Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende aynı durumdayım diyete başlayalı 3 aya yakın olacak ben takıldım artık veremiyorum..:KK5:..ama sıkı diyette yapamıyorum çünkü emziriyorum..:KK5:birde akıllı olmuyorum ilk 1 ayda olduğu gibi kaçamak yapmasam belki vereceğim...:KK57::KK57::KK57:.ama inceliyorum o biraz ilginç..:KK52::KK52:
ikiz şunun şurasında 2 kilocuk kalmış hedefine bu aşamada kaçamakların olması çok normal bence sporuna devam edersen eminim o iki kiloda gidecek harikasın bence

sabah:kaşarlı 1 yumurtadan tereyağlı omlet
10 zeytin
az peynir
ceviz
1 bardak taçınlı süt
2 omega-3

yimede yanında yatt:KK52:

Allah gönlüne göre versin canım, inşallaaaahhh en kısa zamanda kavuşursun bebişine:KK3:
gözlemecim canım benim sağol amin hayırlısı olsun inşallahhhh:KK16::KK16:

bende aynı durumdayım diyete başlayalı 3 aya yakın olacak ben takıldım artık veremiyorum..:KK5:..ama sıkı diyette yapamıyorum çünkü emziriyorum..:KK5:birde akıllı olmuyorum ilk 1 ayda olduğu gibi kaçamak yapmasam belki vereceğim...:KK57::KK57::KK57:.ama inceliyorum o biraz ilginç..:KK52::KK52:

canım sporun kurtarıyor seni,hem sen doğum yapmış insansın ben daha doğurmadım hiç:KK30:

Ben de başa dönmekten çok korkuyorum..ama diyeti bırakmayı hiç düşünmüyorum.

2 ay düzenli yaptım çok çok az kaçamakla,2.aydan sonra biraz boşladım kuralları...çünkü hem kendim biraz sıkıldım o yasak,saatim dolmadı 1 tane bile atamam vs.gibi kurallarımızdan,hem de çevrem de sıkıldı...

Sonuç olarak arada yaramazlıklara bu hayat devam ettikçe sizdeyim,Karatay'lıyımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Benim eşim de çok sıkıldı bu saatli yeme işlerinden, hatta geçen akşam çok kızdı bana onunla hiçbirşey yemiyorum diye:-( Ben de arada bana birşey uzatınca alıyorum ve bazen ağzıma atıp yemeden tutuyorum:26:

Eşim beni daha fazla kilo vermemi istemiyor bu arada, kemiklerin batıyor çok kötü filan diyor:KK19:

Dün akşam bana portakallı bitter çikolata almış gelmiş, cuma tartıdan sonra yerim(tek sevdiğim çikolatadır kendisi) tartı beni mutlu ederse tabii:KK52:

Son düzenleme:
oy tombulum tombulum yoldan geldim yorgunum
eller ne derse desin ay ben size vurgunum tombulum :KK76::KK76::KK76:
çok severim bu türküyü ben :KK9::KK9:

Benim eşim de çok sıkıldı bu saatli yeme işlerinden, hatta geçen akşam çok kızdı bana onunla hiçbirşey yemiyorum diye:-( Ben de arada bana işer uzatınca alıyorum ve bazen ağzıma atıp yemeden tutuyorum:26:

Eşim beni daha fazla kilo vermemi istemiyor bu arada, kemiklerin batıyor çok kötü filan diyor:KK19:

Dün akşam bana portakallı bitter çikolata almış gelmiş, cuma tartıdan sonra yerim(tek sevdiğim çikolatadır kendisi) tartı beni mutlu ederse tabii:KK52:

hedefe varmış sayılırısn artık arada minik kaçamaklar yapabilirisn bence spor yaptığın takdirde artık özgürsünn yazık eşinlede yemeklere başla bence adamcağızda haklı:KK34:

Allah senin de gönlüne göre versin Ceylincim, tez zamanda kavuşun inşallaaah bebişlere:KK3:
sağol canımmmm:KK16:
ekle canım bakalım...:KK34:
boyun süpermiş.:KK52:..biraz kilo versen fıstık olursun...:KK19:
evet ekle bekliyoruzzz...

