı olacak. ^_^ Rabbim kolaylığını versin inşallah. :emir_bebek:

sabah...09.00......:KK56:KKK ve 1bardak kefir

öğlen...16.30......:KK56:..., ısırgan yemeği, salata, yoğurt, D vitamini kırıp içtim

spor.....:KK8:....sabah 20 dkk işe kadar yürüyüş,
...................öğlen...1 saat yürüyüş
....................akşam eve kadar 20 dkk yürüyüş

Herkese merhaba! ve de kolay gelsin :)
Ben de Karatay'a başlamayı ve artık abur cuburu hayatımdan uzak tutmayı istiyorum çünkü düzgün beslendiğim zamanlarda ciddi bir farklılık oluyor ruh halimde. Ben 1.62 cm ve 56 kiloyum. Normal değerlerde olsa da bacaklarımda fazlalıklar var, bir de minicik bi göbeğim var! Acaba bu kilodan Karatay'a başladığı zaman kilosu düşen var mı? ( tabiki mümkün olduğunca yağdan yakarak)
Merhaba, ben de 1.53 boy 44-45 kg arası gidip geluyorum. 50 kg'dan düştüm. Abur cuburu tüketirdim, bölgesel fazlalıklarım vardı, üst bacak içi kalınlaşmıştı, bel ve göbek, üst kol. Karataya ve spora başlayınca, bacaklarım, kollarım inceldi, belim ve üst karnım inceldi, zaten akşam yemeyi kesince kilo veriyordum. Bir tek alt karın kaldı. Hala kurtulamadım ama yılların göbeği tabii, hemen kurtulmak zor. :) Karatayla birlikte spor şart. Kardiyoyla birlikte, karın kaslarına yönelik egzersizlerde yapmalısın. Kardiyoyla birlikte karın kaslarına yönelik hareketler yaparsan, o bölgede ki yağ yakımı daha fazla olurmuş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

malesef kötü bir menü bugun leptini bozdum:KK43:

sabah(07:00)
2 yumurta
1 çb kuruyemiş
10 zeytin
1 avuç içi kadar peynir
domates salatalık

öğle(13:00)
1 avuç içi peynir
8 zeytin
1 dilim( 1 büyük dilimin 1/8 i kadar)

ara(16:30)
1 bardak kefir

akşam(20:00)
1 kase çorba tarhana
bol sınırsız salata

su:2 lt
spor:30dk yürüyüş

kusura bakmayın düğüne kadar çok yogunum

Sabah ;kkk
Akşam ;8tane kofte ,4kaşık bulgur ,salata ,4kaşık patlıcan ,
1,5litre su ,2bardak çivan perçemi ,1bardak Yeşilçay
Spor;malesef yok

Selam herkese, ben karatayın bütün kitaplarını aldım okudum ama bir türlü uygulamaya geçemiyodum sizlerin güzel yazılarını da okuyunca motive oldum benim de bi tuzum olsun hem motive oluyorum hem de motive edeyim dedim yazmaya karar verdim:) şu an tam 65 kiloyum hedefim 50li kilolara ulaşmak bir haftadır her öğünü bir ekmekle kapattım ve aç kalmadım ayrıca akşam yemeğinden sonra bi şeyler atıştırmadım kendimi diyete hazırladım yarın tam anlamıyla başlıyorum gün gün yazmaya çalışıcam ve haftalık raporlar vericem bir hafta boyunca naptım kaç kilo verdim hepimize bol şanslaar :)

Selam herkese, ben karatayın bütün kitaplarını aldım okudum ama bir türlü uygulamaya geçemiyodum sizlerin güzel yazılarını da okuyunca motive oldum benim de bi tuzum olsun hem motive oluyorum hem de motive edeyim dedim yazmaya karar verdim:) şu an tam 65 kiloyum hedefim 50li kilolara ulaşmak bir haftadır her öğünü bir ekmekle kapattım ve aç kalmadım ayrıca akşam yemeğinden sonra bi şeyler atıştırmadım kendimi diyete hazırladım yarın tam anlamıyla başlıyorum gün gün yazmaya çalışıcam ve haftalık raporlar vericem bir hafta boyunca naptım kaç kilo verdim hepimize bol şanslaar :)
Hoşgeldin. :)

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401252915.054463.jpg
Günaydın. :)

Eki Görüntüle 1133587
Günaydın. :)

Günaydın canim dunde merak ettim peynir ile yesilligin aradindaki ne :KK9: iki gundur bakıyorum cozemedim :KK9:
Hosgeldin :21:
Sabah ;kkk
Akşam ;8tane kofte ,4kaşık bulgur ,salata ,4kaşık patlıcan ,
1,5litre su ,2bardak çivan perçemi ,1bardak Yeşilçay
Spor;malesef yok
Afiyet olsun
Merhaba, ben de 1.53 boy 44-45 kg arası gidip geluyorum. 50 kg'dan düştüm. Abur cuburu tüketirdim, bölgesel fazlalıklarım vardı, üst bacak içi kalınlaşmıştı, bel ve göbek, üst kol. Karataya ve spora başlayınca, bacaklarım, kollarım inceldi, belim ve üst karnım inceldi, zaten akşam yemeyi kesince kilo veriyordum. Bir tek alt karın kaldı. Hala kurtulamadım ama yılların göbeği tabii, hemen kurtulmak zor. :) Karatayla birlikte spor şart. Kardiyoyla birlikte, karın kaslarına yönelik egzersizlerde yapmalısın. Kardiyoyla birlikte karın kaslarına yönelik hareketler yaparsan, o bölgede ki yağ yakımı daha fazla olurmuş.

