Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yılbası gecesını hasarsız ve az hasarlı atlatan butun arkadaslarımı tebrık edıyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

bu yılın ilk menusu
sabah :KK56:
2 yumurta bastırmalı
2 dılım kasar 2dılım beyaz benır bıraz lorpeynırı
6zeytın
1 cay bardagı fındık
4 tane kaysı
1 lt su

benım ıkı gundursabah kahvatıdan sora mıdem bulanıyo :111:sızdede ılk zamanlar boyle oldumu???

ilk haftalar bendede oluyordu....:KK31:sonra geçiyor canım...:KK34:hatta bende başdönmeside olmuştu...:111:

bende bendee istiyorum zayıflamakk 4 ay oldu doğum yapalı birazönce tartıldım 75 kg :KK43:(( ekmek yokmu hiç karatayda..bide neolur örnek menüler yazın sebze meyve yiyomuyuz.

bende bendee istiyorum zayıflamakk 4 ay oldu doğum yapalı birazönce tartıldım 75 kg :KK43:(( ekmek yokmu hiç karatayda..bide neolur örnek menüler yazın sebze meyve yiyomuyuz.

canım ilk sayfada menü var..:KK34:..ama daha erken değilmi emziriyorsan biraz daha beklesen..:KK17:
bende emziriyorum ama benim oğlum 16 aylık..:KK52:

Son düzenleme:
aramıza katılmanın tek sartı bol bol mesaj atman ve muhabbete kaltılman gunde bır kez gırınce olmuy ok anlasalım sımdıden sonra söle sıtemlerle karsılasıyoruz benı aranıza almadınz dıyolar. hergun bol bol mesj atarsan sende bıze katılırsın canım sana kolaylıklar dılıyourm bu surecte:KK34:

çok tesekkur ederim :) her fırsatta bakıyordum foruma dedim böyle olmayacak uye olmam lazım :) o yuzden artık her fırsatta bakmakla kalmayacagım her fırsatta yazacagım da..

ben karatay-tas devri - atkins- paleo karısımı bi sistem uygulamaya calısıyorum ama tabi ki aklıma en çok yatan canan karatay hanımın yöntemi.eksiklerim yanlıslarım konusunda da bana yardımcı olabilirseniz cok mutlu olurum.Ben 2 ayda 6 kilo aldım ama düzenli yemek yemeye kendimi alıstırmaya calısırken oldu.Ben çok az yemek yiyerek hayatımı idame ettirmeye calısıyordum ve zaten az yedıgım ıcın de tercihlerim sekerli unlu enerji verecek seyler oluyordu.Saglık anlamında bi problemım yok kan degerleri hormonlar vs. herseye baktırdım ama artık kendıme iyi bakmam gerektıgını dusunuyorum.besin degeri yuksek dogru duzgun seyler yemeye calısırken o karbonhıdratın verdıgı tatmını bulamadıkça farkettim ki yedigim seyler düzgün saglıklı bilinen seyler ama miktarı ayarlayamıyorum ve saatlerce yıyorum.Mide agzına kadar dolu ama tok hissedemiyorum kendimi..Sonra bi tv programında Prof.Karatay'ın söylediklerine rast geldim ve ilgimi çekti.Arastırmaya basladım ve cok mantıklı geldi artı etçil bi insan oldugum için, saçma sapan beslenmeye daha dogrusu beslenmemeye baslamadan önce, uygulamak istedim...Çok uzun oldu ama kusura bakmayın lutfen ama anlatmak istedim içinde oldugum psikolojiyi..

Madem ne yedigimizi de guncellıyoruz devamlı bugunun sabahı ile baslayayım ben de :)

70*80 gr kadar taze badem
2 dilim beyaz peynir
2-3 dilim pastırmalı yumurta
epeey limonlu acık çay

canım hosgeldınde sen dırekt bu sayfadanmı basladın okumaya 1.sayfada hersey yazılı.zaman buldukcada butun sayfaları oku oyle bılgıler varkı ansıklopedı gıbı burası

canım sen 67 59 nekadarda düştün ???banada şöyle haftalık menünü versene bide spor leslie yapıcam 3 ml

canım ben yaklaşık 3 ay oldu...5 kilosunu 1 ayda verdim.:KK76:..ama sonra biraz bozdum gibi 2 aydırda 2.300 gitti canım....:KK19:canım sabit bir menüm yok,:KK50:yasaklar dışında menü hazırlamaya çalışıyorum....:KK76:

