Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugunku tum menum

kahvaltım:
1 muz
1 kase ceviz
erikli tarçınlı çay

ara:1 ısırık oglumun poğaçasından(kabartma tuzu koymayı unutmusum da nasıl olmus diye baktım:KK17:)idare ederdi:KK34:
1 auc badem

ara: tarcınlı türk kahveli süt:nazar:

akşam: 1 tbk kıymalı kapuska:KK56:
1 köfte
2 kase yogurt
1 tbk yeşil salata

su: 2lt civarı

omega3 u unuttum bugun, şimdi alıcam.:KK28:

ben de wc ile küsüm 3 gündür,hem de o kadar cok şey yememe rağmen,sanırım psikolojik:KK50::KK50::KK50:
bol su ve yeşil çay içicem yatana kadar,umarım faydası olur:KK31:

Arkadaşlar yaa ben ticker oluşturdum ama siteye nerden yükleniyor bulamadım:KK43:

bana da balık tutmayı öğretin lütfen:KK70:

1 gün yumurta yemesen özlüyorum yaa:KK1::KK1:nasıl bir bünyedir benimki:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sabah olsa da yumurta yesemmm,evde yoktu bugun mecburi muz yedim:KK25::KK25:

Arkadaşlar yaa ben ticker oluşturdum ama siteye nerden yükleniyor bulamadım:KK43:

bana da balık tutmayı öğretin lütfen:KK70:

hemen öğretiyorum acemi balıkçı:KK9::KK9:

kontrol panelinden,profil duzenleye gırıyorsun,sayfanın ortalarında çizelge var,oraya yapıstırcaksın,yalnız püfürük noktası şu:KK9:: http ile başlayıp png ile biten kısmı kopyalıyorsun.fazlalık olunca kabul etmıyor:KK34:

hemen öğretiyorum acemi balıkçı:KK9::KK9:

kontrol panelinden,profil duzenleye gırıyorsun,sayfanın ortalarında çizelge var,oraya yapıstırcaksın,yalnız püfürük noktası şu:KK9:: http ile başlayıp png ile biten kısmı kopyalıyorsun.fazlalık olunca kabul etmıyor:KK34:

oğleyy:))

burası toplu terapi gibi şahane:KK70:

kızlar ben günde bazen 3 kere çıkıyorum büyük için sırf size söylüyorum kefir için ben mayasını buldum kendim yapıyorum
aslında bende yapıyorum ama genelde çocuklara veriyorum.ben sık tüketmiyorum..:44:
ıkızcım nacızane onerım 2gunkurusu 1kuruerıgı geceden bır bardak suya koy sabah ye suyunu ıc bende ıse yarıyo canım

ay canım benim pek fayda etmiyor desem....:KK5:

Son düzenleme:
benim gibi yumurta süt tereyağı yemeyen ve çalışan arkadaşlar varsa benim kahvaltım menümü denesinler bence.buna başladıktan sonra metebolizmam hızlandı ve kabızlığım geçti.üstelik bana çikolatayı unutturdu:)tüm gün birşey yemeseniz bile acıktırmayacak kadar tok tutuyor.kaçamaklara gelince kendimi yediklerimin beni üst seviyede tatmin olduğuna öyle inandırdım ki annemin çikolata önerilerini gülerek reddediyorum:)ve çevrenizdekilere uyup sağlığınızdan ve kilonuzdan ödün vermeyin.55 kilodan 85 kiloya çevremdekilerin bu kadardan birşey olmaz demesi yüzünden çıktım çünkü:KK43:o küçük kaçamaklardan çok şey oluyor kızlar emin olun...

küçük bir kase yoğurt
tarçın
badem
ceviz
3-4 kayısı
küçük bir mevsim meyvesi(kivi ve elma şahane oluyor)
keten tohumu

2012 aynalarla barış getirsin hepimizeee:)

iyi akşamlarrr kızlarrr

laf aramızdaa ben de 3 gündür gidemiyodum tuvalete bugünn gittimm sonundaaaa

menümm

1. öğünn

1 yumurta
2 közlenmiş çarliston
peynir-zeytin
ceviz-kayısı
çay

2. öğün

1 kase çorba
pırasa
yoğurt
2 kuru kayısı

komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki:KK5::KK5:
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah

komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki:KK5::KK5:
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah

Eşine bir miktar ayır, geri kalanını dondurucuya kaldır canım...Sonra bir misafir filan geldiğinde ikram edersin olur biter:KK34:

X