Bacak mi dedin bacaklar mi ibceldi waowww:KK16:
sabah...09.00......:KK56:KKK ve 1bardak kefir

öğlen...16.30......:KK56:..., ısırgan yemeği, salata, yoğurt, D vitamini kırıp içtim

spor.....:KK8:....sabah 20 dkk işe kadar yürüyüş,
...................öğlen...1 saat yürüyüş
....................akşam eve kadar 20 dkk yürüyüş

Afiyet olsun ablam ayrica omega kullaniyormusun metak ettim

Günaydın arkadaşlar

Selam herkese,Doktordan geldim ve bi oğlum daha olacagini öğrendim :KK43:( defalarca baktı doktor. Malesef sana müjde veremeyecegim dedi.. o an icim ciz etti ne diyeceğimi bilemedim.eşimde çok şaşırdı yorum yapamadı bi süre sonra başladı tabi beni teselli edecek cümlelere...

O kadar çok inandirmisim ki kendimi..2 oğlum varken korunuyorken hiç planda yokken yumurtlama günüm falan değilken hamile oldugumu öğrenince dedim içimden 'rabbim bana bir kız nasip edecek heralde' diye.. Sürekli bu dusunceye tutunmusum içten içe. Bu gün kesin erkek oldugunu öğrenince ne yalan soyleyim hayal kırıklığı yaşadım allahin bildiğini sizden saklamanin anlami yok.bu dusuncemden dolayı korkuyorum isyana girmekten..sonuçta bizim için en hayirlisini yine o bilir o verir..

Allahim inşallah başka şekilde sinamaz artik beni..

Canımmm yeni okudum Allah hayırlı kusursuz evlat etsin bi prensimiz daha olacak, dünden beri birazda olsa üzntün azalmıştır umarım... sıkma canını lütfen rabbim hayırsız kız evlat vereceğine hayırlı bi erkek evlat vermiş... sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım arkadaşım... :KK16::KK16::KK16:

Bak gör üçüde pervane olacak annem annem diye bi de sana ilerde 3tane kız evlat getirecekler, sen bi tane isterken 3 tane kızın olacak inşallah...:KK66:

Son düzenleme:
Günaydın canim dunde merak ettim peynir ile yesilligin aradindaki ne :KK9: iki gundur bakıyorum cozemedim :KK9:

Afiyet olsun

Mercimek salatası. :)

Afiyet olsun

Evet, alt bacağım zaten ince ama üstte iç bacak kalınlaşmıştı. O kısım inceldi.

Hoşgeldinizz aramıza...:KK71:

Mercimek salatası. :)

Himm güzel görünüyor afiyet olsun o bize selbest mi :KK9: hayir sen limitin altinda oldugun icin dedigini ysp yedigini yeme gibi düşünüyorum artik :KK9:
Böyle karisik otlardan yapılmıştır soguk mezeyi andirdida bana mercimek yasaksa bende otlardan yaparim :KK9:

günaydın güzellikler :KK19: yaz gelince haftanın bitmesine kaç gün kaldı diye yaşamaya başlıyorum:KK52:siz de mi öylesiniz:KK16:

dün yedklerim

öğlen 12:30 2 adet fırnıda karnıyarık+ayran
akşam 19:15 1 ızgara levrek+salata+helva

bugün
sabah 07:45 1 yumurtalı kk

Kızlar dün akşam ekmeksiz közlenmiş patlıcandan yaptığım karnıyarık+ cacık (nane ve az zeytinyağı) + birazcıkta fava yedim sonrasında 20 dk da eşim yürüyüş yapalım dedi yürüyüş yaptık, sabahta atıştırdım yumurta haşlamadım :KK30: Asansör kullanmıyorum artık, dün akşam ve sabah asansör kullanmadım. Asansör bozuk eşim sabah 1. katla zemin kat arasında kalmış hoplamış zıplamış indirmiş asansörü ben de hareket etmiş oldum:KK52:

Kızlar dün akşam ekmeksiz közlenmiş patlıcandan yaptığım karnıyarık+ cacık (nane ve az zeytinyağı) + birazcıkta fava yedim sonrasında 20 dk da eşim yürüyüş yapalım dedi yürüyüş yaptık, sabahta atıştırdım yumurta haşlamadım :KK30: Asansör kullanmıyorum artık, dün akşam ve sabah asansör kullanmadım. Asansör bozuk eşim sabah 1. katla zemin kat arasında kalmış hoplamış zıplamış indirmiş asansörü ben de hareket etmiş oldum:KK52:

Spor olmus sanada.
Esinede bravo valla hoplaya ziplaya indirmis asansoru
Benim esimdede asansorle bi ptoblem var onunla kim asansore binse asansorde kaliyor ben kullanmıyorum 5.kat tipis tipis cikiyorum ee onuda cikamazsak olelim zaten gun boyu oturuyorum hareket olsun diye kapi kapi geziyorum isyerinde ust kat alt kat

X