Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım çok geçmiş olsun,tansiyonun ne durumda?
Mideyi yormayacak şeylerden denemelisin,mesela çorba...

tatlım dün büyük ihtimal kan şekerim düşmüş.. tenefüs yapmadığımız için ders aralarında karnımı doyuramadım bide fast food yemek istemedim açık söylemek gerekirse.. ani bir açlık bastırınca bnde bayılmış.. büyük ihtimal kan şekerim düşmüş çünkü biri ağzıma çikolata tıkıştırınca kendime geldim .. şu an iyi.. fakat yürümekte zorlanıyorum eklemlerim ağrıyor :KK43: canm ailem burda değil şu an inan yemek hazırlıcak halde değilim :KK43:

Kizlar bu gün itibariyle karar verdim. 4 gün boyunca Dukkanin atak evresini yapicam.
Ama tabi saglikli yiyeceklerle. Karatay diyetindende cikmayarak. Sosis falan yemiyecegim...
Sadece ekstradan günde 1,5 kasik yulaf kepegi var. Onu yerim artik. Ama burdayim yediklerimi paylasmaya devam edicegim.
Yilbasinda yiyecegim icin artik bu biraz onu örter diye düsünüyorum. Daha önce yaptigimda 5 günde 3 kilo vermistim.
Ama uzun süreli yapilacak bir diyet degil en azindan benim icin öyle. Bakalim Cumaya ne cikacak.

1. ögün
2 yumurta
1 kase yogurt

günaydın pepetommm:KK48::KK48::KK48::KK48:yok yok kaçamak yapmadım dün de evvelki gun de ama benım de umudum kırılıyor ,veremeyecegım gıbı geliyor,hatta bıraksam dıyetı 1 ay mola versem dıyorum:KK53::KK53::KK53:ama bu sefer de uste kılo alıp başa :KK53:dönmekten korkuyorumm:KK50::KK50:netcez bilmiyom
Ben de başa dönmekten çok korkuyorum..ama diyeti bırakmayı hiç düşünmüyorum.

2 ay düzenli yaptım çok çok az kaçamakla,2.aydan sonra biraz boşladım kuralları...çünkü hem kendim biraz sıkıldım o yasak,saatim dolmadı 1 tane bile atamam vs.gibi kurallarımızdan,hem de çevrem de sıkıldı...

Sonuç olarak arada yaramazlıklara bu hayat devam ettikçe sizdeyim,Karatay'lıyımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

tatlım dün büyük ihtimal kan şekerim düşmüş.. tenefüs yapmadığımız için ders aralarında karnımı doyuramadım bide fast food yemek istemedim açık söylemek gerekirse.. ani bir açlık bastırınca bnde bayılmış.. büyük ihtimal kan şekerim düşmüş çünkü biri ağzıma çikolata tıkıştırınca kendime geldim .. şu an iyi.. fakat yürümekte zorlanıyorum eklemlerim ağrıyor :KK43: canm ailem burda değil şu an inan yemek hazırlıcak halde değilim :KK43:

Ay canim ya yakinda olsaydinda bakardik valla sana...Bilirim insanin yanliz olmasi anne babasinin yaninda olmamasi nedemek.
Cok gecmis olsun. Lütfen kendine dikkat et. Ya hic arkadasindami yok gelsin sana bir corba yapsin :KK50:

Wc ile baristim,buraya yazmak ise yaradi:KK9:
bende yazıyorum burayaaaaaaaa wc benlede barış ( sonucu bildiririm ) :KK50:

çevrenizdekilere uyup sağlığınızdan ve kilonuzdan ödün vermeyin.55 kilodan 85 kiloya çevremdekilerin bu kadardan birşey olmaz demesi yüzünden çıktım çünkü:KK43:o küçük kaçamaklardan çok şey oluyor kızlar emin olun...
2012 aynalarla barış getirsin hepimizeee:)
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
inşaallahhh
Iyi aksamlar Kizlarrr
Bu gün bomba gibiyim.
Yaptigim kacamaklardan sonra aklim basima geldi onlari eritme dersine düstüm.:KK17::KK17:
Sabah klasik kartay kahvaltisi ardindan
2. ögün
1 tabak etli Kurufasulye
5-6 kasik kisir

