Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende baslamak istiyorum diyete ama emziriyorum.acaba bir sorun olurmu yardim edermisiniz

3 aydır aynı duruyorum canım. 10 kiloyu 3 ayda verdim yaklaşık

insülin direncim varmışsa bile artık olmadığından eminim. bi sorun yokken tahlik yaptırma taraftarı değilim.
vericem bu 3 kiloyu da, belki 4-5 kiloyu.

akşam cvp yazmıştım sana, keşke okusaydın.
Canım benim okundum okudum cok tskederim aksam elektrik kesintisi yuzunden ( bi gelip bi gitti defalarca) tesekkur edemedim sana .dukandan geçenleri ve tecrubelerini dinlemek istedim sadece

Merhaba kızlar,

Geçen hafta kilo almıştım.Üstelik kaçamak yapmamama rağmen.
Reglime de daha vardı.
Bu bende acaipp motivasyon düşürdü.
Haftasonu da şirketin yılbaşı partisi,ertesi gün evde misafir..
Raydan bir çıktım ki öyle böyle değil..
Ne varsa tatlı ağırlıklı yedim :KK43:
Tartıya çıkmıyorum şimdi,biliyorum başıma gelecekleri..

Meğer hastalanacakmışım ,dün gece regl oldum,o yüzden kilo almışım geçen hafta.
Erken oldu bu ay.Boşu boşuna zıvanadan çıkmışım anlayacağnız

Kendime o kadar kızgımım ki:)
Olan oldu geri dönüşü de yok
Bunun gazıyla bende dün akşam gittim,spora yazıldım.
Bugün başlıyorum.
İşallah bundan sonrası benim için daha iyi olur.

SİL BAŞTAN BAŞLAMAK GEREK BAZEN :)))))

.

yardim edecek kimse yokmu[/QUOTE.

mrb cnm benimde 3 aylık bebeğim var ve sadece anne sutuyle beslıyorum ...
gecen ay yaklasık 25 gun kadar bu dıyetı yaptm yaskalar dısında herseyı bol bol yedım bol sıvıyla bırlıkte yaklasık 5 kg verdm ...
bebegımde ıkıncı ayında aldıgı kılo 1.650gr ve 8 cm boyu uzamıs rutın kontrollerınde ben bır etkısını gormedım...ben sutumun azaldıgını hıssetseydm hemen bırakırdm dıyetıı sende deneyebılırsn... tecrubeyle sabıt...

çokkkk teşekkür ederim... bende 4 aydır evdeyım gerçi 2.5 aydır kurslardayım ama evde oturmak cok güzelmişşşşşşşşşş....

:KK1::KK1::KK1::KK1:

aldım tickerı muhtesem sağolasın...nasılda motıve edıyor 4 kılo kalan 13 kılo.bugun doktora gıdecegım şekerımı ölçtüreceğim sonrada mekanık ata.....orayada yuruyerek gıttımmı olay tamamdır....

:KK9::KK9:
ne demek canım istediğin zaman yaz düzenlerim ben :KK1:
kahvaltım:
1 muz
1 kase ceviz:KK56:
Afiyet olsun canımcım :KK9:
:KK47::KK47::KK47::KK47:
evet bugun devammm

:KK14::KK14::KK14::KK14:

bence çok bu kadar yesel çay içilirmi :KK53::KK53: diyetisyen 3 ü geçme demistii sallama olarak
Ağlamaaa çok güzel kahvaltı yapmışsın afiyet olsunn.. yeşilçay kafamı kurcaladı açıkçası ama buda siyah çayın yarı fermente hali yani ne bileyim siyah çayı 9 10 bardak içenlere bişi olmuyorsa diye içeyim dedim :KK53:
selammm kızlar..:KK71: :KK71:

