Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben de yumurta yiyemiyorum yalnız değilsin

bugünkü menüm
sabah
1 yumurta (kayısı kıvamında)
az peynirli omlet
5 zeytin
2 kücük domates
az peynir
yesil cay
1 avuc yeni kırılmıs fındık
öglen
zeytinyaglı pırasa
salata
ayran
aksam
kabak yemegi
salata
az pırasa(doymazsam)
spor 45 dk tempolu yürüyüs

Son düzenleme:
bugünkü menüm
sabah
1 yumurta (kayısı kıvamında)
az peynirli omlet
5 zeytin
2 kücük domates
az peynir
yesil cay
fındık
öglen
zeytinyaglı pırasa
salata
ayran
aksam
kabak yemegi
salata
az pırasa(doymazsam)
spor 45 dk tempolu yürüyüs

öğle menümü yazayım çıtırlar:

*1 kase yoğurt
* 1 kase salata
* 3 adet avuçiçi kadar rosto köfte

uzun zamandır tartıda 80 i görmemiştim..o yüzden çok mutlu oldum..belki 1 kilo verdim ama bu bana daha çok verebileceğimin ümidinide verdi..o kadar kaçamağa rağmen verebiliyorsam bide kaçak yapmasam neler olur dedim ve kaçamaklara dur dedimmm...

Merhaba
Diyet macerasına aynı gün başlamışız. :) Benim verdiğim kilo 3. Hedefim 60 ama bu hafta + 200 g oldu malesef. Umarım hedefimize ulaşırız

selam kızlar :)) nasılsınız bakalım ? ben 2 hafta ve bu haftayla birlikte 3 hafta kilomu korumaya aldım :) 3 haftadır istediğim herşeyi yedim saat 6 dan önce küçük miktarlarda :)( pğaça, tatlı,çikolata ne varsa ) inanın şekerin nasıl bağımlılık olduğunu o zaman anladm.. şekerli şeyleri çok tüketemedim ama hamuru tükettim tabi,, 1 buçuk ay şeker kullanmayınca vücut onu atmış tabi istemiyor geri.. arada bunalırsanız hiç korkmadan yapın derim.. ben 1 kilomuda koruma döneminde verdim o kadar hamur işi yememe rağmen.. ve son 1 haftadır spor yapmıyorum.. vücuduma izin verdim.. hakikaten de yaradı daha çok inceldim şimdi.... koruma dönemi yaptım kendi çapımda ama yinede 1 kilo gitti karlı çıktım yani 1 ayın sonlarında tekrar küçük küçük koruma dönemleri yapıcam bıkmamak için :) önümüzdeki hafta tekrar başlıyorum sporla birlikte karataya :)

Merhaba
Diyet macerasına aynı gün başlamışız. :) Benim verdiğim kilo 3. Hedefim 60 ama bu hafta + 200 g oldu malesef. Umarım hedefimize ulaşırız

evet canım benzerlikler ilginç olmuş ben 2 kilo verdim yalnız bu hesapla mayısa anca istediğim kiloda olurum hayırlısı artık

Sağol canım çıkıp alayım bari birde ıhlamur falan mı içsem eşimden bulaştı sanırım o maşallah 2 günde kendine geldi ben sürünüyorum
sen 23 yasındasın bide evlimisin bebemm bekar sandımıdı

ben buna katılmıyorum ya zaten benim çok fazla kılom yok. mesela gül 120 kilodan 80 e indi ve yazıyorya her ay su kadar çikolata bu kadar pilav diye ha onları tekrar yerse elbette kilo geri gelicek . ha onları o zayıf denilen insanlara metabolizması güya hızlı çalısanlara da versek belli bir süre sonra kilo almaya baslarlar.

kesinlikle bilim adamları arastırmıstır ama bende çok gözlemledim ev arkadasım simdi var bi yakınım. kilo almıyorlardı

ama neden çünkü benim yediğim gibi zevkli yemiyorlar benim yediğimi yemiyorlardı. simdi anasınıfçım var köyden gözleme geliyor ben ayyy gözlemeyi çok severim deyip 2 tane yiyorum o pek sevmiyorum ben hamur işini deyip 1 de o yiyor sonuç o zayıf ben sisman. asıl sonuç o vücüdüna beynine sevmiyorum diye komut veriyor yiyor ben oo seviyorum diye komut veriyorum.