Simdi sütlü türkkahvemi iciyorum

sivi: 2,5 litre
Spor: Leslie ile 2 mil(25dak.), 30dak. yürüyüs, 20 dak. Zumba :KK8::21::21::KK8:
aferin sanaaaaa battı balık yan gider demediğin için:KK9::KK9::KK9::KK9:
buda kaçamak yaptığın için:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

kızlar benim cumadan beri motivasyonum çok düştü az önce ofiste kahve brovni şenliği yaptık filtre kahve neyse de brovni kötü oldu...
bana ne oldu ya çok hevesliydim halbüse bu hafta kilo veremedim galiba o kötü etkiledi beni... :KK43: kızın bana kızın bunu hak ettim ben :KK43:
offf bende hiç dayanamam yaa...iş yerindeki o arkadaşlar yüzünden bu kilolara çıktım bende zaten:KK17:

Allahım banada bir evlat verse şu işten çıkıp bebeğimi büyütsem onunla parklara gitsem keşke :KK31:
amin Amin Amin

pegasus harikasın avatarında harikaaa
muhteşemmmmm :KK52:
süpersin canımmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

valla sizi görünce böyle heveslenıyorum ama hiç de spor yapacak mood da degılım.:KK50::KK50::KK50:

iş arkadaslarımla yarım saatcık dısarda yüriyim barik ben de:KK50:hem ruhuma da iyi gelir demi:KK5::KK5::KK5:

harikasın sen :KK9::KK9: avatarın gibi olcaksın anlaşılan:KK52::KK52::KK52::KK52:

çok mersiiii efemm siz olmasanız ben bu kadar uzun süre devam edemezdim inanın.:KK54:

ben ondan daha sexü olcam bi kereeee... onlar fotoşopluuuuuuu :KK53::KK1::KK1::KK1::KK1:

oo canım daha yolun basındasın,daha ilk kilo durmasında pes edersen olmaz ki,nasıl vereceksın 10-15 kiloları:KK4:

sen mümkün mertebe o şenliklerden uzak durmaya bak,normal bir diyet yapıyor olsak 1 çatal alıp bırak diycem ama bızım diyette o bile yasak

sen yazın katılacagın mayo,bikini şenliklerini düşün böyle durumlarda:KK9::KK9::KK9::KK9:

ayy bikini, yaz, tatil düşününce iyi geldi şimdi... :KK1:

öğlen:
az döner eti
bir kase mercimek çorbası
koca bir kase salata
hafif yürüyüş 30 dk (akşam 1 saat yürüme sözüm devam ediyor hala)

2 ay düzenli yaptım çok çok az kaçamakla,2.aydan sonra biraz boşladım kuralları...çünkü hem kendim biraz sıkıldım o yasak,saatim dolmadı 1 tane bile atamam vs.gibi kurallarımızdan,hem de çevrem de sıkıldı...

Sonuç olarak arada yaramazlıklara bu hayat devam ettikçe sizdeyim,Karatay'lıyımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bende aynı durumdayım diyete başlayalı 3 aya yakın olacak ben takıldım artık veremiyorum..:KK5:..ama sıkı diyette yapamıyorum çünkü emziriyorum..:KK5:birde akıllı olmuyorum ilk 1 ayda olduğu gibi kaçamak yapmasam belki vereceğim...:KK57::KK57::KK57:.ama inceliyorum o biraz ilginç..:KK52::KK52:

sabah:kaşarlı 1 yumurtadan tereyağlı omlet
10 zeytin
az peynir
ceviz
1 bardak taçınlı süt
2 omega-3

Son düzenleme:
ben de 1 ay dolunca bir şok program uygulayacağım eskiden gittiğim bir diyetisyen vermişti bana önce 5 günlük, sonra 3 günlük vücudu şoka sokuyor böylece diyet olağan olmaktan çıkıyor, beslenme şekliniz ne olursa olsun vücut bir süre sonra ona ayak uyduruyor kızlar, arada şaşırtmakta fayda var bence... :KK34:

Iyi yaptin canim :83::83::83: ya bu saplak iyi geldi :KK34: :KK70: :KK70:

her seferinde atarım bu şaplağı hiç acımam yoktur ona göre.
bende foto çekip ekliycem galiba :KK28: motivasyonum azalıyor yorumlar iyi gelirse yeniden gaza gelirim belki.

lc den kot pantolonum 33 beden ve ben 86 kilodan beri giyiyorum. Hiç ölçtürmedim ama benim kemik yoğunluğum fazla olabilir.boy da 1,72. kimse inanmıyor benim 80 li kilolarda olduğuma.:26::26::26:

Ay canim ya yakinda olsaydinda bakardik valla sana...Bilirim insanin yanliz olmasi anne babasinin yaninda olmamasi nedemek.
Cok gecmis olsun. Lütfen kendine dikkat et. Ya hic arkadasindami yok gelsin sana bir corba yapsin :KK50:
çok teşekkür ederim canm biliyorum bakardınız bana :) arkadaşlarım yakınlarımda değiller bide şu an ünideler bn gitmedim bugün..
geçmiş olsunnnnnnnn

teşekkür ederim canm.. :)

Canım Antalyadayım pazar konusunda gerçekten şanslıyım sanırım
teşekkür ederim canım :KK71:

Hoşgeldin arkadaşım bende yeni sayılırım eminim burası sana çok iyi gelecek :13:

handancım manrat nedir ilk defa duyuyorum?? :44: ayrıca yediklerin bence kaçamak değil en masum tatlılardan faydalı kuruyemişlerden yemişsin koca bir dilim kek ya da pasta yemekten iyidir :KK34:

leylak bezelyede nişasta varmış kitapta dün akşam okudum bezelye,leblebi,nohut nişastalı olduğu için kilo verme döneminde çok önermiyor daha sonrada az miktarda olabilir :KK54:

ne yaptın sen 7 litre su içilirmi arkadaşım yediklerinin bir faydası kalmazki tüm vitaminler atılır vücudundan aman ha bundan sonra yapma böyle böbreklerine de yazık garipler tam mesai yapmışlar :KK1:

Saphira gerçekten çok güzel kilo vermişsin ve vermeye devam ediyorsun tebrik ediyorum ayrıca ikisindede çok tatalı çıkmışsın ama ben kıvırcık saçlarını daha çok sevdim:129:

günaydın gözlemee kilo verdiğimde hedefe yaklaştığımda gözleme yicem bende :) :KK52:

zeynep antioksidan bombası olmuşun sen :KK66:

Günaydın sudenazz enerji dolu bir gün olsun inşallah :KK62:

süper kahvaltı afiyet olsun :KK56:

yine muhteşemsin yine muhteşemsin:KK9: ne diyeyim çatlıcam kıskançlığımdan valla :84:

al benden de o kadar çok erken kalkmam gerek hem kahvaltı hem yürüyüş yetişmiyor :KK5:

afiyet olsun canım yaa valla maşallah çok imrendim
Allahım banada bir evlat verse şu işten çıkıp bebeğimi büyütsem onunla parklara gitsem keşke :KK31:

Allah gönlüne göre versin canım, inşallaaaahhh en kısa zamanda kavuşursun bebişine:KK3:

selam kızlar.. dün çok kötü bir gündü otobüste bayıldım ondan sonrada eve gelince çıkardım.. şu an eklemlerim korkunç ağrıyor yemek yiyemiyorum.. midem halsiz bana ne önerirsiniz? (nane limon dışında )

canım çok geçmiş olsun dinlenmen gerek sanırım bir doktora gözüksen iyi olur

Esim gec kalkiyor bende onsuz kahvalti edemiyorum bu duzensizlik beni oldurecekkk :KK43:
onsuz yapmaya alışacaksın ya da o erken kalkmaya alışacak motivasyonunu bozmasına izin verme derim :KK34:hatta tembel teneke diye dalga geç :KK51:

