Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Burcın sabah altıda kalkıyorum yine de zor çıkıyorum evden ..Başka nasıl zaman yaratırım bilmiyorum ..Sizleri duydukça şukadar yürüdüm bu kadar egzersiz yaptım çok imreniyorum ama ben ne yapabilirim bilmiyorum.Belki evde bişeyler yapmayı deneyebilirim ama işte zaman çok az:KK43:(

canım çocuğun kaç yaşında 5-6 yaşındaysa ip atla onunla:)10 dk ip atlamak çok faydalı:KK70::KK70:

Ben çok yeniyim.Nasihat vermek bana düşmez ama kitaptan anladığım kadarıyla bu diyette az yemek kesinlikle kilo vermeye yaramıyor.Aksine diyete zarar veriyor.Kilo verenlerin menülerini incelediğim kadarıyla da badem ve cevizi hiç eksik etmediklerini ve kahvaltıyı çok sıkı yaptıklarını gördüm.Sizin yedikleriniz sanki biraz az gibi geldi bana.Belki bu yüzdendir.

aynen öyle canım :KK16:
hemen kahvaltı paylaşayım $Fotoğraf0161.jpg $Fotoğraf0161.jpg

zerre kadar üzülmedim çünkü hocamızın da belirttiği gibi Akdeniz mutfağı dünyanın en sağlıklı mutfağı:):)amerikalılar tabi kilo alır herşeyleri hazır. çorba nedir bilmiyolar bizim gibi bol ceviz fındık badem sağlıklı meyve yok:KK70::KK70:etleri tavukları yumurtaları şişirilmiş.kola desen su gibi içiyorlar.müstahak:KK66:

karatay kadını asla verdiği kiloları geri almaz:KK66::KK66:

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Amerikada yaşayanlar doğal hiçbişi yemiyorlar. Ülkedeki tüketimi karşılamak için GDO ya hormana suni üretime mecburlar.. Biz çok şanslıyız çook herşey var herşeyin hala doğalını bulabiliyoruz. Herşeyden öte biz kahvaltıyı biliyoruz çiğ kuruyemişlerimiz sebzelerimiz var... :KK76: Moralimiz neden bozulsun biz cennette yaşıyoruz ve bizim Canan hocamız var...:nazar:

canım çocuğun kaç yaşında 5-6 yaşındaysa ip atla onunla:)10 dk ip atlamak çok faydalı:KK70::KK70:

3,5 Yaşında tam ilgiye muhtaç olduğu zaman .Bir an bile yalnız bırakmıyor beni..Zaten tüm gün yanında olamamanın vicdan azabı da var.. Amma dert yandım di mi?:)) Bayaa dolmuşum...

Haklısın Jarnanaaa.
Dediğin gibi porsiyonları bile bizimkilerrin 2 katı.
Takmayalım kafaya o zaman. Zaten biz de Asyalı sayılırız.FTO gen mutasyonu bizde nadir görünüyormuş. :)))))
Verdiğiniz kilolar için hepinizi tebrik ediyorum. Bana güö veriyorsunuz.

ayy teşekkür ederim:)nasıl mutlu oldum:)evet bizim ana vatanımız asya zaten kızlar:)hepimiz orta asya göçmeniyiz en nihayetinde:):)

ne mutlu Türk'üm diyene:KK66::KK66:

3,5 Yaşında tam ilgiye muhtaç olduğu zaman .Bir an bile yalnız bırakmıyor beni..Zaten tüm gün yanında olamamanın vicdan azabı da var.. Amma dert yandım di mi?:)) Bayaa dolmuşum...

aaa ne güzel onunla 20 dakika oyun oyna yeter bea:KK70::KK70:

ben 3,5 yaşındaki yeğenim gelince haşat oluyorum valla:KK66:

hem peşindeymiş zaten:KK70::KK70:

Burcın sabah altıda kalkıyorum yine de zor çıkıyorum evden ..Başka nasıl zaman yaratırım bilmiyorum ..Sizleri duydukça şukadar yürüdüm bu kadar egzersiz yaptım çok imreniyorum ama ben ne yapabilirim bilmiyorum.Belki evde bişeyler yapmayı deneyebilirim ama işte zaman çok az:KK43:(

donnacım

Bende sabah 6 da kalkıyorum .Evden çıkışım 7:15 :KK43:
Kalkarkalkmaz yumurtamı koyyorum .Genelde peynirli omlet yapıyorum ben .Daha kolay oluyor.
Hem yumurta ,hem peynir bir arada çıkmış oluyor.
Yanına da zeytin domates.
Yumurta bir taraftan pişerken hazırlanıyorum.
Koşuşturm arasında 5 dk da yiyiyorum.

Öyle bir koşuşturma ki sabah evi toparla,kızı okula hazırla,kızın sandviçleri,üstbaş..
Bir taraftan eşim.
Deli gibi koşturuyorum
AMAAAAAA
Arada mutlaka o yumurtaları yiyiyorum.

Kendine bir tempo yap,hem sabah koşuşturması sporda sayılır :).

.

Arkadaşlar liste için
profit
bezgin_bekir
siyahmiyah
balböcüü
ve hayattanazicik beklenmekteeeeeeeeee

çatlatmayın kızlarııı :KK1:

öğle yemeğim:

köy çorbası(içinde biraz minik erişte var o yüzden yarım kase)

sacda tavuk

salata

yoğurt

sabah
2 yumurta (sonunda gezen tavuk yumurtası işini hallettim.Meğer adliyede burnumun ucunda satılıyormuş.Cezaevinde mahkumların beslediği tavuklardan
acayip sevndim bu işe)
8 zeytin
bir çay bardağı badem
peynir

öğlen
fırında tavuk
çökelekli salata
keten tokumlu ve içine bir küçük muz doğranmış ev yoğurdu

Akşam
Etli kapuska
salata(yiyeceğim inşallah)

Şimdi de 2 mil lesli yapacağım.
(biraz az ama şimdilik ancak bu kadar spor
yapabiliyorum.)

bungunku menum
kalkınca 3 kuru kayısı+2 brd su
sabah: 2
rafadan yumurta
5 zeytın
1kase yogurt+yogurt kaymagı
bıraz cevız+yerfıstıgı

ardından: 45 dk yuruyus

ogle: 1,5 kase mercimek çorba
1 brc ayran
yarım cay brd badem

öğle yemeğim:

köy çorbası(içinde biraz minik erişte var o yüzden yarım kase)

sacda tavuk

salata

yoğurt

öğle yemeğimi değiştiriyorum kılzlar burnum tıkalı olduğu için tavuk ve salatamı yiyemedim.çorbamın yarım kasesini içmedim.yoğurt yedim bi de.

ayyy sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim:S

merhaba arkadaşlar eşimin ailesi gelecek menülerimi yazıp çıkıyorum bi ara uğrarım...

1.öğünüm
1 muz
1 bardak süt
1 çay bardağı ceviz 6 kuru üzüm
3 omega 3
1 kk kaşar peynir 2 kk beyaz peynir
13 zeytin
1 mandalina

2.öğünüm

1 tabak kıymalı pırasa
2 kase yoğurt

Kizlar karataya kaldigim yerden devam.
1. ögün
2 mandalina (haftalardir meyve yemedim canim cok istedi)
5 ceviz (taze kirilmis)
1 bardak ilik süt (türkkahveli:KK1: tatlandiricili :KK30::KK30::KK30:)
omega 3 takviye 2 kapsül

X