Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah kahvaltıyı geç yapınca ikindi tarçınlı süt içtim
akşamda
3kaşık zeytinyağlı pırasa
6 tane köfte
salata
1kase yoğurt
keten tohumu

su 2,5-3litre
spor 5saat ev işi+1saat yürüyüş(çok yoruldum)şimdi güzel çayımı içerim

yarın arkadaş çağırdı inşallah hasarsız atlatırım

aferin sana çok güzel haraketler bunlar

geçen hafta ben hiç bir kaçamak yapmamama rağmen +800gr geldim
biraz moral bozukluğu oldu ama bırakaçak durumda değilim yılmadan devam ediyorum
biraz moral hayyydddiii toplanın

Rabbim yeni yaşında hayırlı sağlıklı bebeklere kavuşturur seni inşallah....mutlu yıllar....

hayırlı olsun bence olmuş.....

bu maddelerın çoğu tarafımdan denenerek onaylanmıstır...teşekkürler....

geçen hafta ben hiç bir kaçamak yapmamama rağmen +800gr geldim
biraz moral bozukluğu oldu ama bırakaçak durumda değilim yılmadan devam ediyorum
biraz moral hayyydddiii toplanın

katılıyorum sana canımm , ben de geçen hafta kaçamak yapmadım hiç ama gr oynamadıı. pes etmek yokk
haydii toparlanalımm haftanın ilk günündeyizzz dahaa

inanmıyorum ya...gelde pizza hamburger faydasına inanma....şaka şaka ama şansını zorlama derim ben...yoksa nazarımız değecek...

nerede yüzmeye gidiyorsun belki karşılaşırız....

york testi = gıda intölerans testi mi kızlar ya canan hocaya sorcaktım da soramadım premıum degılım cunku bırı sorabılırmı acaba. cevaplarında okudum testınızde yumurta çıkmıssa kesınlıkle yemeyın muz yıyın demıs . düşünün yumurtaya hayran olan hoca o kışıye sadece york testınde cıktı dıye yemeyın demıs. acaba benım york testımde ne cıkar. ve cok pahalı 400 tl dedıler bı hastane gecen bır yerdede okumustum gıda ınteoleransıyla dıyet ınsulın dırencı ilişkiliymiş

birisi hocaya sorabılırmı nasıl etkısı var herkes yaptırmalımı bu testı

2. kıtabta bunla ılgılı bısı varmı york testıyle ılgılı kıtabı aldımda tembellıkten hala okumadım genel olarak bılıyorum nasılsa dıye 15 tatılde okuycam kıtab hergun cantamda bılgınıze

2.öğün:yoğurtlu dövme çorbası(sıcak)
3.öğün:1kase yoğurtlu dövme çorbası(sıcak)
1tabak haşlanmış karnıbahar yoğurtlaması
3 gün kurusu kayısı

Çok geçmiş olsun arkadaşım.ben ıhlamur ve adaçayı ile atlattım.uyumadan önce bir bardakta melisa çayı içersen sabah dinlenmiş ve dinç kalkarsın.

öptüm

çok sağol canımm.. ıhlamur var evde kalkıp yapayım bari bakan olmayınca hasta olmak hiiiç güzel değil
annemm olsaydı hasta olmak bile güzel oluyordu nazlı bebek gibi bakılıyorsun

bugünkü menüm bilmem doğrumu?yeni sayılırım

sabah :
2yumurta peynir ve maydonozdan omlet
3 kuru incir
1 çay bardağı yer fıstığı kabuklu,
1 bardaktan biraz fazla yarım yağlı süt

öğlen:

yarım su bardağı çiğ badem ve yer fıstığı karışık(canım yemek yemek istemedi emziriyorum)
akşm:

1 tabak barbunya yemeği
zeytinyağlı salata
2 tane tavuk köfte(yanlış bu hazır aldım geç geldiğim içni pratik olsun dedim ama içinde pirinç ve galeta unu varmış dikkat etmemiştim)

2-3 tane küçük turşu

tüm gün bol su yeşil çay ve rezene çayı 2 şer kere.
ev işi yaptım spor bilemem yapabilecekmiyim

hosgeldın.
diyet,yarım yaglı tüm ürünler yasak karatay dıyetınde.yedıgımız hersey tam yağlı olmalı

kuru inciri de hoca önermemıs kıtapta ama aramızda yıyenler var.
onun dısında guzel menun,afiyet olsun

loxi avakadoyu gazeteye sardım mutfakta beklıy yumusaklıgı ne gıbı olmalı kac gunde oluyor

loxi avakadoyu gazeteye sardım mutfakta beklıy yumusaklıgı ne gıbı olmalı kac gunde oluyor

benimki 1 haftada oldu,4-5 gun sonra kontrol et sen yıne de.bastırınca hıssetmelısın yumusaklıgını.içini kaşıkla çıkarıp,çatalla ezmiştim o yumuşaklıkta işte.

sakın unutma ha,ben sebzelikte unutmustum nerdeyse,birdenbire aklıma geldiyoksa çürüyüp gitcekti garibim

gozleme nerde acaba,bugun hıc gırmedı:26:

papadiyam da menüsünü yazıp kaçanlar kervanına katıldıkimse yok muhabbet etcek

ben de gidem barik

Güzel yaşlar olsun Zeynepfaz...Yeni yılda,yeni yaşında herşey gönlünce olur umarım, arzu ettiğin bebeğe de kavuşursun inşallaaaahhhhh

Gamzeeeeeee lütfen kendine gellllll, yılbaşı geçti artık canım dün dünde kaldı. bugüne dön arttttıııııııkkkkkk

limonlu suyumu aldım geldim bugün ilk günüm oldugu için biraz midem bulanıyo ara ara zavallı midecim alışmış tabi bol yemege neye ugradıgını şaşırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…