Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın herkese...
günaydın canım
günaydın canım günaydın canlar
günaydın canım

Herkese günaydın canlarım güzel hanımlarımmmm

Afiyet olsun, Hoşgeldin canım
Düğün telaşları güzel ama çok yorucudur, kolay gelsin :)
günaydın canım

Günaydın kızlar bende karatay diyetine katılmak istiyorum. Ancak ilk öncelik olarak hangi kitabını almayız hocamızın? Günlük yemek listelerimizi nasıl belirliyoruz ? Yardımcı olursanız sevinirim
günaydın aramıza hoşgeldiniz
ilk olarak sarı mezrolu olan kilo vermenin ABC sini okuman lazım,,,
yemek listemizi glisemik indeksi düşük yiyeceklerden hazırlıyoruz protein ağırlıklı olarak,,,ilk sayfamızda karatay kuralları var orada neler yememeliyiz, nelr yapalıyız yazııyor okursanız.....aklınıza takılanları sorun yediklerinizi paylaşın ki yanlış yenenlerde uyaralım

amin ablacım, inşallah sana da nasip olur..insanın ömründe 1 defada olsa kılması gerekirmiş bu namazı...sanırım camilerde kıldırıyorlar özel zamanlarda..
inşallah,,,çevremde giden duysam takılırdım ama hiç duymadım,,,inşallah bi vesile olurda bende gider kılarım
inşallah hayırlı haberlerle gelirsin,,iyi sonuçlar alırsın
sünnetten sonra da gelen giden bitmez,,,allah kolaylık versin

2, 5 öğün yeterli oluyor canım
bu arada düğününüz hayırlı olsun,,genç elti olarak koşturmalar da sana düşüyor tabiiki,,

Kuruyemişin hepsini yiyemedim ve salatalıkları yiyemedim, sassy suyun salatalıklarını israf etmek istemedim ama sudan çıkarınca hemen yemezsen, bekleyince tadı kötü oluyor. Gece yiyemediğim için bekliyor mecburen.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydınlar herkese

Eklentiler

• $image.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 55
  • $image.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 43
hoşbulduk ^_^

benim yeğenim erkek olduğu halde göstermemişti ^_^ gerçekten de utangaç yapısı var, hala en meşhur hareketi fotodaki gibi Eki Görüntüle 1131913

günaydın ablacım ^_^

maşallah ne kadar tatlı öyle.allah bağışlasın.. böyle durumlar da oluyor tabii illa utangaç kızdır dememek lazım ama iki oğlandan sonra gönlüm başta sağlıkla birlikte kız istiyor

Evet hem genc hemde kaynim benimle kaliyor kv ve kp rizedeler oda bizde kaldi simdide gelin efiyor gibiyim

Ayyy kuzumm benim,yinede yakışıklıdır annesi..maşallah ikiside çok tatlı....
Kısacık saçları ilk başta göze tuhaf gelir ama çabuk uzar...

Sassy sudan artanları rondoda çekip maskemi yapsam ne. Ya da direk sürerim göz altına.

hoşbulduk ^_^

benim yeğenim erkek olduğu halde göstermemişti ^_^ gerçekten de utangaç yapısı var, hala en meşhur hareketi fotodaki gibi Eki Görüntüle 1131913

günaydın ablacım ^_^

biz yeğenimizin kız olmasını istiyoz ama

Afiyet olsun
Aaaa gitti saclar. Iyi yonunden bakalim yaz geldi terlemez dimi . Bu atada ogluslarini merak ettim
Günaydınlar herkese

Günaydın afiyet olsun

:))) evet bende tecrübe ettim bu durumu..ilk zamanda alışamadım ikinci çocuk fikri bile bana çok uzaktı..okul iş derken zaten geç yaşadım anneliği oğlumun çok istemesi üzerine 34 yaşımda tekrar anne oldum ben defteri kapattım zannederken içimde sessiz sedasız bi melek daha büyümüş..artık kabullendim ve çok seviyorum onu..vardır bunda da bir hayır diyorum..çevre çok konuşur ne desen susmaz o yüzden ben isteyerek yaptım diyorum yoksa vah vahlar, tüh tühler, dalga geçmeler hiiiç çekemem kalplerini kırmamak için bu yöntemi buldum

Canım kolay gelsin simdiden yarın ki misafirlerin için... inşallah bugün merakımızı giderir senin ufaklık hayırlı güzel haberlerle birlikte cinsiyetini de öğreniriz inşallah...

