Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çamaşır atacaktım makineye sular kesildii offff yaaaa pazar pazarrr yapılır mıı bu
Boşver şekerim bak belediye bile pazar bugün dinlen, temizliği sonra yaparsın diyor
evren sana mesaj yolluyor almıyorsun
Evet canim bugün mutlaka hatta birazdan lessli ile basliyorum..

tebrikler süpersin zaten verecek kilonda az canim insallah en kisa zamanda hedefine ulasirsin

Başla canım lesli yapmadım ben hiç bugün onu mu denesem ne
Bu arada senin boyun kaç canım bmı çok düşük duruyor??

günaydınnn

eşim dünden beri pişi (sade yada peynırlı kıymalı patateslı hamur kızartma) istiyo dün yapmadım sonra dedım gece eşim resmen aşeriyor

hayır dedım ama sabh kacamazdım artık yaptım ve bende yedım 2 tane 1 peynırlı bır sade tabıkı doydum yanında az bır peynır yedım. aslında karatay kahvaltısından da az yemek ıstedım ama yıyemedım. kızlar kesınlıkle yumurta zayıflamada çok etkılı en azından benım bunyemde eminim artık bu hafta muz vardı ve bıtsın dıye hep kahvaltılarda yedım ve kılo gıtmedı 4 gun spor olamsına ragmen

aksama topralarımmm artık dieyti

neyse sımdı temızlık yaptım yatak odası ve salonu sıl süpür bıtırdım. bırazdan da dıger odalara gırcem.

1. karatay kıtabımı bulamdımda sıreke tarıfı vardı orda dolapta elmelarım var sırke yapcam da bı bakabılecek olan vrmı acaba bıraz beklıyım ok

doğru söylüyorsunn valla gamzecimmm oohh sefamm olsunnn
evet canım uzat ayaklarını al eline çayını birde kitap ohhhh

1. kitabı arkadaşa verdim canım olsa yazardım.. Yumurta konusuna gelince sana katılıyorum yumurta yemek önemli kilo kaybetmede etkisi büyük bence de ayrıca bulguru kaçırmamak lazım

merhaba kızlarrr,

ilk kaçamaksız hafta sonum..çok mutluyum..normalde mutlaka tatlı falan ekmek mutlaka bir kaçamağım olurdu ama bu sefer iyi dayandım..hem de regl haftam..
dünkü menülerimi yazamadım kocamdan bilgisayar sırası gelmedi bana
kahvaltıdan önce 1 yemek kaşığı keten tohumu ve 4 tane gün kurusu
kahvaltıda: 2 yumurta,5-6 ceviz,biraz beyaz peynir,10 tane yeşil zeytin,şekersiz çay,
akşamda: 6-7 tane ızgara köfte ve salata

bugün sabah: aç karnına 4 gün kurusu üzerine su
sonra ise: 2 yumurta,10 tane yeşil zeytin,beyaz peynir,4-5 ceviz, 1portakal ve şekersiz çay
şimdilik bu kadarrrrr

Selam şekerler, inşallah hepiniz iyisinizdir...
Dün doktorda idim(Rutin kontol) menülerimi yazamadım...Bugün iki günü birlikte yazayım...

C.tesi

Sabah:
çörekotu+su
1 yumurta
5-6zeytin
Biraz peynir
Az maydonoz
2 kuru erik

Akşam:
Çörekotu+su
Bol peynir çeşitleri(ama tuzluymuş bugün kendimi davul gibi hissediyorum ve ağzım kuruyor)
Lahana salatası

Spor:30dk pilates+45 dk yürüyüş
Sıvı:3,5 lt su

Pazar:

Sabah:

çörekotu+su
1 kaşık mantarlı omlet(kızım yediği için bana bu kadarı kaldı:)
3 zeytin
Bol peynir-tuzlu
1/4 dilim ekmek-kaymak ile

Akşama fasulye yemeği olacak...

Öptüm...

ay inşallah..aç değilim ama canım bir sürü şey çekiyor..karnım tok gözüm açççç
o göz yok mu zaten onu doyursak sorun kalmayacak bende regl dönemimdeyim
habire birşey geliyor aklıma ama yemeyeceğim tarçınlı süt işe
yarıyor ben kayısı incir fln hiç yemiyorum aklında olsun canımcım

Afiyet olsun gözlemecim kontrolde sorun yoktur inşallah

evet gözlemecin inşallah sonuçlar iyidir..

kahvaltım:2yumurtadan domatesli omlet(domatesler dondorucudan)
10 yeşil zeytin
biraz peynir
2 gün kurusu kayısı
1 tane trabzon hurması (çok canım çekti)
1çay bardağı badem
2 tane omega 3
çay

akşamda levrek aldım

salata ve tahin helvasıyla yemeyi düşünüyorum

hava çok soğuk leslie yapacağım
suda 2-2.5 litreyi tamamlarım

Merhaba arkadaslar hepinize bol eksili günler
Ben bu diyeti araştırıyorum bastan ortadan sondan derken baya bı sayfa okudum fakat mantığını tam çözemedim elbette kitabi almadan olmaz kitabı alicam da anlayamadığım yenilen içilen seylere bakıyorum hersey yiyebiliyorsunuz nişastali sebzeler barbunya falan gibi yada meyve zeytin hatta kuruincir gibi. Seker ve beyaz un yasak yağlar tereyağı ve zeytin yağı serbest hazir gida yok kalori hesabı yok eeegunluk öğünleri sabah hariç ( belirli olcude kuruyemis falan giriyor kahvaltıya) diğer öğünlerde ne yiyeceğinize neye göre karar veriyosunuz benim baya bı kafam karıştı.biliyorum şimdiye kadar bunları defalarca cevaplamissinizdir ama bende rica etsem cevap yazarmisiniz.

evet gözlemecin inşallah sonuçlar iyidir..

Yok canım bir sorun çok şükür çok teşekkür ederim, bel fıtığı kontrolümdü...Pilates çok iyi geldi gerçekten.
Benim de canım süt çekti ısıtam da içem şimdi))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…