Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım avatar için teşekkürler nereye yapıştırıyoruz ya hiç bilmiyorum buraları...

Maşallah kaç tane çocuk?ve 60 kiloya inmeyi başarmışsın

papatya çayı bana iyi geliyor midem bulandığında....ama 2 ay mide ağrısı bulantısı çektikten sonra minik rondolardan aldım.kahve öğütenlerden her sabah çörekotunu çektim ve 1 tatlı kaşığı yedim 10 gün sonra çok şükür geçti.tavsiye ederim.

petunya

Allah kalbine göre hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah...

oy tombulum tombulum yoldan geldim yorgunum
eller ne derse desin ay ben size vurgunum tombulum
çok severim bu türküyü ben

bende çok severim...helede eskiler etine dolgunda iş var lafına bayılırım....

gittiğim diyetisyenler minimum 5 kilo verdıkten sonra spora başlamayı öneriyordu.....

bugunku menum

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
7-8 zeytın
yarım avuc peynır
1 cay brd cevız+yerfıstıgı
yesıl salata
elma çayı
omega 3

ogle:1 tbk kapuska
2 kase yogurt
salata

akşam:1 tbk kapuska
1 kase yogurt

spor:40 dk yuruyus
sıvı:2,5 lt civarı

aslında akşam yemegı yemeyecektım 2 ogun yapayım dıyorum ama oglen 12:30 da yıyınce akşam acıktım.pirincsiz bulgursuz lahanayı bıle yemekten korkar oldum yaa kılo veremıyorum dıye

loxicim benım eşimde 1 1.5 paket ıcıyor coktan berı. bırakamıyor bılımsel bısı denemedık kendı bırakıp bırakıp başlıy. gecen sene bı arkadasta senın anlattıgın gıbı bısı anlatmıstı işte 11. gun bırakcam demıstı gögüs doktoru vermıs ılacı yalnız o 63 lıraya aldım demıstı. sen ısmını yazsana bana özelden bı sölüm eşime oda ıstıyo ama basaramıyorum dıye cekınıyo canımm

aksam
tavuklu corba 2 tabak
yogurt

regl oldum cok sükür

Son düzenleme:
Eline sağlık canım, epeydir Hoca'nın röportajlarına rastlamıyordum...Hatırlamak iyi oldu...Keşke programlara çıksa da yine dinlesek...
evet canım ben de epeydır okumadıgımı farkettım goooooogle a:)canan karatay roportaj yazdım ,bu cıktı:))
siz de paylasın guzel şeyler gordukce

tebrik ederim canımmmvalla umut oldun bıze,hep boyle guzel haberlerle gel,inş. hep beraber incecik olalım burada

herkese merhaba...yarın bende karatay diyetine başlayacağim....inşallah bende sizler kadar başarılı olurum...bende 20 kilo vermek istiyorum....herkese başarılar...
gazan mübarek olsunn

merhabalar bende kitabı aldım bitirmek üzereyim bende sizlere katılabilirmiyim
durdugun kabahat

emegıne saglık loxıcım

kopyala yapıstır yıne dımı gul
evet canım katılıyorum,hepımız hergun aynı seylerı kopyala yapıstır yapsak bu topiğin okuncak hali kalmaz

gülcüğümü seviyorum ama bu huyunu sevmıyorumm

gönderıyorum canım

annem istanbula gideli 10gün oluyor 2hafta sonra gelecek
1 kilo alsam fark eder bakalım gelince bir fark görecek mi
annem yaptığı bütün güzel yiyeceklerden iştahla yememizi ister
ama kilo almamızı da istemez diyet yapmamızı da istemez
merak ediyorum diyete o yokken başlamam çok iyi oldu
hiç ekmeksiz olurmu demeye başlamıştı
canım annem bende diyet yapmaya bayılmıyorum keşke çok yiyip kilo almasam

