Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cano niye üzülüyorsun ki vermissin iste 900gr. hic veremeyen hatta üzerine alan var. Ben gecen hafta 300gr. verdim.
Bu kafta 1,600 degisiyor canim . Az az da olsa gidecekler valla kafaya takmaya degmez.

Ya acayip meraktayim liste aciklanmadi mi ki daha ...Baktim baktim yoktur.....
Cokta isim var yarina hazirlik falan yapamiyorumki dogru dürüst aklim burda ellerimi yikayip yikayip laptopun basina kontröle geliyorum

Benim gibi tembeller yuzunden gecikiyor bir kac kisi daha var gondermeyen sen bir saat daha bekle anca hazir olur

canım sen listeni yap bence.bu arkadaslar gelırse eklerız
liste geliyor birazdann hazırdı hayattan azıcık geldi onuda ekleyeyim
siyahmiyah neredeyse 10 gündür yok kızlar
o zaman gelirse yaparız
sen 23 yasındasın bide evlimisin bebemm bekar sandımıdı.
evet tatlımm yaşım küçük olunca herkes öyle sanıyor
Ya acayip meraktayim liste aciklanmadi mi ki daha ...Baktim baktim yoktur.....
Cokta isim var yarina hazirlik falan yapamiyorumki dogru dürüst aklim burda ellerimi yikayip yikayip laptopun basina kontröle geliyorum
canım sen 10 dakika daha işini yap açıklıyorum birazdan

Cano niye üzülüyorsun ki vermissin iste 900gr. hic veremeyen hatta üzerine alan var. Ben gecen hafta 300gr. verdim.
Bu kafta 1,600 degisiyor canim . Az az da olsa gidecekler valla kafaya takmaya degmez.

Yaa hevesim kiriliyor boyle olunca benim ama bu sefer hirs oldu bakalim haftaya nasil olacak yeniyim ilk diyet tecrubem benim normalde 47 kilo bir insanken bir kac yilda bu kilolara gelince sasiriyor insan ve bir daha o kilolara donemeyecekmis gibi geliyor.

Son düzenleme:
Yarin ile ilgili bir haber varmi hocadan ben yazacaktim ama gec kaldim simdi sabaha kadar masada oturulacak bizde ne kadar dayanabilirim bilmiyorum kucuk bir kadehte icmeden olmaz hani sinirlar neler nelere dikkat edecegiz bilen varsa cevaplasin lutfen??

canım bmı 25.9 olmus,normal sınırlara gırmıssın tebriklerdarısı başımıza

Canım teşekkür ederim,inşAllah ! Ama bence sen de yakında göreceksin canım

Kizlar karataya kaldigim yerden devam.
1. ögün
2 mandalina (haftalardir meyve yemedim canim cok istedi)
5 ceviz (taze kirilmis)
1 bardak ilik süt (türkkahveli tatlandiricili )
omega 3 takviye 2 kapsül

canım kahvaltı çok az değil mi ? bak kahveyi sütlü yapmışsın gene şeker koymuşsun

hoppp orda dur canım
kaçamakların ceviz ya da badem olsun
sarmadan da tadımlık yiyebilirsin yani o ka da sıkma kendini

RUMUZ YÜZDE HEDEFE KALAN KİLO
1. Gül63 2,43 33
2. Gamzeed 2,23 6.9
3. Pepeti 2.15 4.7
4. Burçin79 1,87 18.7
5. Brain01 1.67 12.6
6. Hayattanazicik 1.41 15
7. Ceylin1907 1.27 5.1
8. Pembekalp 1.25 15
9. Sekerkız67 0.90 18
10. Papadiya 0.87 16.1
11. Mattika 0.86 2.5
12. Aslı72 0.73 7.9
13. İkiz81 0.50 1.7
14. Alinyazimkaderimsin 0.39 28
15. Gözleme 0.17 0.4
16. Saphira 0 11.7
16. İdealist33 0 5.7
16. Zeynepfaz 0 21.7
17. Handan_06 + 0.14 8.2
18. Yosun30 + 0.20 13.4
19. Loxandra +0.41 14.9
20. Leylak70 +1.16 8.6
BİLDİRİM YAPMAYANLAR
21. Profit
22. Bezgin_bekir
23. Siyahmiyah
24. Balböcüü
25. Eski_bir_masal

Maşallah hepimizeeee

sen yine iyisin ben 30 kilo aldım 2 senede

kilo almak gibi vermekte doğal:)bu yaz herkes muradına ermiş olacak inşallah

eline sağlık canım..listeye ilk girişim..8.sıradan girmişim..inşallah hepimiz daha çoookkk kilolar veririz..hepimize maşallah..kilo veremeyenler üzülmesin sakın..arada durgunluk dönemi olabiliyor..ya da yaptığımız kaçamaklardan yadaaaaa hareketsizlikten..moral bozmak yokkkk...hepimiz yaza çıtırlar olarak gireceğiz..Karatay Çıtırlarıı..sizleri seviyorummm

Olsun kuzum anliyoruz nasilsa biz bunuda becerebilecekmiyiz bakalim ellerine emegine saglik canimmmmm.

listenin nesini beğenmedin gayet güzel ve anlaşılır

haftaya ben de varım çok çalışıp Gül'ün tahtına oturucam hahhaaaaa(kötü kadın gülüşü niye yok yaaaa)

ay sağolun kızlar çok sinir oldum çoook
böle sevimli bir tablo yapmıştım vergi dairesi evrakı gibi çıktı

liste cok guzel gamzecım tesekkurlerbıraz ustuste olmus ama napalım

karatay yolunda beraber yurudugumuz ,kilo veren ,azıcık alan,yerınde sayan herkesi tebrik ediyorum.önemli olan burada olmak ,azimli olmak,bizim gibi inatçı karataycılara kilo mu dayanır.patır patır dökülecekler üstümüzden 2012de inş.

haftasonu gıremeyen arkadaslar olur dıye şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum,hepimize, dünyamıza mutluluklar getırsın.

[
Canim ya yüzdelik hesabi böyle degil mi??
Geçen haftaki kilo : 60
Bu ahftaki kilo 59 olsun
aradaki fark : 1

(1 / 60 ) * 100 = 1.666 ...
Bunu da 1.67 olarak yuvarlıyorsun.
Ben mi yanlis yaptim benimkisi 2,7 olacakkkkkkkkk yada yanlis mi biliyorum ki!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…