kaçamaksız bir haftasonundan sonra yeni haftaya başlamak çok güzelll..hele de regl haftamdayım ve canımın neler çektiğini tahmin bile edemezsiniz..ama ben yinede kilit vurdum ağzıma:KK37:
geçen hafta tartılmadım sırf regl olacağım diye...gerçi listeye de giremiyorum mesaj atamadım diye:2::2::2:
aynen bende dün regl oldum ama kaçamak falan yapmadım mutluyummmm :KK1:
süpersin ben daha spora başlayamadım 31 aralık 00:00 da yapayım diyorum tüm yıl yaparımmm böylece:)))
çok iyi fikir bende bunu düşüneyim bi restorantta kalkar kolbastı oynarım artık :KK1:
gamzeed kullanıcısından alıntı
hiiiç önemli değill ben şimdi yapacağım senin tickerını, kaydederim pcme sen istediğin zaman mesaj at bütün gün evde boşum zaten yapatım her zaman leylak aynısı senin içinde geçerli canımcım

gamzeed bana da ticker güncelleme işini öğretir misin canım rica etsem :KK16:

canım yaz bilgilerini halledeyim

huu huuuuuuuuuuuuu duydumki benim kankiii buralardaymış bende gelemde bir laf atam dedimmmmm

Bol enerjili vede zaıf günler dilerim bayanlar :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
bende baslamak istiyorum diyete ama emziriyorum.acaba bir sorun olurmu yardim edermisiniz

MERHABA EMZİREN ANNELER DE YAPABİLİR BU DİYETİ..BİZZAT YAPANLAR SANA CEVAP VERECEKTİR.

Merhaba kızlar,

Geçen hafta kilo almıştım.Üstelik kaçamak yapmamama rağmen.
Reglime de daha vardı.
Bu bende acaipp motivasyon düşürdü.
Haftasonu da şirketin yılbaşı partisi,ertesi gün evde misafir..
Raydan bir çıktım ki öyle böyle değil..
Ne varsa tatlı ağırlıklı yedim :KK43:
Tartıya çıkmıyorum şimdi,biliyorum başıma gelecekleri..

Meğer hastalanacakmışım ,dün gece regl oldum,o yüzden kilo almışım geçen hafta.
Erken oldu bu ay.Boşu boşuna zıvanadan çıkmışım anlayacağnız

Kendime o kadar kızgımım ki:)
Olan oldu geri dönüşü de yok
Bunun gazıyla bende dün akşam gittim,spora yazıldım.
Bugün başlıyorum.
İşallah bundan sonrası benim için daha iyi olur.

.

Aslı ben de regl haftamda çok aşermiştim bazı şeylere,olunca geçiyor.
Spora yazılmakla iyi yapmışsın,bol şans !!

dün 300 gr vermiştim bugün 400 daha gitmiş bayılıyorum regl döenminde tartılmaya yarında bi 300 gitse yaaa 1 e tamamlardım :KK53:

dün 300 gr vermiştim bugün 400 daha gitmiş bayılıyorum regl döenminde tartılmaya yarında bi 300 gitse yaaa 1 e tamamlardım :KK53:
Geçen regl de benim de öyleydi 1,5 kg nerdeyse bir kerede düşmüştü,ama bu dönem öyle değil..hem sporu bıraktım,hem de sanırım kaçamaklardan:KK19:

hayatı ve kiloları sıfırlamak :13:

regl dönemlerini seveceğimi hiç tahmin etmezdim. umarım verirsin 300 ü de:KK52:

Geçen regl de benim de öyleydi 1,5 kg nerdeyse bir kerede düşmüştü,ama bu dönem öyle değil..hem sporu bıraktım,hem de sanırım kaçamaklardan:KK19:
çok ayıpppp spor bırakılırmı:KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
ben şu 20 gündür bırakmadıysam daha da bırakmam herhalde. normal şartlarda 4. gün bende spor iptal oluyordu.:KK17:
ben hala spor yapmamakta diretiyorum başlıyorum 2 gün yapıyorum sonra yine foss :KK14:
sanada çok ayıp:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar... bugünkü menüm...

kahvaltı 11:30
:KK56::KK56::KK56:

bol sebzeli melemen
avuc ıcı kadar peynir
2 ceviz
tarçınlı süt
2 koca bardak elma çayı

bebeğimii:emir_bebek: uyutmuşken şimdide leslie yapıcam inş :nazar: velet uyanıncaya dek...:emir_bebek:
akşam menümü de paylaşacağım...