afıyet olsun canım harbıden korkar olduk yani herseyden

bugunumu topluyum bi
sırkelısu

sabah
1 yumurta
peynır
badem
dereotu
6zeytın

öğlen
1yumurta
1kk peynır
cevız
dereotu
5zeytın
yogurt

ıkındın yogurt bıraz ara salgamsuyu

aksam
arabaşı çorbası(tavuk çorbası bol acılı)2 tabak
yogurt

bugun hıc kacamak yapmadım sımdıye kadar 2 lt su+1 yesıl cay ıctım sımdıde 1 lt 1 yesılcay ıcerım gunu kapatırım

bugun hıc kacamak yapmadım sımdıye kadar 2 lt su+1 yesıl cay ıctım sımdıde 1 lt 1 yesılcay ıcerım gunu kapatırım

afiyet olsun pepetomm.yılbasına kadar kaçamak yapmayalım bakalımmm,yılbası akşamını da truf ve cerezle kapatır,1 ocakta,yenı baslangıc ve yenı hedefler koyarız

Sabah:
1 sb süt
1 yum, 2 kk peynir, 1 zeytin
2 ceviz

Ara:
4-5 ceviz, 1 lokma simit

Akşam:
1 kepçe tarhana
2 baget, 1 çatal patates (fırında)
salata

spor: şimdilik yok, video ile yapıcam birazdan
su: 1,5 lt, tamamlarım yatana kadar

az yedim sanırım bugün, ama sabah canım bişey istemiyo, 2 yumurta yiyemiyorum.
kahvaltıyı 11 de yaptım, okulda 4 te ceviz yedim.
akşam eve geldiğimde saat 7ydi, gözlerim karardı, 15-20 dkn falan geçmedi
yemeği yedim tam göremeden
şimdi geçti baya ama başım ağrıyo bu defa.

okulda hamurişi yemeyip aç kalırsam böyle oluyo, tansiyonum düşüyo, daha önce de olmuştu böyle.
acaba artık kilo vermemem mi gerekiyo

kızlar bugüne kadar yaptığım diyetler ve bu uğurda aldığım notları sakladığım dosyamı açtım neler var neler
en önemlileri bence dr. metin özata nın bilgileri adan endokronoloji prof u insülin direnci hakkında derin bilgilere sahip buraya yazacağım okuyup hatırladıkça...

gelelim şok programa 3 günlük olanı bulamadım zaten o daha ağırdı yapılmıyordu. 5 günlük olanı aynen yazıyorum sonuç 5 günde 1.8 kg diye not almışım, 5 günü geçirmeyin sakın demiş dr
sabah: 6 yk müsli, 1 bardak süt
ara: meyve
öğlen:1 simit, 1 ayran
akşam:ızgara tavuk veya balık veya et ve yağsız salata

görüldüğü gibi sıkı bir şok programı ama bizim diyete uygun değil müsli neyse de ben zaten arada kendi yaptığım müsliden yiyiyorum biliyorsunuz içindekileri yazmıştım, bence şu simit sorun onun yerine ne koyulabilir acaba, ceviz olur mu, yada çerezlerin tamamı, kızlar siz de fikirlerinizi söyleyin bakalım, belki ortaya güzel bir şey çıkar

kızlar bu arada benim ciddi bir sorunum var ve yardımlarınızı bekliyorum : ben diyetin 1. haftasından beri sabahları uyandığımda müthiş bir ağız kanaması oluyor diş etlerim şişiyor, diş eti çekilmesidir dedim kekik yağı adaçayı falan sürdüm ama kar etmedi, bugün komşuma sordum hemşire kendisi: diş taşı(yeni temizlettim), diş eti çekilmesi(ihtimal) veya C Vitamini eksikliğidir dedi? ben yeşil sebze, yeşil çay ve diğer c vitamini deposu yiyecekler yiyiyorum ama meyve yemiyorum acaba eksik mi kalıyor kızlar? hocaya mı sorsak? ben bi yazayım en iyisi bakalı ne cevap verecek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…