Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

güzelliğiniz daha da çıkmıs ortaya zayıflayınca. tebrik ederim valla. maaşallah:nazar:

komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki:KK5::KK5:
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah

buda olmazki......başka komşuya gönder....yoksa işin sonu kötü....

QUOTE=hayattanazicik;22354062]http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

Burada detayli anlatiyor :)[/QUOTE]

teşekkür ederim inceleyeceğim.
Eki Görüntüle 314722

burada 104 kg idim 10 Ağustos yeğenim doğdu,hastanedeyim

Eki Görüntüle 314723

burada 87.7 idim 24 Aralık cumartesi sabahı İstanbula giderken h.alanında

saphira ben silememiştim teşekkürler sildiğin için gerçi şimdi virüs taramasını bitirdim bulaşan bir şey yok

bu arada hakıkaten muhtesem bır fark olmus darısı basıma...şu kaçamaklar beni çok yıpratıyor psıkolojımıde bozuyor ama artık asla eskısı gıbı nasıl olsa yedım deyıp devamını getırmıyorum.İnşallah başaracağım....:KK9::KK9::KK9:

güzelliğiniz daha da çıkmıs ortaya zayıflayınca. tebrik ederim valla. maaşallah:nazar:
çok teşekkür ederim
saphira ben silememiştim teşekkürler sildiğin için gerçi şimdi virüs taramasını bitirdim bulaşan bir şey yok

bu arada hakıkaten muhtesem bır fark olmus darısı basıma...şu kaçamaklar beni çok yıpratıyor psıkolojımıde bozuyor ama artık asla eskısı gıbı nasıl olsa yedım deyıp devamını getırmıyorum.İnşallah başaracağım....:KK9::KK9::KK9:
teşekkür ederim :) aminn inşallah başaracaksın
süpersin saphiracım:nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9:

teşekkürler mattikacım. :KK16:eşime de gösterdim önceki sonraki şeklinde o da aa ne kadar çok farketmişsin dedi.her zaman söylüyor zaten ama fotoda görünce o da daha bir farketti :124:

iyi geceler vermiş olduğun p. diyetini birebir olmasada yapmaya çalıştım sonuçta aldım dün baskülümü kaldırırken 85.600 idi bu gün dayanamadım yine tartıldım88.300 gösterdi sanada oldumu yada bir bilgin varmı

merhaba

3 mil (48 dk)

merhaba

3 mil (48 dk)

kopyaladım ama kopyalatmıyormus o yuzden vırsulu yazıyor.

Canlarim linki atmissiniz ama saphira silmis. Siz özelden atsaniz valla yaklayamadim...

Eki Görüntüle 314722

burada 104 kg idim 10 Ağustos yeğenim doğdu,hastanedeyim

Eki Görüntüle 314723

burada 87.7 idim 24 Aralık cumartesi sabahı İstanbula giderken h.alanında

Wow cok degismissin canim ya Tebrikler :KK9::KK9::KK9::KK9:.
Inanilmaz farketmis. Hadi bakalim insallah bu fotolarin 70-60 kilolu hallerinide koyarsin.:KK54:

Bu arada bana kimse cevap vermedi :KK43:

Birde Canan Hocanin ***** ile ilgili soyledigini tam olarak yazabilirmisiniz bu gun eczaneye sordum ***** diye birseyden bahsetti ama arastirdim sekerden yapiliyormus yano ***** ile alakasi yok cevap bekliyorum canlarim ona gore alacagim diger soruyu arastirmayin onuda yazayim hemen spor hamile kaldim varsayalim mekik ceksem zararlimi???

