Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bu şarkı iyi geldi canımm yarın hemen toparlanıyorumm bugünde gitti zaten
üzülerek sözlerimi geri alıyorum hedefine 6 kilo varmış
evet yaaa
artılara gecmek istemıyorsan durdur kendını canımakşam guzel bır yemek ye,yarın da normal duzenıne donersın
artıya geçmişimdir canım ama artık dediğin gibi yarından sonra toparlayacağımm.. Bide hastayımm gözümü açacak halim yok bişi hazırlamak istemiyorum ne bulursam attım ağzıma
evet tatlım biliyorum buda benim aram olsun madem bakalım yarından sonra karataya devam olacak ne yapiim

eskı yıl gerıde kaldı bak yenı yaşanmamamış koca bır yıl saglıkla bızı bekler ben inanıyorum çabuk toplarsın

inşallah canım bu hafta artı çıkmayayım yeter tam 56 yı ucundan görmüşken..

mutlu yıllar tatlımm

doğum günün kutlu olsun zeynepcim Umarım iyi bir yas olur bende 29 um

ben de 29 oldumm pepeticimmm kasım 29 da

bugün diyetimde 3 haftayı sıfır kaçamakla bitirdimbu site ve siz olmasaydınız sanki bugün başlamışım gibi rahat ve kararlı hissedemezdim.daha 33 haftam var olsa da hiç gözümde büyümüyor sayenizde sağolun varolun sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu olun inşallah her daim

kızlar ya ben çok acıkıyorum yaaa..diyete ilk başladığımda bile böyle değildim..şu yılbaşı için diyeti bozduğumdan beri doymak bilmiyorum..süt içmekten bi hal oldum..napsam acaba

Canim ara yapsaydin keske. bende ara yaptim bu gün. Ayni sey banada oldu.
1.ögün(ögle yendi)
süper Karatay kahvaltisi

Ara yaptim 5 ceviz 1 avuc fistik (kavrulmamis)

2. ögün
5 köfte (firinda pisirilmis)
Közlenmis biberlerle yapilmis süzme yogurtlu salata
2 catal patlican salatasi

Spor: 6,5km yürüyüs (yüksek tempolu)
sivi: 1 litre su

Haftasonu bende bayaa bir abartmışım içme işini gerçi hepsi geri çıktı ama Sonunda kilo vermeyi başarmışım 2 haftada taam 3 kilo vermişim. Üstelik göbeğim de gitti çok mutluyum yani. Haftasonu da içki dışında hiç bir kaçamak yapmadım diyebiliriz. Yani evde cips mips ne ararsan vardı ama ben yemedim bile sadece kaçamak olarak pilav yedim o da pek hoşuma gitmedi ama bugün tam gaz devam Sadece 3 gündür sadece 6 km yüreyebildim toplam ondan kendime çok kızıyorum ama bugün çıkartıcam acısını siz de yılmayın yeni yılda yeni umutlarla devam valla ben çok umutluyum :))

evet kızlar bugün gec kahvaltı yaptıgım yaptıgım için ögle yemeginde sadece cacık yaptım akşamki menümde bir tabak kabak yemegi içine azıcık bulgur koydum 1 kase yogur bol yeşillikle salata bir tabak tarhana corbası 2,3 parca ceviz büyük 1 bardak su bu arada carşıya gidip geldim yarım saatcik yürüyüş oldu şimdi gecmişe bakayım

ıyı akşamlar 2.öğünüm
1 büyük kase sepzelı buğdaylı tarhana çorbası
1 avuç tavuk haşlanmış
1 buyuk bardak ayran salata sekersız çay
ara 1 avuç yerfıstıgı
1 saat yurudumyuruyuşten sonra akşam yemeği yemedim iyimi etim yoksa kötümü bılmıyorum:26: çok yoruldum2ltre su 1lt su içtim şimdi dıgerını içeçem

Akşam yemeğim
3 adet bulgurlu kıymalı dolma
keten tohumlu yoğurt
marul salatası

spor:gündüz yürüyemedim.
Şimdi oğlumla birlikte leslie 2 mil yapacağım.
su:2 lt oldu şimdiye kadar

merhaba kizlar ben bu karatay diyeti nerden bulabilirim

sirkeli su
2kayısı

kahvaltı
1 muz
1yumurta
1kkpeynır
10 badem

yeşil çay
500ml su

öğlen
tarhana corbası unsuz
yogurt

yeşilçay
750 ml su

aksam
fasulye
salata
tursu
yogurt

yeşil çay
su 750ml

limonlu su içilecek

bitki çayı içilecek

burda onun kitabi varmi acaba.almanyada

kızlar yeter artık olan oldu geçti gitti
eskiden hep böyle yiyorduk şimdi bir iki günde mahvolduk
sil baştan yapmak gerek
verdiğimiz kiloların hepsini geri almadık ya
hoca bile izin verdi
biraz spor biraz da bol su ile bu haftayı atlatırız
morali bozuklar kendine gelsin bir an önce
kaldığımız yerden devam pes etmek yok

Aslinda kacamak bir kere olunca devami geliyor sanki biraz ondan moral bozukluklari ama ben bu gun sarsildim kendime geldim ve gittim kendime 38 beden bir pantalon ve ust aldim manyodan cok guzeller 2 haftaya iclerine rahat rahat giriyor olacagim :) olmak zorundayim esim dedi buyuk al yok dedim ben 38 beden alacagim kendi kendimi gaza getirdim hirss sarttt...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…