kızlar başta çok ama çok iradeliydim bütün ısrarlara rağmen hem de ama şimdi kahve ve kek kokusu amaaaan dedirtti bana biri önünüzde hapur hapur yiyince dayanmak zor oluyor ama bence motivasyon eksikliği var bu aralar ben de yoksa hayır derdim benim acilen kendimi toplamam lazım :KK57:
yeni yıla moralli girmeliyim cumaya da bir şey kalmadı tartı artıya geçerse işte o bittiğim andır :KK14:
şimdi bugün bir saat biraz daha tempolu (her zaman 4 km/sa da yürürürm bugün 4.6 km/sa yapayım onu) koşu bandında yürürüm önüme de aldım 1.5 lt suyu altıma işeyene kadar su içeyim eve gidene kadar :KK1: zaten hayıt, yeşil çay falan derken epey arttı sıvı tüketimi bugün onu da arttırmalı
en önemlisi akşam yeşil mercimekli ıspanak çorbam var yoğutla onu yer günü kapatırsam bugünü hasarsız atlatabilirim umarım, bu da bana kapak olsun :KK57:

evet günü dersi: 3 dk süren brovni kahve keyfinin acısını çıkarmak için bir saat kan ter içinde kalmak: değer mi? değmez kızlar vallahi değmez :KK19:
zeynoo zararın neresinden dönersen kardır yaşayarak öğrenmek en güzeli bir daha browni gördüğünde bunları hatırla :):21:

Kizlar bu gün itibariyle karar verdim. 4 gün boyunca Dukkanin atak evresini yapicam.
Ama tabi saglikli yiyeceklerle. Karatay diyetindende cikmayarak. Sosis falan yemiyecegim...
Sadece ekstradan günde 1,5 kasik yulaf kepegi var. Onu yerim artik. Ama burdayim yediklerimi paylasmaya devam edicegim.
Yilbasinda yiyecegim icin artik bu biraz onu örter diye düsünüyorum. Daha önce yaptigimda 5 günde 3 kilo vermistim.
Ama uzun süreli yapilacak bir diyet degil en azindan benim icin öyle. Bakalim Cumaya ne cikacak.

1. ögün
2 yumurta
1 kase yogurt
Bol şanss burçin:nazar:

işte budurrr:nazar:

ben ondan daha sexü olcam bi kereeee... onlar fotoşopluuuuuuu :KK53::KK1::KK1::KK1::KK1:

heyecanla bekliyoss fotoşopsuz vede sexüü olarakk :KK53: jartiyerde olsun :KK1::KK1:

öğlen:
az döner eti
bir kase mercimek çorbası
koca bir kase salata
hafif yürüyüş 30 dk (akşam 1 saat yürüme sözüm devam ediyor hala)

afiyet olsun :nazar:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar
Sabahtan beridir geçmişi okuyordum,alıntılar yaptım bir sürü ama hata verdi program ve kapandı.kusuruma bakmayın tek tek cevap yazamıyacağım.:KK25:

ticker isteyen biri vardı sanırım handan sana da sana göre bir ticker hediye ediyorum,güle güle kullan:KK16:

http://img27.imageshack.us/img27/4932/0aaq.gif

masalcım sana da takıldım canım,yoksa sen hiçbir zaman beni cvpsız bırakmadın,çok öpüyorum mutlu yıllar iyi eğlenceler...

petunyacım ben de senin hayalini kuruyorum:KK5: ( :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: )

Allah senin de gönlüne göre versin Ceylincim, tez zamanda kavuşun inşallaaah bebişlere:KK3:

her seferinde atarım bu şaplağı hiç acımam yoktur ona göre.
bende foto çekip ekliycem galiba :KK28: motivasyonum azalıyor yorumlar iyi gelirse yeniden gaza gelirim belki.

lc den kot pantolonum 33 beden ve ben 86 kilodan beri giyiyorum. Hiç ölçtürmedim ama benim kemik yoğunluğum fazla olabilir.boy da 1,72. kimse inanmıyor benim 80 li kilolarda olduğuma.:26::26::26:

ekle canım bakalım...:KK34:
boyun süpermiş.:KK52:..biraz kilo versen fıstık olursun...:KK19:

X