Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar.. dün çok kötü bir gündü otobüste bayıldım ondan sonrada eve gelince çıkardım.. şu an eklemlerim korkunç ağrıyor yemek yiyemiyorum.. midem halsiz bana ne önerirsiniz? (nane limon dışında )

çok geçmiş olsun:KK43:

doktora gittin mi?bir de ayaklarını sıcak tut ütüleyip havlu falan koy karnına daha rahatlamış hissedersin:KK43:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: şu kiloları vereyim ilk hedefim o emin ol:KK34:

güveniyorum sana şimdiden beynini hazırla damarlarına verdiğin zararı düşün birde tv de çıkan şu reklamları düşün karaciğerinde biriken katranları vs.. bunları uzun uzun düşünn inan isteyince oluyor helede sevdiceğin,sevdiklerin içme ne olur derse olay bitiyorrr güzel haberlerini bekliyorum:KK54:

yaaa düzenli yürüyenleri çok kıskanıyorum ben yaa:KK43:ben ofiste akşama kadar mecbur oturuyorum.servisle gidip gelince yürüyüş sıfır akşamları da çok soğuk oluyor:KK43:

ama güç geldi bende bugün eve yürüyerek gideceğim.donmazsam tabi...

kızlar form çaylarından birsürü aldım ama şimdi de kullanmaya korkuyorum,bagırsak tembelliği yapar mı sizce?:26:

Bence abartmadığın sürece bişey olmaz.Afiyet olsun canım

ben de 1 ay dolunca bir şok program uygulayacağım eskiden gittiğim bir diyetisyen vermişti bana önce 5 günlük, sonra 3 günlük vücudu şoka sokuyor böylece diyet olağan olmaktan çıkıyor, beslenme şekliniz ne olursa olsun vücut bir süre sonra ona ayak uyduruyor kızlar, arada şaşırtmakta fayda var bence... :KK34:

Diyetisyeninin menüsünü bizinle de paylaşırsan seviniriz. Merak ettim belki bende uygularım.

Benim eşim de çok sıkıldı bu saatli yeme işlerinden, hatta geçen akşam çok kızdı bana onunla hiçbirşey yemiyorum diye:-( Ben de arada bana birşey uzatınca alıyorum ve bazen ağzıma atıp yemeden tutuyorum:26:

Eşim beni daha fazla kilo vermemi istemiyor bu arada, kemiklerin batıyor çok kötü filan diyor:KK19:

Dün akşam bana portakallı bitter çikolata almış gelmiş, cuma tartıdan sonra yerim(tek sevdiğim çikolatadır kendisi) tartı beni mutlu ederse tabii:KK52:

Darısı başımıza.Bizde yeter zayıflama artık diyenleri duyarız inşallah.
benim diyetim sonbaharda bitecek ama yaaaa:KK43:

Olsun canım yeterki kararlı olalım. Sonbaharda güzel olursun sende ohh ohhh

canım çok geçmiş olsun dinlenmen gerek sanırım bir doktora gözüksen iyi olur
cnm dünden beri yataktayım zaten yeni kalktım.. inan doktora gidicek durumda da değilim. ayakta duramıyorum. şimdi tekrar yatacağım.. teşekkür ederim canm
Gemş olsun canım, umarım daha iyisindir...Peynir ekmek ve çay iyi gelir kanımca:44:
sağol canım :) dünden daha iyiyim.. peynir ekmek yedim canm biraz daha toparladı beni..
çok geçmiş olsun:KK43:

doktora gittin mi?bir de ayaklarını sıcak tut ütüleyip havlu falan koy karnına daha rahatlamış hissedersin:KK43:

yok canm gitmedim gidecek halimde yok... sıcak su torbası koydum canm iyi geldi..

yaaa düzenli yürüyenleri çok kıskanıyorum ben yaa:KK43:ben ofiste akşama kadar mecbur oturuyorum.servisle gidip gelince yürüyüş sıfır akşamları da çok soğuk oluyor:KK43:

ama güç geldi bende bugün eve yürüyerek gideceğim.donmazsam tabi...

Bende aynı durumdayım sporsuzluktan çok kötü durumdayım. Soğukta da çıkılmıyor ki canım ya
Ne yapsak acaba?

Diyetisyeninin menüsünü bizinle de paylaşırsan seviniriz. Merak ettim belki bende uygularım.

ezberimde yok akşam bulayım listeyi yazarım ama bizim programa uygulamak lazım zira diyet ürünler vardı diye hatırlıyorum ama epey zordu 3 kişi gittik kadına hepimiz zorlanmıştık ataklarda ama çok etkili oluyor hemen etkisini görüyorsunuz, akşam yazarım...