canım ilk sayfada menü var..:KK34:..ama daha erken değilmi emziriyorsan biraz daha beklesen..:KK17:
bende emziriyorum ama benim oğlum 16 aylık..:KK52:

emziriyorum ama mama takviyeside var ..millet kilo veriri ben emzircem derken kilo alıyorum maelsef zaten bebeğimde mamayla büyüyo:KK43:....27 de hastalandımda inerim dedim kilo olarak ama tık yok tartıda üstüne fazla çıkıyorum acil başlamam lazım

canım hosgeldınde sen dırekt bu sayfadanmı basladın okumaya 1.sayfada hersey yazılı.zaman buldukcada butun sayfaları oku oyle bılgıler varkı ansıklopedı gıbı burası

ilk sayfadan baktım ..baktımki sayfalar çok ilerlemiş sondan bakıyım dedim şuan içimde acayip bi zayıflama heycanı oluştu szizi okuyunca ama hemen başlıyım ilk sayfadan okumaya.

emziriyorum ama mama takviyeside var ..millet kilo veriri ben emzircem derken kilo alıyorum maelsef zaten bebeğimde mamayla büyüyo:KK43:....27 de hastalandımda inerim dedim kilo olarak ama tık yok tartıda üstüne fazla çıkıyorum acil başlamam lazım

tamam canım karatay bizim için en ideal diyet zaten..:13:.sayfaları okusan bayağı birşeyler öğrenirsin..:KK34:...sık sık gelip topiğimizdeki arkadaşlara bazı anlamadıklarını sorarsan kurtulursun inşaallah kilolarından..:KK52::KK52:
kahvaltımız klasik zaten:KK34:(1.sayfada var)
öğlen -akşamda yasak olan gıdalar hariç kendine menü hazırlarsan kurtulursun kiilolardan....:13:
öğünler arası 4 saat beklemelisin-akşam 8den sonra hiçbirşey yemiyorsun....
ekmek-hamur işleri-şeker-pirinç-mısır-pişmiş havuç-kestane-katkı maddeli gıdalar yasak(aklıma gelenler bunlar)
protein ağırlıklı beslenirsen sütünede faydalı olur.hemde çabuk acıkmazsın..
bulgur 1-2 kaşık yenebiliyor.ama biz genelde yemiyoruz çünkü şişlik yapıyor...
yağ olarak zeytinyağı-tereyağı kullanıyoruz..ve yemek yaparken yağı yakmıyoruz.az soteliyoruz,yoksa trans yağa geçiyor....
1 çay bardağı ceviz-fındık-badem-fıstık yiyebiliyorsun..ama tuzsuz-kavrulmamış,mümkünse yeni kırılmış...
omega-3 takviyesi alıyoruz,antioksidanla birlikte(kişisel tercihin)
meyve yemiyoruz,yersekte sabahları 1-2 tane....:KK56:

aklıma gelenler,yanlışım varsa düzeltebilirsiniz...:KK42:

Aynen canım pazar demek bu demEk benım ıcın,haftalık dograma stoklama,temızlık,bakım,:KK52: olsun aman napam ya :KK52: yenı cıcıler aldım lkkendıme tıpım cok degıstı ya:66; :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

gülcüm keyfin bol olsun insan o kadar yükten kurtulunca iyi hisseder kendini

yılbası gecesını hasarsız ve az hasarlı atlatan butun arkadaslarımı tebrık edıyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

dün akşam yediklerim:6-7kaşık kısır(ama beni mahvetti ymekten sonra elime koluma bir ağırlık geldi vede uykum geldi)
brokoli salatası
piyaz
pancar salatası

kahvaltım
1yumrtr haşlanmış
10 tane zeytin
biraz peynir
biberli lor kavurması
1kayısı 1kuru erik
1mandalina
1muz(meyve çok oldu değil mi)
2 omega 3
1çay bardağı badem fındık karışık
marul

Aynen canım pazar demek bu demEk benım ıcın,haftalık dograma stoklama,temızlık,bakım,:KK52: olsun aman napam ya :KK52: yenı cıcıler aldım lkkendıme tıpım cok degıstı ya:66; :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

ayyy sabah sabah havamızı değiştirdin sağol:KK66::66

X