Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

haftada bir lahmacun yiyebiliyormuyuz???

Aksam yemegim

Mercimek yemegi bir tabak

Ve bir saat sonra sut ictim seker otlu :)

haftada bir lahmacun yiyebiliyormuyuz???

Aksam yemegim

Mercimek yemegi bir tabak

Ve bir saat sonra sut ictim seker otlu :)

canım ben bu forumda görmüştüm canan hocanın önerdiğini söylemişti bir arkadaş. ama henüz hiç yemedim çünkü hem ekmek yemek mantıklı gelmiyor hem de 1 lahmacun dişimin kavuğuna yetmez:)))

Iki kere ayni mesaji gondermisim bunu farkli yazayim bari :)))) Kizlar ben bu hafta hic kilo verdigimi sanmiyorum yaa bir garip hissediyorum kendimi spor yapmak istiyorum ama esim tutturdu beraber yapalim diye hadi diyorum hep bahane benide engelliyor sinir oluyorum ((

Son düzenleme:

Ceri copu icinde kalacak canim hicbirseyini cikartma Yarim cay bardagi kadar koy organik sirkeden icersine baska hic birseye gerek yok cok guzel bir sirke olacak bu arada armuttan da harika oluyormus sirke ben onuda deneyecegim. Ben bir programda bu isin ehli biri anlatiyordu ondan ogrendim sirke yapimini bende yaptim henuz fermante doneminde. Bende de var organik sirke ama kendi yaptigim guvenilir seyler tuketmek istiyorum artik.

Ben daha yogurt yapmadim hic ama denemek istiyorum cok bakalim bu hafta keci sutu getirmisler ondan alip yapmayi deneyecegim.

Bu arada yarmali corbayi nasil yapiyorsun yarma aldim ama ne yapacagimi bilmiyorum oylece duruyor.

akşam menüm;
domatesli biftek
küçük bir tabak meyhane pilavı
sıvı 3 litreye yakın su 6 kupa yeşil çay
spor: yine yine yine yapamadımmmm

ısıne gelıyoya nasılda arastırır bulursun boyle soru ve cevapları

en azından sigara böreeee yimedimm
koptum yaaaa

afiyet olsun canım.......
Neeee kek mi??? Canimcim kusura bakma bu sana
Ne kadar az kacamak yaparsan o kadar tatli seyler canin istemiyor.
Ama ne kadar cok kacamak yaparsan bir okadar daha yeme istegin beliriyor. Deneyimle sabittir canimcim..
vur canım vur........
yaz aybalam yaazzz sanaldan yürüyüş arkadaşı olak sen bana güzel gaz veriyorsun yazmaya devamm
:13:
sakin ol ikizcimmm

canım bahsedıp durma bundan bak nazar olur maşallah sana cunku ben yappamam hele yarım saat

canım yürüyüşün dışında öğlen oğlum kucağımda okula gidip kızlara yemek yediriyorum ve oğlumu kucağımdan 1.5 saat hiç indirmiyorum..ordaki arkadaşlarda hep söylüyorlar,ama ben alışkınım bana zor gelmiyor..benimki bebek arabasında durmuyor..biryere çıktığımızdada bebek arabasını alsakta oğlum kucağımda saatlerce gezerim ben...:44:eşimde bel fıtığı var o kucaklayamıyor..

hay maşşalhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…