Son düzenleyen: Moderatör:
erik
Yaban Mersini
Kiraz
Şeftali ve Şeftali Kurusu
Böğürtlen
Ahududu
Elma ve Elma Kurusu
Çilek
Frenk Üzümü
İncir ve Kuru İncir
Bektaşi Üzümü
Armut ve Armut Kurusu
Portakal
Kayısı
Kivi
Mango
Üzüm Suyu
Nar Suyu
Kuru Üzüm
Kuru Hurma Enginar
Kırmızı Lahana
Brüksel Lahanası
Lahana
Brokoli
Kuşkonmaz
Avokado
Pancar
Turp
Patates
Marul
Ispanak
Bal Kabağı
Mısır
Soya Fasulyesi
Domates
Yeşil Yapraklı Sebzeler
Yeşil Biber
Kabak
Havuç
Maydanoz
Soğan
Sarımsak
Patlıcan Fındık
Ceviz
Antep Fıstığı
Badem Fasulye
Barbunya Kekik
Tarçın
Karanfil
Kakao
Zerdeçal
Kimyon
Fesleğen
Köri Tozu
Zencefil
Biber
Kişniş Otu
Sumak Ada Çayı
Kekik Otu
Tarhun Otu
Nane
Zahter Otu
Mazı
Melisa
Yeşil Çay

umarım hepimize faydası olur

Teşekkürler
OMEGA 3 kullanırken bunlarla birlikte almaya dikkat ediyoruz değil mi?

iyi geceler vermiş olduğun p. diyetini birebir olmasada yapmaya çalıştım sonuçta aldım dün baskülümü kaldırırken 85.600 idi bu gün dayanamadım yine tartıldım88.300 gösterdi sanada oldumu yada bir bilgin varmı
profitcim çok şaşırdım,ben de böyle bir sonuç olmadı ben 3 kg verdim o diyetle hem de 5 günde.çok su tutmuştur belki vücudun bilemiyorum :26:
Tebrik ederim canim bizlerde boyle guzel guzel zayifladigimizi goruruz insallah :)
çok teşekkürler inşallah
Wow cok degismissin canim ya Tebrikler :KK9::KK9::KK9::KK9:.
Inanilmaz farketmis. Hadi bakalim insallah bu fotolarin 70-60 kilolu hallerinide koyarsin.:KK54:
çok teşekkürler :124: inşallah
Bu arada bana kimse cevap vermedi :KK43:

Birde Canan Hocanin ***** ile ilgili soyledigini tam olarak yazabilirmisiniz bu gun eczaneye sordum ***** diye birseyden bahsetti ama arastirdim sekerden yapiliyormus yano ***** ile alakasi yok cevap bekliyorum canlarim ona gore alacagim diger soruyu arastirmayin onuda yazayim hemen spor hamile kaldim varsayalim mekik ceksem zararlimi???
ben bu sorunu yeni gördüm canım.daha önce ben de yazmıştım bununla ilgili ama tatlandırıcıların hiç birini vermiyor hoca diye hiç kimse tatlandırıcı araştırmasına girmiyor burada o yüzden de bilgisi yok çoğunluğun.ben araştırma da yaptım,hocaya da direkt olarak sordum.tabletlerden ve tozlardan uzak durun yazdı.hatta ben o ürünün bitki olduğunu,evimizde saksıda bile yetiştirilebildiğini yazdım,linkini verdim.Tabi onu evde yetiştirip,ondan şeker elde edebilmek oldukça zahmetli bir iş.bu yüzden netten tozunun siparişini verdim,çok merak ediyordum.geldi,aynı diğerleri gibi ilaç kokusu var.ben ona hiç gelemiyorum.çayımda kahvemde şeker tadı yerine ilaç tadı hissediyorum.bir arkadaşım da denediğini,çok memnun kaldığını döylemişti.yalnız onunkini üreten firma farklı olabilir,400 gr.mı 25 TL olduğunu söylemişti yanılmıyorsam.benim aldığım 120 ad. tek kullanımlık paketlerde toz olarak 12 TL civarı.
bu anlattıklarım s..v.a içindi.Diğer sorduğun sağlık bakanlığı tarafından onaylanan tek tatlandırıcı olduğu söylendi,ne kadar doğru bilmiyorum
süpersin maşaallah:nazar::nazar: ,tebrikler.....:KK9::KK9::KK9:

çok teşekkürler canım :KK16:

ben bu sorunu yeni gördüm canım.daha önce ben de yazmıştım bununla ilgili ama tatlandırıcıların hiç birini vermiyor hoca diye hiç kimse tatlandırıcı araştırmasına girmiyor burada o yüzden de bilgisi yok çoğunluğun.ben araştırma da yaptım,hocaya da direkt olarak sordum.tabletlerden ve tozlardan uzak durun yazdı.hatta ben o ürünün bitki olduğunu,evimizde saksıda bile yetiştirilebildiğini yazdım,linkini verdim.Tabi onu evde yetiştirip,ondan şeker elde edebilmek oldukça zahmetli bir iş.bu yüzden netten tozunun siparişini verdim,çok merak ediyordum.geldi,aynı diğerleri gibi ilaç kokusu var.ben ona hiç gelemiyorum.çayımda kahvemde şeker tadı yerine ilaç tadı hissediyorum.bir arkadaşım da denediğini,çok memnun kaldığını döylemişti.yalnız onunkini üreten firma farklı olabilir,400 gr.mı 25 TL olduğunu söylemişti yanılmıyorsam.benim aldığım 120 ad. tek kullanımlık paketlerde toz olarak 12 TL civarı.
bu anlattıklarım s..v.a içindi.Diğer sorduğun sağlık bakanlığı tarafından onaylanan tek tatlandırıcı olduğu söylendi,ne kadar doğru bilmiyorum

çok teşekkürler canım :KK16:

Seker otu diyelim ben yetistiriyorum ama su an kurutma evresindeyim yasken tadi cok yok kurutma islemini becerirsem ekstresini elde edip kullanabilirsem onemli olan kullanabiliyormuyum ot haliyle bu bile onemli benim icin sekerden vazgectim kullanmiyorum ama krizlerim cok beterdir benim ve yoklarsa dayanamayabilirim :KK43:

saphıracım barız fark var arada masallah hepımız ıstedıgımız kıloya dussekte buraya oncesı sonrası fotoları koysak ne guzel olur dımı.gomlegınde sıkmıs dıkıne cızgılı gomlek arıyorum bende lcw den bakarım ama ordada hep enınedır cızgıler

Seker otu diyelim ben yetistiriyorum ama su an kurutma evresindeyim yasken tadi cok yok kurutma islemini becerirsem ekstresini elde edip kullanabilirsem onemli olan kullanabiliyormuyum ot haliyle bu bile onemli benim icin sekerden vazgectim kullanmiyorum ama krizlerim cok beterdir benim ve yoklarsa dayanamayabilirim :KK43:
canım onu alkolle ısıtıp,kaynatmadan, suyunu uçuruyorsun.bence baya zor bir işlem.burada onu yapan yok.yalnız sen başarıya ulaşırsan ve memnun kalırsan tattan,bana da bildirirsen çok sevinirim,o zaman ben de yapmak için cesaretlenirim işte.
krizler için tarçınlı,kuru yemişli kuru meyveler yiyebilirsin.ya da hepsini minik minik doğrayı meşhur karatay trufunu yapabilirsin çokkk leziz oluyor,kızıma dışına kakao bulayarak yedirdim çikolata sandı ve tekrar tekrar istedi
saphıracım barız fark var arada masallah hepımız ıstedıgımız kıloya dussekte buraya oncesı sonrası fotoları koysak ne guzel olur dımı.gomlegınde sıkmıs dıkıne cızgılı gomlek arıyorum bende lcw den bakarım ama ordada hep enınedır cızgıler

çok sevindim canım tepkilerinize :124:
inşallah hepimiz istediğimiz kiloya gelicez canım :KK70: fotoları paylaşıcaz.o zaman ayrı bir foto topiği açarım,mezun karataycıların fotoları diye :KK34:
canım ben de o gömlekleri seviyorum ben de çokça var benzerlerinden hepsi de lcw den.malum büyük beden ve modern giyimin adresi :KK1: başka yerde büyük bedenler ya çok pahalı ya da anneanne modeli

çok sevindim canım tepkilerinize :124:
inşallah hepimiz istediğimiz kiloya gelicez canım :KK70: fotoları paylaşıcaz.o zaman ayrı bir foto topiği açarım,mezun karataycıların fotoları diye :KK34:
canım ben de o gömlekleri seviyorum ben de çokça var benzerlerinden hepsi de lcw den.malum büyük beden ve modern giyimin adresi :KK1: başka yerde büyük bedenler ya çok pahalı ya da anneanne modeli[/QUOTE]

aynen katılıyorum tatlım ıyıkı lcw var ananem gıbı gıyınmek ıstemezdım ben spor gıymeyı severım 100 kılo ıken bıle orda uygun seyler mutlaka buluyodum

X