Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bu sabahki menüm

2 haşlanmış yumurta
1 çay bardağı ceviz
1 kk peynir
2 gün kurusu kayısı
omega 3 ve C vit. tabletlerim

ya ben sizlere bayıldımmmm, diyetimi bozdum şu kadar yedim diyenlere bile hayran kaldımmmm. helal olsun ya hepinize valla helal olsun sizdeki azim bende olsa şimdiye kadar çoktan 36 olmuştum.

ben diyet yorgunlarındanım artık hiçbişeye dikkat etmeden yiyorum ve işin güzel yanı diyet yaparken canımın çektiği cipsler çikolatalar aklıma bile gelmiyor, hepsi anladım ki sadece psikolojik.

karatay diyetini okudum ezberledim hatta kitabı, birebir uygulayamıyorum ama kavrulmamış kuruyemiş tam benlik bayıla bayıla yapıyorum. ama ne yazık ki çok yoğun ve düzensiz yaşadığım için belli bir diyet de uygulayamıyorum halbuki düzen kurmayı ve ona ayak uydurmayı çok seven biriyimdir. keşke kendi evime geçebilsem ve bir günümü dakikası dakikasına planlayıp ona uyabilsem.. en ufak bir tatile çıktığımda bile sindirim sistemim bozuluyor hemen şişkinlik başlıyor sinir oluyorum..

neyse sizlere gönülden destek verip büyük bir hayranlıkla takip ediyorum.

Herkese harika bir hafta diliyorum.
Neşe içinde uğurlayalım bu yılı hep beraber.
KAHVALTIM
2 Yumurta (sonunda doğal yumurta bulabildim)
ceviz badem
minik domatesler
10 zeytin
peynir

-Arkadaşlar daha önce sordum ama hafta sonu nette kimse olmadığı için sanırım cevap alamadım.Bu ara çok soğuk olduğundan ben evde leslie 2 mil yapıyorum
Sizce yeterli mi yoksa daha fazla mı yapmalıyım.Çalıştığım için çok yorgun oluyorum akşamları onu bile zor yapıyorum gerçi.Yaşım 42 ve zor kilo veren biriyim.
Haşimoto tiroidi cabası.Benim yaşıma yakın ve benzer durumda olan arkadaşlar lütfen cevap verebilir mi?Lesliyi deneyip faydasını gören var mı?İşim dolayısıyla günün büyük kısmında oturuyorum.

3 aydır aynı duruyorum canım. 10 kiloyu 3 ayda verdim yaklaşık

insülin direncim varmışsa bile artık olmadığından eminim. bi sorun yokken tahlik yaptırma taraftarı değilim.
vericem bu 3 kiloyu da, belki 4-5 kiloyu.

akşam cvp yazmıştım sana, keşke okusaydın.

günaydınlarrr herkese sabah menümü yazayı hemen sonra da kuzu uyanmadan geçmişi okuyayım bari...

1.öğünüm
1 bardak süt
2 küçük muz
2 kk peynir
10 zeytin
yarım mandalina
3 omega 3

hadi kolay gelsin,menün güzel..yumurtanı kaynadıktan sonra 3 dk.filan daha pişir ve hemen sudan çıkar ok?
zeytini bol yiyebilirsin,tok tutar..

Kayısı kıvamı olması için 3 dk çok değil mi ben 1,5 dk bekliyorum. Tam kıvamında oluyo. Tabi beni tercihim..

Son düzenleme:

teşekkürler bu paylaşımları seviyorum...

sen devam et bırakma diyet ve sporu birkaç ay içinde sende 60 kilo olacaksın inşaallah..
bırakmam bırakamammmmm

ewt pek sexüü gerçekten. file çorap ödülüne 3,70 kaldı ya ona motivasyon olsun dedüydüm.

dedıklerınızı dıkkat edecegım çok saglun

bol bol suuuuuuu iççççççççççç su

listedesin 1.sayfaya baksana 2-3 gün oldu sanırım...

gamzeed kullanıcısından alıntı
hiiiç önemli değill ben şimdi yapacağım senin tickerını, kaydederim pcme sen istediğin zaman mesaj at bütün gün evde boşum zaten yapatım her zaman leylak aynısı senin içinde geçerli canımcım

gamzeed bana da ticker güncelleme işini öğretir misin canım rica etsem

süpersin ben daha spora başlayamadım 31 aralık 00:00 da yapayım diyorum tüm yıl yaparımmm böylece:)))

ben de mi bunu denesem handancım.. nasıl girersen öyle devam edermiş ya..aslında düşününce hiçte saçma gelmiyor..hem de yılbaşı dolayısıyla yenen yiyecekleri gece yarısında başlarız yakmaya:111::111::111:

günaydınlarrr herkese sabah menümü yazayı hemen sonra da kuzu uyanmadan geçmişi okuyayım bari...

1.öğünüm
1 bardak süt
2 küçük muz
2 kk peynir
10 zeytin
yarım mandalina
3 omega 3

handancım genel olarak menülerin çok güzel,yalnız kahvaltıda yumurta yerine muz tercih ettiğinde 1 çay bardağı ceviz yada bademini özellikle unutma.yoksa muzun etkisi çabuk geçebilir

Kayısı kıvamı olması için 3 dk çok değil mi ben 1,5 dk bekliyorum. Tam kıvamında oluyo. Tabi beni tercihim..

bu yumurtanın piştiği kaba ve su miktarına göre değişiyor.
ben artık dk ölçmeden tam kayısı pişiriyorum, hatta rafadan yemeye alıştım güzel oluyo

kahvaltım:

1 yum, 1 sb süt
1 zeytin, 1,5 kk peynir,1 zeytin
2 ceviz

şimdi tracy nin videosundan bacak hareketleri yapıcam, sırf yürüyüşle bacaklarım kaslandı biraz da sıkılaşsın

hafta sonu kaçamak yapan arkadaşlar....
moralinizi bozmayın artık yeni bir haftaya güzel bir başlangıç yapalım...hem de yılın son haftası...sanırım haftasonu bu forumdan uzak kalmak kimseye iyi gelmiyor. ben bir şekilde fırsat yaratıp girmeye çalışıyorum böylece olası kaçamakların önüne geçiyorum...herkes kaçamaksız bir hafta diliyorum öpücüklerrrr

2 yumurta
domates salatalık
yeşillik
zeytin
ceviz+ fındık 1 çay bardağı
peynir
1 gün kurusu
4 x omega 3 tablet
4 kuru erik
1 lt su
1 fincan yeşil çay

twisti ofise getirdim kimse yokken yapıcam. Az önce 50 tane taptım. Masa başında otur otur olmuyor yaw. Kan dolaşımım hızlansın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…