ben herseye çikolataya tatlıya hamurişine bu sekilde yaklasıyorum ve gittikçe yedikçe iştah açılıyor. bi komsumuz vardı tabaga konan ikinci kurabiyeyi yemezdi birini yedim 2. niye yiycem derdi ben hepsini yemek isterdim. bence olay bu yumurta mı tavuktan tavukmu yumurtadan çıkar meselesi. sisman oluncamı iştah açılıyor iştah açıldığı içinmi sismanız. ama öğreniyoruz. kesinlikle vücütlarımız bize bu haınliği yapmaz. ya ben çok net sölüyorum bu beslenme olursa hergün çikolat vs yersem ve hareketsiz olursam kilo alırım
çikolta hamurişi tatlı sınırlı yersek heeççç bişi olmaz . öncedende öle yapsaydık olmazdı da zatenn.

Son düzenleme:
bi ara bahsetmiştim sizlere 3-4 hafta olmuştur bedeldiyedeki memura karatayı anlattım die. bu gün yine rastlaştık.

" ayyyyy inanmıyorum ne kadar zayıflamışsın sennnnnn" dedü.

dedim çok mersü daha 23 kilo vercem

" saçmalama 5 kilo daha versen yeter kaç kilosunki " dedi...

83 deyince 2. şokunu yaşadı.

işten çıkınca kendine canan hocanın kitabını alacak yeniyıl hediyesi

sabah kahvaltı
15 zeytin
1 domates
1 biber
2 kb peynir
1 muz
1çb ceviz
1 küçük kase yoğurt
10 üzüm
2 omega 3 kapsul
öğlen
1 tabak kuru fasulye
1 küçük kase yoğurt
ara öğün
2 mandalina
akşam
1 lahmacun
yeşillik
domates+salatalık
biraz peynir

evet canım 9 ocağa kadar büyümedeyiz...

sewineyim mi üzüleyim mi bilemedim.

8 ocak ta reglim başlıycam.

ben de gerginlik ve şişkinlik veeee kaçamak dün itibari ile başladı. hepimize hayırlı olsun

sabah +300 düm ve annem evde yaprak sarması yapıyor şuan. karşı koymam mümkün değil.

Son düzenleme:
merhaba kızlar ne zamandır yazamadım ama sizleri hep takip ediyorum. diyette 28. günüm bugün.benim tartılma günüm cumartesi yarın tartılcam çok heycanlıyım bakalım sonuç ne olacak.haftada 3 gün fitness yapıyorum 1 ay olmak üzere acaba 1 ay daha devam etsemmi yoksa pilatesemi geçsem karar veremedim bu arada 1 aydır hiç kaçamak yapmadım bulguru pilav olarak değil yemeklerde tükettim ve sabahları 3 yumurtadan omlet yaptım genellikle bilemiyorum inşallah yarın tartı beni sevindirir.sonucu bildircem yarın..

canım meyveyi ara öğün olarak yemek tehlikeli

Rumuz: Hayattanazicik
Başlangıç tarihi:08/12/2011
Başlangıç kg:67.7
Geçen hafta: 63.7
Bu hafta:62.8
Fark:0.9
Toplam fark:4.9
Beden:40
Spor:Leslie ile 2 mil
Boy:1.63
Yas:31

Bu hafta bir iki kacamak disinda az yedim ama sunu kavradim ki az yemek kadar duzenli yemekte onemli kahvaltim cok gece kaldi hep bu hafta ve aksam yemeginide bu sebeple az seylerle gecistirdim sonuc ortada ptesiden sonra erken kalkip duzenli yemeye baslayacagim. Cok uzuldum yaa (((((((((

Ya acayip meraktayim liste aciklanmadi mi ki daha ...Baktim baktim yoktur.....
Cokta isim var yarina hazirlik falan yapamiyorumki dogru dürüst aklim burda ellerimi yikayip yikayip laptopun basina kontröle geliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…