Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

öğlen menüm
zeytinyağlı yerelması
yoğurt
roka
birazdanda çıkıp yürüsem hiç fena olmayacak

ikiz şunun şurasında 2 kilocuk kalmış hedefine bu aşamada kaçamakların olması çok normal bence sporuna devam edersen eminim o iki kiloda gidecek harikasın bence

sabah:kaşarlı 1 yumurtadan tereyağlı omlet
10 zeytin
az peynir
ceviz
1 bardak taçınlı süt
2 omega-3

yimede yanında yatt

Allah gönlüne göre versin canım, inşallaaaahhh en kısa zamanda kavuşursun bebişine
gözlemecim canım benim sağol amin hayırlısı olsun inşallahhhh

canım sporun kurtarıyor seni,hem sen doğum yapmış insansın ben daha doğurmadım hiç

Benim eşim de çok sıkıldı bu saatli yeme işlerinden, hatta geçen akşam çok kızdı bana onunla hiçbirşey yemiyorum diye:-( Ben de arada bana birşey uzatınca alıyorum ve bazen ağzıma atıp yemeden tutuyorum:26:

Eşim beni daha fazla kilo vermemi istemiyor bu arada, kemiklerin batıyor çok kötü filan diyor

Dün akşam bana portakallı bitter çikolata almış gelmiş, cuma tartıdan sonra yerim(tek sevdiğim çikolatadır kendisi) tartı beni mutlu ederse tabii

Son düzenleme:
oy tombulum tombulum yoldan geldim yorgunum
eller ne derse desin ay ben size vurgunum tombulum
çok severim bu türküyü ben

hedefe varmış sayılırısn artık arada minik kaçamaklar yapabilirisn bence spor yaptığın takdirde artık özgürsünn yazık eşinlede yemeklere başla bence adamcağızda haklı

Allah senin de gönlüne göre versin Ceylincim, tez zamanda kavuşun inşallaaah bebişlere
sağol canımmmm
ekle canım bakalım...
boyun süpermiş...biraz kilo versen fıstık olursun...
evet ekle bekliyoruzzz...

ben spora giderken öyleydi,eşime sanki yabancı bir eve gelmiş gibi tepside sehpa üstünde yemek koyuyordum zoruna gidiyormuş,tartışmasını yaşadık..

bana illa ye diye ısrar etmiyor,ben o dediğinden hiç yapmadım yapsam tutamam yutarım ben
inş.çikolata cuma sabahı midende olur

MaşşAllah harikasın pegasusummm
sağol ceylinim sayende buradayım biliyorsun. Kurban bayramından sonra özelden attıgın msj olmasaydı halim haraptı vallahi

heyecanla bekliyoss fotoşopsuz vede sexüü olarakk jartiyerde olsun

yok be cnm ne jartiyeri. file vücut çobanı giyer öyle çekerim resmimi sana beni son görüşün olabilir ama . aşkım beni parça pinçik edebilir. sabırsızlıkla bekliyoruz hep beraber o anı

ekle canım bakalım...
boyun süpermiş...biraz kilo versen fıstık olursun...

bi gitse şu göbeğim popomu ve göğüslerimi sewiyomuşuz çünkü

rica ederim cnm.burda birbirimize destek için varız.
değil yaz ilkbahara kalmadan hepimiz hedefimize varacağız

ayyy inşaallah canımm yaa.

sigara içmeye çıktım az önce. binanın merdivenlerini temizliğe gelen abla " sen diyetmi yapıyosun. zayıfladın baya yazın ki gibi değilsin " dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiii banaaa

gıcık oluyodum kadına artık seviyorum onu galiba

enginarımı koydum ketılın üstüne anca ısınır.
brokoli var zeytin yağlı ve limonlu
birde yoğurt. 1 saate kadar 2. ve son öğünümü yiycem kıslarrr

onun adı aşk yastığı küçülürse eyi olur tabee

şeytanın bacagını kırdım,40 dk yurudum kızlarrr
loxaaa harikasın tebriklerrrrr artık devamını bekliyoruz amaa

herşey iyi hoşta sigara kısmı olmadı eski tiryakilerden olarak sigaraya karşı olduğumu belirtir en kısa sürede bırakmanızı temenni ederim sevgili pegasus
hem karataya da uymuyor

şu kiloları vereyim ilk hedefim o emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…