Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Evet kizlar öglen yazmistim, bu gün Dukkanin atak evresini yapmaya basladim.
Aslinda her an Karatayima dönebilirim. Yani sunu anladim ki Karatay gercekten diyet falan degilmis.

1.ögün
2 yumurta
1 kase yogurt

2.ögün
1 tavuk bacagi (haslanmis)
4-5 dilim beyaz peynir

sivi: 2lt. su
spor: 35-45 dak. yüzme

Kizlar seker sorununu cozmus bulunuyorum. Seker otunu yetistirmistim daha oncede yazdim kurutma evresindeyim su an ama bu gun aktara gittim evdeki otlar bitmis bende dedim sizde seker otu varmi bir baktim var hemde ot hali ile eve geldim ve anlatildigi sekilde yaptim. Bir yapraginin tadina bakayim dedim asiri tatli bir bardak seker suyum var bu bizim sekerle 1 kilo sekere es deger. Eger tatliya duskunseniz ve zararsizini yemek istiyorum diyorsaniz aktariniza danisin derim.

Gunluk menum

Sabah beyaz peynir
dereotu

Aksam yogurt 1 tatli kagidi keten tohumu

Ve badem findik fistik
1 lt su anca icmisimdir

Aksam yatmadan sporumuda yaparim :)

akşam size söz verdiğim gibi sadece yeşil mercimekli ıspanak çorbamı iştim, yanında kefirle, biraz da yer fıstığı yedim ama az...
sporumu da yapayım bugün 3.5 lt sıvı tükettim bu bir rekor ama wc işi çok kötü kızlar zor yetişiyorum yanımda yedek çamaşır taşıyayım en iyisi ne olur ne olmaz

hocaya yazdım bakalım ne cevap gelecek

iyi akşamlar yogun bır gunun artdından burda olmak güzel
öglenkı menüm
ayran
1 tabak pırasa zeytın yaglı
2 yemek kaşıgı kıyma
yeşilik ve turp
akşamki menüm
dünden kalan fırında balık
ben uydurdum oldu nohutlu pırasa çokta guzel oldu
turp ve dere otu

amanınnnnn tek umudum sendin loxi ben evlenemiycem bu gidişleeeee.. benim o ilaçtan 2 kutu almam lazım annemde var malum günde 1 paket içiyor.evde kalırım bende napem gari

ii fikir gözleme

herkese merhaba...yarın bende karatay diyetine başlayacağim....inşallah bende sizler kadar başarılı olurum...bende 20 kilo vermek istiyorum....herkese başarılar...

merhabalar bende kitabı aldım bitirmek üzereyim bende sizlere katılabilirmiyim
oşgeldiniz be ya . vakit kaybettiğiniz kabahat kızlar

tiryakilik derecesine göre 2 farklı ilaç var. önce testini yapıp ona göre belirliyorlar.bende aşkıma alsam o da cok içiyo yawww... 180 x 3 kutu evde kalcam yada çeyizim yarım kalcak. offfff kim soktu bu sigara bırakma olayını benim aklıma bu gün yaa ilacı almadan rahat etmem gayri:18::18::18::18::18::18::18::18:

bu akşam yürümedim kızlar. ütü yaptım onun yerine 1 saat. 20 gündür aralıksız yürüyorum her akşam. sertleşmeye başladı bacaklarım. sıkı normaldede etim. korkuyorum şimdiden kas yapıcam diye.bakalım yarın sabah ne diycek tartı.

afiyet olsun pepetomm.yılbasına kadar kaçamak yapmayalım bakalımmm,yılbası akşamını da truf ve cerezle kapatır,1 ocakta,yenı baslangıc ve yenı hedefler koyarız
yapmıyalım canım ya vallahı bıktım ya bu kacmakların benı engellemesınden artık. 2 ileri 1 geri olmaktan bıktım ama anladım bu saldırmalr regl dönemindnemiş. neyse mnumuze bakalım artık ınsalah veürürk canım

senın muslın naısldı canım ya ben kacırmısım acab dukandakı yulafımı kullansak muslı kısmında sımıt yerıne yumurta yapsak sut le dah doyuucu olur aksam guzel zaten bu tarz seyler proteın yada hkarbonhıtrat dıye duzenlenmıyor ya 5 gun meyve sebze pattates et gıbı seyler yarsekte bu verılebılıyor. benım secenegımde olabılır gıbı

c vıtamını eksıklıgınden olabılır doktora gıt ve takvıye al canım. şimdi meyve yemıyoruz ama gunluk c vıtamını ıcın bızım 1 kılodan fazla portakal yememız gerekıyormus bı yerde okuyordum oyuzden meyvesızlıkten dıye dusunme bence. ayrıca yesıl yapraklılarında c vıtamını koparıldıktan 10 saat ıcınde %80 oranında azalıyormus . bız alıp dolapta bekletıyoruz sırf posa yıyoruz yaneee senın vucudun hassas sa bu tepkıyı vermıs olabılır . bence en dogru sonuc doktorda bı gıt bızede söyle. dıkkat et hazır ol karatay dıyetı acısından doktor motıvasyonunu muthış bozacaktır.

menün çok az değil mi
misafirleri kazasız kaçamaksız atlatmışsındır umarım

daha tartıya 2 gün pegasus hayırdır sen bugün çok yoruldun galiba

resimdeki sen misin

ben müsliyi şöyle yapıyorum canım:
2 yk yulaf, 1 tk keten tohumu, yaban mersini, kan üzümü (kansızım ben), gün kurusu, dut kurusu bunları karıştırıyorsun oluyor sana müsli hemide gayet güzel

evet bir kase yoğurt, yumurta olabilir belki öğlen

afiyet olsun pepetomm.yılbasına kadar kaçamak yapmayalım bakalımmm,yılbası akşamını da truf ve cerezle kapatır,1 ocakta,yenı baslangıc ve yenı hedefler koyarız

Yapmayalım tabii ya, yılbaşında da mı bişi yemicez? Ufacık da olsa? Ben ıspanaklı krep yemeyi düşünüyordum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…