Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

loxıcım bırav <asaszdan dızım baslıycek onu ızlıycem zatı:))benı unutma:))uyma sen yıyenlere sen bana takıl:))))
takılabırım de ,belli olmaz:44:
bişey itiraf etcem,ben bıkaç senedır yılbasında saat 24:00 olmadan uyumus oluyorum zaten

hm bu guzelmıs

evde çekmecelerı bir karıstırayım yulaf var mı?

canım hızlı ınceldıgımız gunlerı gerıde bıraktık galıba bız,bundan sonra yavas ve emın adımlarla ılerlıycez,durmak yok,karataya devamm

loxandra bugunku menusunu iftiharla sunar:

sabah:
3 yumurtalı loxi omlet
5 zeytın
1 cay brd cevız+yerfıstıgı
1 kivi

oğle: 1 kase bugdaylı yogurt corba

akşam:1 tbk fırında hamsı(ıkızın yaptıgı gıbı salça da koydum ,guzel oldu)
1 tbk salata

spor: 25 dk yuruyus

sıvı:1 lt.yanıma 1,5 lt pet şişe aldım şimdi,yatana kadar bıtırcem,zati içim yanıyor

Son düzenleme:
afiyet olsun canım.

sen peynır zeytını ne kadar yıyorsun acaba?hıc yazmıyorsun,yoksa polemiğe sebep olmasın diye mi?(papadiya)

kızlar ben tohum olarak yiyorum öğütülmüş daha mı sağlıklı bilmiyordumbir de ben oda sıcaklığında kavanoza koydum evdekini atsam mı?[/QUOTE]
Canim ketentohumunu bütün olarak yutarsan kesinlikle hicbir faydasi yok. Cükü vücut onu hicbir sekilde parcalayamiyor.
O yüzden ya ögüteceksin yada disinle parcalayarak yiyeceksin.

Canim cok güzel menü olmus ögünecek kadar var yani

afiyet olsun canım.

sen peynır zeytını ne kadar yıyorsun acaba?hıc yazmıyorsun,yoksa polemiğe sebep olmasın diye mi?(papadiya)

sağol canımmm

1 avuç kadar peynirr yiyorum 4-5 tane de yeşil zeytin yedin bugün. peynir aynı ama zeytin miktarı hergün değişiyor tatlımm.
annemin kurduğu zeytinlerden getirecem tatilde senle yarışırız o zaman.
market zeytinlerini pek yiyemiyorumm

1. ögün
2 yumurta
avuc ici beyaz peynir
1 dilim cok cok ince hindi jambon

2.ögün
döner eti üzerine sarimsakli yogurt

simdiye kadar 2,5 litre su
spor: 35 dak. (4 km) yürüyüs

ikindi
yogurt 3-4 kasık

aksam
kaju fıstık yarım çay bardagı(loxi bu söle kıvrık fıstık ya ıthal sanırım gecen sormustun)
4-5 karnıbahar haslama
1köz kımısı bıber
2 kase tavuklu corba
yogurt
2-3 kasık kus kus pilav
1cay bardagı salgam suyu

Canim okavrulmus degil mI? Kaju genelikle kavrulmus satiliyor. Cok yagli olaraktan...

Ahada buldum;

Kaju meyvesi çabuk çürüdüğünden ekonomik değere sahip değil, bu nedenle sadece bir ben, bir de yerli halk tarafından tüketilmekte. Kaju fıstığının diğer fıstık çesitlerinden daha pahalı olma nedenlerinden biri her iklimde yetiştirilememesi ve her kaju elmasından ancak bir adet kaju fıstığı üretilebilmesi. Toplanan kaju elmalarından çekirdekleri ayrılarak üzerlerindeki kabuk çıkartılıp kavrularak evlerimize ulaşacak şeklini alıyor. (alintidir)

Canim cok güzel menü olmus ögünecek kadar var yani
tesekkur ederımm

zeytin yeme yarışı mıbana uyar

gerci benim zeytınler bıter o vakte kadar ama ayvalıktan ıstemeyı dusunuyorum bende,market zeytınlerı gercekten kötü

1. ögün
2 yumurta
avuc ici beyaz peynir
1 dilim cok cok ince hindi jambon

2.ögün
döner eti üzerine sarimsakli yogurt

simdiye kadar 2,5 litre su
spor: 35 dak. (4 km) yürüyüs
senin menün de guzel canım.karatayın şok diyet hali gibi dukan,gerçi hoca tavsiye etmıyor duymasın
peki kabızlık oluyor mu bu menüyle?dukancılar hep şikayet ediyor da ondan sordum

yerfıstıgına ben de dadandımmı bırakamıyom pepetom,kavrulmusu bıle kılo vermeyı engellıyor aman dikkat et kajuyu yerken,emekler boşa gıtmesın.
menün pilav dısında guzel

spor yaptın mı bugun?

Canim yapmaya baslayali 2 gün oldu. Dün bir problem olmadi ama bu gün daha tik yok

cevap verip vermesem mi diye düşündüm aslında
bende yeni geldim hızlı ilerleyen bir topik herkese özel ilgi yok bazen yazdıklarım görünmüyür bile
böyle kaprisli olmaya gerek yok birbirimize destek için burdayız
kendin bilirsin

akşam yemeğim

mercimek çorbası
kıyma kavurması
yoğurtlu pancar salatası
2tane ceviz
keten tohumu

2-2,5litre su ,yeşil çay,siyah çay( vazgecemem)
spor 2 mil lesliee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…