Selam kızlar nasılsınızz ?
Loxii kaçamak görüyorum oradaaa :KK57::KK57:
BUgün son günümm :KK17:
Daha geceye kadar girerim ama şimdiden herkese hoşçakalın diyeyimm.
Kaçamaksız geçer umarım zamanınız ve herkesi incelmiş bulurum ..

kızlar şoklardayım şuan ben cumadan beri foruma girmeye çalışıyorum evdeki dizüstü bilgisayarımdan kadınlar kulübünü her açtığımda bana sistem çalışması var diye bir uyarı girdi ekrana ve foruma giremedim bir türlü şimdi işte bir kontrol edeyim dedim 50 sayfa ilerlemiş herkes girmiş bir ben girememişim offf ya hayat bana karşı neden bu kadar acımasız....
siteye giremediğim için haftasonu kaçamakların gözüne vurdum :26: bildirim yapamıyorum nasılsa diyip götürdüm yemekleri bir güzel :26:

neyse son üç günü özetleyeyim:
cuma sabahı kalktım bir heves tartıya çıktım 1 gr bile oynamdı sağolsun, 78.7 de kalakaldı defalarca denedim yok aynıııııı :KK52: delirdim tabi
sonra siteye giremedim bir daha delirdim, neyse cuma günü eşimin doğumgünüydü güzel bir sofra hazırladık annemle pasta yaptık, annem bi de börek yaptı ben dayanamayıp hem bir dilim pasta yedim hem börek yedim :26:

cumartesi bir dilim daha pasta yedim :26: (ama yağsız masum bir pastaydı...) onun dışında pek dişe dokunur bir kaçamağım olmadı haftasonu...

dün 1 saat yürüdüm koşu bandında
hala regl olmadım hayıt otuna ve doktorun verdiği söktürücü ilaca rağmen beklemedeyim ve asabiyim :KK37:

öyle işte ama bu sabah har şeye kaldığım yerden devam ediyorum:
peynirli maydanozlu omlet (1 yumurtalı)
4 ceviz
10 zeytin
kefir
1 kapsül omega 3

Sık kullanılanlarda kontrol paneli kayıtlı olabilir mi ?
Ben de o şekildeydi ve o yüzden giremiyormuşum.
Ana sayfadan giriliyor.

iyi akşamlarr canımm. özlettin kendinii çabuk gelll:KK16::KK16::KK16:

canım ben de özledim valla :KK70:

Herkese iyi haftalar karataydaşlar.bugünden itibaren yeniden karatayıma sıkıca sarılıyorum.

kahvaltım: ( 12.30 geç kalktık kızımla,biraz da oyalandık)
300 ml su
2 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
10 ad zeytin
2 kk (60 gr) beyaz peynir
1 çay bardağı (25 gr) ceviz
3 ad. kuru kayısı
1 fincan kayısılı form çay

mrb cnm benimde 3 aylık bebeğim var ve sadece anne sutuyle beslıyorum ...
gecen ay yaklasık 25 gun kadar bu dıyetı yaptm yaskalar dısında herseyı bol bol yedım bol sıvıyla bırlıkte yaklasık 5 kg verdm ...
bebegımde ıkıncı ayında aldıgı kılo 1.650gr ve 8 cm boyu uzamıs rutın kontrollerınde ben bır etkısını gormedım...ben sutumun azaldıgını hıssetseydm hemen bırakırdm dıyetıı sende deneyebılırsn... tecrubeyle sabıt...

X