Bende aynı durumdayım sporsuzluktan çok kötü durumdayım. Soğukta da çıkılmıyor ki canım ya
Ne yapsak acaba?

akşamları yatmadan önce 100 mekik çekip biraz ip atlıyorum.ama pazar 79,5 di bu kadar sporla bile 79.2 olmuşum bu sabah:)ben çakmak kapalı yüzme havuzuna yedek üyelik bıraktım.sıram gelince haftada dört gün yüzmeye gitmeyi düşünüyorum.hem kollarım bacak gibi oldu onada iyi gelir:KK43:ama biraz kilo vermeden spora başlamayın hemen kasa dönüşür dedi bir spor hocası.Spora gidenlerde var mı öyle birşey?

sağol canımmmm:KK16:

evet ekle bekliyoruzzz...

ben spora giderken öyleydi,eşime sanki yabancı bir eve gelmiş gibi tepside sehpa üstünde yemek koyuyordum zoruna gidiyormuş,tartışmasını yaşadık..

bana illa ye diye ısrar etmiyor,ben o dediğinden hiç yapmadım yapsam tutamam yutarım ben :KK1:
inş.çikolata cuma sabahı midende olur:KK1:

İnşallah tartı hepimizin yüzünü güldürür canım cumaya, ne de olsa haftasonu yılbaşı değil mi? Yeni yıla daha da azimli gireriz:KK34:

ezberimde yok akşam bulayım listeyi yazarım ama bizim programa uygulamak lazım zira diyet ürünler vardı diye hatırlıyorum ama epey zordu 3 kişi gittik kadına hepimiz zorlanmıştık ataklarda ama çok etkili oluyor hemen etkisini görüyorsunuz, akşam yazarım...

bekliyoruz sabırsızlıkla. bulunsun şimdiden :)

Bence abartmadığın sürece bişey olmaz.Afiyet olsun canım

Darısı başımıza.Bizde yeter zayıflama artık diyenleri duyarız inşallah.

Olsun canım yeterki kararlı olalım. Sonbaharda güzel olursun sende ohh ohhh

Duyarsın yakında canım, zaten pek bir kilon yok senin de...:nazar:

günaydın pepetommm:KK48::KK48::KK48::KK48:yok yok kaçamak yapmadım dün de evvelki gun de ama benım de umudum kırılıyor ,veremeyecegım gıbı geliyor,hatta bıraksam dıyetı 1 ay mola versem dıyorum:KK53::KK53::KK53:ama bu sefer de uste kılo alıp başa :KK53:dönmekten korkuyorumm:KK50::KK50:netcez bilmiyom

kaju ne kız,tuzlu fıstık mı?famir de yazardı hep kaju yıdım dıye,normal yerfıstıgı yesene onun yerine,bak söyleyınce canım çekti şimdik:KK53::KK53:neyse ben de ölesiye yeşil çaya devam edeyimm:KK9::KK9::KK9:

Maşallah ya ,ne güzel yurudun bu hafta,sen nerde yasıyorsun canım yurtdısında mı?

Hayırlı olsun:KK9::KK9::KK9:
Ya o kadar gunden sonra da ınsan 1 kere de temızlenıyor mu ıcım dıye merak edıyor dımı?:44:

Oo canım daha yolun basındasın,daha ilk kilo durmasında pes edersen olmaz ki,nasıl vereceksın 10-15 kiloları:KK4:

Sen mümkün mertebe o şenliklerden uzak durmaya bak,normal bir diyet yapıyor olsak 1 çatal alıp bırak diycem ama bızım diyette o bile yasak

sen yazın katılacagın mayo,bikini şenliklerini düşün böyle durumlarda:KK9::KK9::KK9::KK9:

bende çok karamsar oldum ya tam bir senedir 62-63-64-65 arasındayım ya daraldım ne yapsam bilmiyorum ki
ben de 1 ay dolunca bir şok program uygulayacağım eskiden gittiğim bir diyetisyen vermişti bana önce 5 günlük, sonra 3 günlük vücudu şoka sokuyor böylece diyet olağan olmaktan çıkıyor, beslenme şekliniz ne olursa olsun vücut bir süre sonra ona ayak uyduruyor kızlar, arada şaşırtmakta fayda var bence... :KK34:

bi paylas zeynepcim ya bendie denyicemm sanırım

akşamları yatmadan önce 100 mekik çekip biraz ip atlıyorum.ama pazar 79,5 di bu kadar sporla bile 79.2 olmuşum bu sabah:)ben çakmak kapalı yüzme havuzuna yedek üyelik bıraktım.sıram gelince haftada dört gün yüzmeye gitmeyi düşünüyorum.hem kollarım bacak gibi oldu onada iyi gelir:KK43:ama biraz kilo vermeden spora başlamayın hemen kasa dönüşür dedi bir spor hocası.Spora gidenlerde var mı öyle birşey?

cakmak yuzme havuzuna yakınmı oturuyon canım

Ne yapsak acaba?

Leslie en pratik çözümlerden birisi bu gibi durumlarda... Bir de bugün markette dergilerden birisi Pilates DVD yada VCD'si veriyordu. O da denenebilir ama pilates sıkılaşmaya yarıyor daha çok....

Teşekkür ederiz sağol canım

Leslie en pratik çözümlerden birisi bu gibi durumlarda... Bir de bugün markette dergilerden birisi Pilates DVD yada VCD'si veriyordu. O da denenebilir ama pilates sıkılaşmaya yarıyor daha çok....

Gözleme kaç gündür plates kursuna gitsem mi acaba diye düşünüyorum. Hem bana uzal hemde terleyip soğumaktan korkuyorum. Sende evde plates olabilir mi?Ama top alamam zira evde yer yok :))

X