Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba arkadaslar :)
Bu diyeti belirli bi sure uygulayip kilo veren var mi? Kac kilo ve ne kdr zamanda verdiniz verdiyseniz eger? Simdiden tsk ederim cvplar icin:) her kese saglikli zayiflamalar diliyorum.

Az önce geldim Loxiii, bugün çok yoğundum:-(

Karşılaşamadık:-((
evet canım öyle olmuş(

neyse bugun bol bol muhabbet ederız artık

bu karatay menusu degıl kı?tuzlu fıstık yemıyoruz,ucgen peynır de hazır ve katkılı
nar sadece sabah kahvaltıda yarım olarak yenebılır ,hoca o gunler fazladan yuruyun dıyor(ıcındekı sekerı dusun artık)
akşam yemek falan yememıssın.
et yok sebze yok,bu nasıl menü?
bu şekilde kas kaybedersın arkadasım dıkkatlı ol
ilk günden ne güzel adapte olmussunuz,harika valla:)
kahvaltı tabagı da cok iştah acıcı görünüyor

türk ahvesını şekersiz acı acı ıcıyorum 2 haftadır,biraz alıstım sanki

estagfurullah,zaten soru sorak ve cevaplamak ıcın burdayız dımı?:)
canan hoca kıtabında bıze kılo aldıran yaglar degıl karbonhıdratlardır dıyor.sağlıklı yağlar özellikle yenecek,kuruyemıslerın yagı,köy tereyagıve sızma zeytınyagı gıbı...

sağlıklı karbonhıdratlar da yenecek ancak kılo verırken ölçülü miktarlarda...

un ve şeker yemeyınce zaten kilo veriliyor hızlı bir şekilde,sen 1 hafta kaçamaksız devam edersen hemen eksilere gecersin

Günaydın kizlar ben karatayla 5 kg verip daha sonra ağır bir grip geçirdikten sonra doktorumun azizliğine uğrayarak karataya ara veren biriyim. Su anda bıraktığımdan bu yana 2 kg aldım .tekrar başlamak istiyorum fakat safrakesemde tas çıktı ve yumurtayı pek yememem gerekiyor. Muz ile olan kahvaltıda beni yumurtalı olan kadar tok tutmuyor. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. Bir gaza gelip tekrar başlamam lazım hepinize güzel bir yıl diliyorum

GÜNAYDINNNNNNN

Hepinize güzel bir gün diliyorum....

kahvaltım: 2 yumurtalı omlet
peynir
7-8 adet zeytin
kahve

.

ben de 1 haftadır zorunlu olarak ara vermiş durumdayım. Şehir dışına çıkmak zorunda olduğum için bütün düzenim bozuldu. Şimdi de gripten dolayı çok kötüyüm. şu hastalığı bi atlatayım yeniden başlamayı düşünüyorum.

Dün ögleden sonra bakamadım hiç foruma simdi de okuyacagım diye 1 saattir basındayım bilgisayarın :) Yılbası geçti artık döndük mönülerimize, yapabilirsiniz arkadaslar vucudunuz tekrardan hemen adapte olacak lütfen dün yedim bugun de yiyeyim yapmayın, o kadar emek vermiş herkes, zamanında canınızın deli gibi birşeyler yemek istedigi ama karşı koydugunuz zamanlara yazık..

Aksam mönümü yazayım:

Izgara köfte (sayısını bilmiyorum baya yedim)
1 kase yogurt
Tuzu yıkanmıs ev tursusu (çok fazla gitmiyor tuzları ama, kar kardır)

bol su içtim dün, 2ltyi birazcık geçmistir ama 2 litre kadar da açık çay içmişimdir, yarısı limonlu, yarısı normal..

Bu sabah da:

Karısık peynirler (eski kasar,beyaz peynir, koyun peyniri-toplamda boyutları bir yumrugum kadar etmez)
5-6 tane zeytin
1 ufak kase yogurt
3 tane köfte (yumurta canım istemedi hiç)

Bugun çok erken uyanmak ve erken kahvaltı yapmak durumunda kaldım.Sanırım 3 ögün yiyecegim.Bildirimlere devam zaten..
Simdilik çıkmam gerekiyor,herkese afiyet olsun vee kolay gelsin tabii :)

günaydınnn kızlarrrr uzun bir aradan sonra bu sabah saat 8 hiç zorlanmadan kalktım kendime inanamıyorum kahvaltıyı büyük bir zevkle hazırladım eşim bile şaşırdı:))))ben bu işi cok sevdim umarım hep böle sürer gelelim kahvaltıya 1 büyük bardak su 2 yumurtadan peynirli omlet 1 salatalık kk peynir 2 tane küp şeklinde kaşar 1 bardak acık cay 7 tane zeytin 1 cb ceviz 2 dilim portakal birazdanda bitki cayımı içicem

Kıslar selammmm

Ben kendimi kaçamak düşmanına kaptırmamk için şu sözü kullanıyorum

kaçamağın neresinden dönersen kardır

Günaydın canım,

Tekrar alışma süresinde, hocanın ara öğünlü örnek menülerini uygulayabilirsin başlangıç olarak. Bol yeşillikli peynirli zeytinli salatalar yapailirsin, ilave olarak yoğurt da yiyebilirsin. Hoca balık filan da yenebilir diyor ama kahvaltıda zor olabilir. İmkanın varsa kimi zaman kavurma yada pastırma yiyebilirsin. Bazen kıyma kavurması olabilir bol sebze ilavesiyle...

çok geçmiş olsun.....

Günaydın şekerler....
Kahvaltıyı hazırlıyorum bir yandan, bir yeşil çay kapıp geleyim geçmişi okuyayım

Valla şu seyahatler ve misafirlikler olmasa, en kısa zamanda bekliyoruz tekrardan...Çok geçmiş olsun

gecmıs olsun.
ben bır ara kendımde yumurta alerjısı var zannetmıstım(böcek ısırmasıymıs megerse)

o sıralar haslama et yıyordum sabahları,bayagı tok tutuyordu o da

günaydınnnnnn şekerlerrrrrrrrrr
kahvaltımı yaptım şimdi elimde bardak yeşil çayımı yudumluyorummm oohhhh.
yazayımm hemennn yediklerimiii

2 kk yumurtadan bolll yeşillikli salata
peynir
zeytin
tere
1 portakal
yeşil çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…