Ayyy kuzumm benim,yinede yakışıklıdır annesi..maşallah ikiside çok tatlı....
Kısacık saçları ilk başta göze tuhaf gelir ama çabuk uzar...

canım çok sağol tüm güzel temennilerin için inşallah dr dan gelince yazarım hemen..

kuzum yine yakışıklı tabii teyzesi ama işte hazırlıksız yakalandım bi şok oldum..bir daha makas değdirmem yavrumun saçlarına..en fazla banyo yaptırırken ben düzeltirim

bende koşturmasız, macerasız gün olurmu olmaz tabiiki....
dün sabah-akşam 40 dkk, öğlen 1 saat 20 dkk toplamda 2 saat yürüdüm eve gittim dizler mahvolmuş vaziyette bide namazlarıda inatla ayakta kılmaya çalışıyorum dizler iyice mahvoluyor,,,,biraz dinlenneyim derken 8 den sonra kız geldi bugün kermes varmış kısır yapaılacakmış,,,soğanlarını kavurdum malzemeyi ıslattım yoğurt mayaladım derken akşam namazı aklıma geldi kıldım yatsı okundu onuda kıldım,,kızın bugün doğum günü büyük ayıcık istiyordu pazar gecesi 7. caddeye gidip bakmıştık adam yoktu gidip alayım 12 den sonra veririim mutlu olsun dedim...10.30 da çıktık gittik adam yine yok geri geldik şişmiz dizlerle 40 dkk yürümüş olduk git-gel....çocuğumu mutlu etmek için yine kendime kıydım neyse geldik kısırın sosunu ve yeşilliklerini hazırladım dolaba ayrı ayrı koydum yeşillikler porsumasın diye...dizlerime krem sürdüm masaj yaptım yattım çok şükür yatak gördüm dedim..kızda banyoya girdi hemen girip çıkayım 17 dkk sonra doğum günüm için aramaya başlarlar dedi ,,banyo kapısını nasıl kapattıysa kapı açılmıyor kalmış içerde, kapının anahtarını üzerinden alıp saklamıştım 3-4 ay önce kilitliyor içerde kalacak diye...yine içerde kalmayı başardı :44:...offlaya offlaya kalktım ayakta duracak halim yok uğraş uğraş açılmıyor, kapının kolunun vidalarını söktüm kol çıkmıyor onun vidası içerdeymiş,,kalın tornavidalarla dilin denk geldiği yerlere kanıttıra kanıttıra kapı aralandı ama açılmıyor kalça vura vura etlerim acıdı, gecenin 1 i fazla gürültüde yapmaya çekiniyorum bi türlü açılmadı, lojman olduğu için eski çelik kasalı kapılardan çok sağlam...
üstümü değiştim çıktım sokağa çilingircinin dükkanına gittim benim eski mahallemdeki çilingirci gece gündüz giderdi belki bu adamda gidiyordur diye bir ümitle cama baktım tel varmı diye acil durumlar için tel diye yazmış aradım adamı 20 dkk ya gelirim dedi, adam geldi uğraştı uğraştı kapı çok sağlam ses çıkarmak zorundayım dedi tornavidayı benim yaptığım gibi itekledi arkasından çekiçle vura vura açtı kapıyı...40 lira sıkışmış onuda verdik gitti,,,kızda banyoda doğum gününü kutladı dışarıdan sesleniyorum burcu cuğum doğum günün kutlu olsun muck diyorum oda içeriden tşkler muck diyor...dalga geçiyorum arayanlar seni bulamıyor telefonun burada kalmış diye sözde 12 ye kadar çıkıp ilk kim arayacak diye bekleyecekti ...
pestilim çıkmış vaziyette yattım bu sefer belimde ağrımaya başladı kapıya kalça vura vura fıtıklar hareket etti demekki uyuyana kadar epey vakit geçti erkenden de kelktım kısırı krıstırdım hazırlayıp verdim kıza kkk yaptık derken giyinip işe geldim ......

