Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok geçmiş olsun

doktora gittin mi?bir de ayaklarını sıcak tut ütüleyip havlu falan koy karnına daha rahatlamış hissedersin

şu kiloları vereyim ilk hedefim o emin ol

güveniyorum sana şimdiden beynini hazırla damarlarına verdiğin zararı düşün birde tv de çıkan şu reklamları düşün karaciğerinde biriken katranları vs.. bunları uzun uzun düşünn inan isteyince oluyor helede sevdiceğin,sevdiklerin içme ne olur derse olay bitiyorrr güzel haberlerini bekliyorum

yaaa düzenli yürüyenleri çok kıskanıyorum ben yaaben ofiste akşama kadar mecbur oturuyorum.servisle gidip gelince yürüyüş sıfır akşamları da çok soğuk oluyor

ama güç geldi bende bugün eve yürüyerek gideceğim.donmazsam tabi...

kızlar form çaylarından birsürü aldım ama şimdi de kullanmaya korkuyorum,bagırsak tembelliği yapar mı sizce?:26:

Bence abartmadığın sürece bişey olmaz.Afiyet olsun canım

Diyetisyeninin menüsünü bizinle de paylaşırsan seviniriz. Merak ettim belki bende uygularım.

Darısı başımıza.Bizde yeter zayıflama artık diyenleri duyarız inşallah.
benim diyetim sonbaharda bitecek ama yaaaa

Olsun canım yeterki kararlı olalım. Sonbaharda güzel olursun sende ohh ohhh

canım çok geçmiş olsun dinlenmen gerek sanırım bir doktora gözüksen iyi olur
cnm dünden beri yataktayım zaten yeni kalktım.. inan doktora gidicek durumda da değilim. ayakta duramıyorum. şimdi tekrar yatacağım.. teşekkür ederim canm
Gemş olsun canım, umarım daha iyisindir...Peynir ekmek ve çay iyi gelir kanımca:44:
sağol canım :) dünden daha iyiyim.. peynir ekmek yedim canm biraz daha toparladı beni..
çok geçmiş olsun

doktora gittin mi?bir de ayaklarını sıcak tut ütüleyip havlu falan koy karnına daha rahatlamış hissedersin

yok canm gitmedim gidecek halimde yok... sıcak su torbası koydum canm iyi geldi..

Bende aynı durumdayım sporsuzluktan çok kötü durumdayım. Soğukta da çıkılmıyor ki canım ya
Ne yapsak acaba?

Diyetisyeninin menüsünü bizinle de paylaşırsan seviniriz. Merak ettim belki bende uygularım.

ezberimde yok akşam bulayım listeyi yazarım ama bizim programa uygulamak lazım zira diyet ürünler vardı diye hatırlıyorum ama epey zordu 3 kişi gittik kadına hepimiz zorlanmıştık ataklarda ama çok etkili oluyor hemen etkisini görüyorsunuz, akşam yazarım...

Bende aynı durumdayım sporsuzluktan çok kötü durumdayım. Soğukta da çıkılmıyor ki canım ya
Ne yapsak acaba?

akşamları yatmadan önce 100 mekik çekip biraz ip atlıyorum.ama pazar 79,5 di bu kadar sporla bile 79.2 olmuşum bu sabah:)ben çakmak kapalı yüzme havuzuna yedek üyelik bıraktım.sıram gelince haftada dört gün yüzmeye gitmeyi düşünüyorum.hem kollarım bacak gibi oldu onada iyi gelirama biraz kilo vermeden spora başlamayın hemen kasa dönüşür dedi bir spor hocası.Spora gidenlerde var mı öyle birşey?

İnşallah tartı hepimizin yüzünü güldürür canım cumaya, ne de olsa haftasonu yılbaşı değil mi? Yeni yıla daha da azimli gireriz

bekliyoruz sabırsızlıkla. bulunsun şimdiden :)

Duyarsın yakında canım, zaten pek bir kilon yok senin de...

bende çok karamsar oldum ya tam bir senedir 62-63-64-65 arasındayım ya daraldım ne yapsam bilmiyorum ki

bi paylas zeynepcim ya bendie denyicemm sanırım

cakmak yuzme havuzuna yakınmı oturuyon canım

Ne yapsak acaba?

Leslie en pratik çözümlerden birisi bu gibi durumlarda... Bir de bugün markette dergilerden birisi Pilates DVD yada VCD'si veriyordu. O da denenebilir ama pilates sıkılaşmaya yarıyor daha çok....

Teşekkür ederiz sağol canım

Leslie en pratik çözümlerden birisi bu gibi durumlarda... Bir de bugün markette dergilerden birisi Pilates DVD yada VCD'si veriyordu. O da denenebilir ama pilates sıkılaşmaya yarıyor daha çok....

Gözleme kaç gündür plates kursuna gitsem mi acaba diye düşünüyorum. Hem bana uzal hemde terleyip soğumaktan korkuyorum. Sende evde plates olabilir mi?Ama top alamam zira evde yer yok :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…