Benim eşim de çok sıkıldı bu saatli yeme işlerinden, hatta geçen akşam çok kızdı bana onunla hiçbirşey yemiyorum diye:-( Ben de arada bana işer uzatınca alıyorum ve bazen ağzıma atıp yemeden tutuyorum:26:

ben spora giderken öyleydi,eşime sanki yabancı bir eve gelmiş gibi tepside sehpa üstünde yemek koyuyordum zoruna gidiyormuş,tartışmasını yaşadık..

bana illa ye diye ısrar etmiyor,ben o dediğinden hiç yapmadım yapsam tutamam yutarım ben :KK1:
inş.çikolata cuma sabahı midende olur:KK1:

MaşşAllah harikasın pegasusummm
sağol ceylinim sayende buradayım biliyorsun. Kurban bayramından sonra özelden attıgın msj olmasaydı halim haraptı vallahi:KK19:

heyecanla bekliyoss fotoşopsuz vede sexüü olarakk :KK53: jartiyerde olsun :KK1::KK1:

yok be cnm ne jartiyeri. file vücut çobanı giyer öyle çekerim resmimi sana :KK52::KK52::KK52: beni son görüşün olabilir ama . aşkım beni parça pinçik edebilir. sabırsızlıkla bekliyoruz hep beraber o anı:KK43::KK1:

ekle canım bakalım...:KK34:
boyun süpermiş.:KK52:..biraz kilo versen fıstık olursun...:KK19:

bi gitse şu göbeğim :KK52::KK52::KK52::KK52: popomu ve göğüslerimi sewiyomuşuz çünkü :KK17:

:KK17:rica ederim cnm.burda birbirimize destek için varız.
değil yaz ilkbahara kalmadan hepimiz hedefimize varacağız:KK52::KK52::KK52:

ayyy inşaallah canımm yaa.

sigara içmeye çıktım az önce. binanın merdivenlerini temizliğe gelen abla " sen diyetmi yapıyosun. zayıfladın baya yazın ki gibi değilsin " dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiii banaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gıcık oluyodum kadına artık seviyorum onu galiba:KK1::KK1::KK1::KK1:

enginarımı koydum ketılın üstüne anca ısınır.
brokoli var zeytin yağlı ve limonlu
birde yoğurt. 1 saate kadar 2. ve son öğünümü yiycem kıslarrr

sağol ceylinim sayende buradayım biliyorsun. Kurban bayramından sonra özelden attıgın msj olmasaydı halim haraptı vallahi:KK19:

yok be cnm ne jartiyeri. file vücut çobanı giyer öyle çekerim resmimi sana :KK52::KK52::KK52: beni son görüşün olabilir ama . aşkım beni parça pinçik edebilir. sabırsızlıkla bekliyoruz hep beraber o anı:KK43::KK1:

bi gitse şu göbeğim :KK52::KK52::KK52::KK52: popomu ve göğüslerimi sewiyomuşuz çünkü :KK17:
onun adı aşk yastığı :KK9: küçülürse eyi olur tabee :KK52:

şeytanın bacagını kırdım,40 dk yurudum kızlarrr:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK52::KK52::KK52::KK52:
loxaaa harikasın tebriklerrrrr artık devamını bekliyoruz amaa:KK52:

ayyy inşaallah canımm yaa.

sigara içmeye çıktım az önce. binanın merdivenlerini temizliğe gelen abla " sen diyetmi yapıyosun. zayıfladın baya yazın ki gibi değilsin " dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiii banaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gıcık oluyodum kadına artık seviyorum onu galiba:KK1::KK1::KK1::KK1:

enginarımı koydum ketılın üstüne anca ısınır.
brokoli var zeytin yağlı ve limonlu
birde yoğurt. 1 saate kadar 2. ve son öğünümü yiycem kıslarrr
herşey iyi hoşta sigara kısmı olmadı :KK20::KK25: eski tiryakilerden olarak sigaraya karşı olduğumu belirtir en kısa sürede bırakmanızı temenni ederim :KK51: sevgili pegasus
hem karataya da uymuyor:KK19::KK19::KK19:

loxaaa harikasın tebriklerrrrr artık devamını bekliyoruz amaa:KK52:

herşey iyi hoşta sigara kısmı olmadı :KK20::KK25: eski tiryakilerden olarak sigaraya karşı olduğumu belirtir en kısa sürede bırakmanızı temenni ederim :KK51: sevgili pegasus
hem karataya da uymuyor:KK19::KK19::KK19:
:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: şu kiloları vereyim ilk hedefim o emin ol:KK34:

X