maşallah ne kadar tatlı öyle.allah bağışlasın.. böyle durumlar da oluyor tabii illa utangaç kızdır dememek lazım ama iki oğlandan sonra gönlüm başta sağlıkla birlikte kız istiyor

Rabbim gönlüne göre versin ^_^ Kız olsun, sağlıklı olsun, bizim olsun ^_^

Abla ne yaptin sen okurken ben yoruldum kizinda iyi ki dogmus yoksa bunlari yasayip anlatamazdin bize

günaydın canım
dün öğlen ve akşamın doyurucu olmuş, bu sabahta hiç yoktan iyi olmuş
inşallah en kısa sürede bebiş olur, allah gönlüne göre versin
ablanıza ve eniştenize inşallah hep devam ederler yağlarda gider
günaydın canım

ben onun saçlarını çok beğeniyordum ...bende kızdım şimdi eşine....
inşallah bebiş kız olurda ondan hevesini alırsın saçlarını uzatarak
afiyet olsun kedicik
Günaydınlar herkese
günaydın canım
Evet hem genc hemde kaynim benimle kaliyor kv ve kp rizedeler oda bizde kaldi simdide gelin efiyor gibiyim

oooo sen tam düğün evi olmuşsun

biz yeğenimizin kız olmasını istiyoz ama
evet evet rabbim ne diyor 'iste kulum vereyim' sağlıkla nasip olur inşallah
Afiyet olsun

Aaaa gitti saclar. Iyi yonunden bakalim yaz geldi terlemez dimi . Bu atada ogluslarini merak ettim

Günaydın afiyet olsun
eveeeet gitti saçlar eşimde zaten sıcaktan bunalmasın diye kestirmiş savunması bu oldu..neyse Allah başka keder vermesin..uzadıkça unuturum heralde

kk dan resim eklemeyi beceremedim bir türlü.misafir telaşım bitince uğraşır atarım özelden resimlerini...

Ay hadi inşallah. Ben de isterim hemcinsimiz olsun, saçlarını süslü püslü tokalarla toplayalım ^_^
Sağlıkla, sıhhatle inşallahhhh

amin inşallah

Ben okurken yoruldum ay kızına çok güldüm bide o arada şakalaşmışsınızçok yorulmuşsun abla yav ,dizlerini anlayabiliyorum

ne macera yaşamışsın yine öyle abla

hastayım senin maceralarına abla..kimi yerde gülerek kimi yerde tüh tühleyerek zor okudum yoruldum valla..rengarenk bi kişiliksin yedi veren gülleri gibisin..burcu ya sağlıklı mutlu uzun yıllar dilerim..iyi ki doğmuş... sana da geçmiş olsun zor bi gece olmuş..ne sürüyorsun bacaklarına.alabalık yağı vs özel karışımlar satılıyor onlardan mı sürüyorsun..annemde kullanıyor.aktardan aldık içinde envai çeşit yağ var.rahatlatıyormuş.. bir de ozon yağı rahatlatıyormuş

ablam sorma kızdım adama da elden bir şey gelmiyor giden gitti..teselli ediyorum kendimi..inşallah hemen sertleşmez saçları tekrar uzatabilirim..ve inşallah kızım olur da onda daha çok alırım hevesimi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…