Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ne guzel menu afıyet olsun canım

sağol tatlımmm

Kimseler kalmamış,bana da müsaade Pztsi görüşmek üzere
Kaçamaksız haftasonları dilerim

teşekkürler ceylincimm inşallahh

takılmalar oluyorr canımm biraz dikkat etmek lazım sadece pes etme aynen devam belki sıkılaşıyorsundur ölçüm yaptın mıı hiç?

pepeti,gel seninle yarışalım... bu sabah itibariyle 64.4 tüm çünkü..sadece 100 gr var aramızda..
canım ok ama senın bebegın var atıdasın kaa sen hızlı gıdersın benden

sağol tatlımmm

teşekkürler ceylincimm inşallahh

takılmalar oluyorr canımm biraz dikkat etmek lazım sadece pes etme aynen devam belki sıkılaşıyorsundur ölçüm yaptın mıı hiç?

belkı cnm ölcmedım sabh olçüym acccuk kabızım ya ondan da mı bılmem ya

güll,idolümsün
benim aklım şu keten tohumuna takılı..emzirirken kullanılmamalı diye yazıyor..15 aylık bir bebeğim var..ne gibi bir zararı olabilir?

öströjen verıyor sanırım ayrıca memedee kıtle carsada kullanılmalı gıbı seylerıd evar canım bı arastır ender sarac ıbrahım sarcoğlu marankı gıbılerden arstır ok

selam kızlar

ıkıncı ogunum

pıdesız ıskender
kozlenmıs domates
kozlenmıs bıber
bol salata maydanoz
evden ayran goturdum
1tatlı kasıgı sutlac
(cok tatlı geldı)

sımdıde yesışlcay

kalkinca : sirkeli su

kahvalti : az kasarli 2 yumurtali omlet , zeytin , ceviz.

oglen : peynir , zeytin , domates , yogurt , yumurta , birkac dilim sucuk (esim kahvalt yapti da sofrayi kaldirmadan kahvaltiliklardan yeyiverdim)

aksam : bir tabak tavuk kavurma

bol su yesil cay ve form cayi

valla canım o hiç öyle değil.ben bi dönem günde 3-4saat yürüyodum belki daha fazla ama abur cubur da yiyordum ama tık yoktu gene kilo veremiyordum yani bünyeyle alakalı bi durum

canım ya bazen bence arkadslar farklı yorumluyorlar canan hocayı tamam canan hoca 5km yuru ıstedıgını ye dıyor ama ıdeal kılondaysan da eklıyor yanı ben 52 kılo olsam zaten zayıf olurum ve 5km yuruyup herseyı yesem bısı olmaz. ama kılo fazlan varsa olurmu hıc . dogru yorumlamak lazım. mesela hoca dıyorkı 1 lahmacun tereyeglı ekmek haftada 1 yenebılır dıyor ama sart ıdeal kılondaysan kılo verme surecınde serbest olan bulgur bıle sınırlı yenırken nasıl lahmacun yda tereyaglı ekmek srebest olabılır. bı cok kısı lahmacun hakkım dıye haftada yıyordu. hataa pizza yapsak ınce hamurlu lahmacun gıbı sayılırı dıyenler bıle vardı.

su bır gercek kılo fazlası olan hareket etcek ve saglıklı beslenecek. hamurısı cıko yersek 10 km de yurusen kılo vermek zor kaldıukı gunluk 5km cıddı bır ryakam spor alıskanlığı olamyan adama dız vs agrı yapar

Oglen bir ay cekirdekli simit ((
Beyaz peynir

Aksam
1 adet tavuk pirzola (derisiz)
10 adet tereyaginda buruksel lahanasi

Kizlar bu gun eczaneye gittim 70 tl dedi omega 3 kapsul icin bana 12 tl olanin adini mesaj atabilirmisiniz? Birde internette gordum bir suru amerikadan falan ithalmis guvenilirmi sizce?

merhaba arkadaşlar bugün uzuuun bir aradan sonra sinemaya gittik eşimle inanılmaz iyi geldi alışveriş merkezinde kaçamak da yapmadık üstelik:))

1.öğünüm
1 bardak süt
2 küçük muz
1 avuç çökelek
1 kk peynir
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz fındık fıstık badem karışımı
2 günkurusu 1 hurma
1 mandalina

2.öğünüm dışarda

1 porsiyon döner
salata
ayran

3.öğün

1 tabak zeytinyağlı taze fasülye
bol salata
1 kase yoğurt
2 gün kurusu 1 hurma 3 badem 1 ceviz

2 lt su
spor yok

Truff yaptimmm ama hurmasiz ve hurma koymadan da cok guzel oldu. Evde biraz hosuma gitmeyen gun kurulari vardi bende onlari sicak su ile hafif yumusattim ceviz findik badem hepsini rondodan cektim hindistancevizine buladim mukemmel oldu esim cok begendi ki ondan kolay gecer not almaz tatli olan seyler ben asiri tatli sevmeme ragmen bir tane yiyebildim en fazla tarifi bulana coookkkk tesekkurler bana anlatana da :) Fikrinize saglik canlarimmmm...

çok güzel bir yorum canımcım canan hocayı anlamak diye buna derim
karatay diyetini abur cubur yemek diye algılayanlar kitabı mutlaka okumalarını tavsiye ederim
yediğimiz badem,fındık vs. bile kavrulmamış yememiz gerekiyor
abur cuburdan kasıt ne

öströjen verıyor sanırım ayrıca memedee kıtle carsada kullanılmalı gıbı seylerıd evar canım bı arastır ender sarac ıbrahım sarcoğlu marankı gıbılerden arstır ok

evet,detaylı bir bakayım ona ben..aman,bebemin kılına zarar gelmesin,ben tosuncuk olarak da devam ederim hayatıma

ama sen şimdiden yenilgiye hazırsın,sen kazanorsın demişsin

gerçekten simit mi yedin hemde 1tane aaahhh:95::95:
benşmde canım BOZA istiyor soruyorum ama kimsenin bir fikri yok galiba

evet,detaylı bir bakayım ona ben..aman,bebemin kılına zarar gelmesin,ben tosuncuk olarak da devam ederim hayatıma

ama sen şimdiden yenilgiye hazırsın,sen kazanorsın demişsin

canım allah analı babalı büyütsün
bir keten tohumu alamadım diye pes etme omega 3 ü çeşilti besinlerden alabilirsin
ceviz ilk aklıma gelen mesela
canan hocanın kitaplarını oku derm sana
çocuğuna iyi bir anne olmanın yolu sağlıklı olmaktan geçiyor
sağlıklı olmak içinde fazla kilolardan kurtulmalıyız
yaşın ilerleyip kilolar oturmadan ver gitsin

teşekkür ederim canım..
aslında ben keten tohumu kullanıyorum pazartesiden bu yana..yani diyete başladığım günden bu yana..bir aktardan aldım ama küçük bir kavanoz içinde.ve kavanoz da karton bir kutuyla kaplı..ışık görmemesi gerekiyormuş ya.. netten araştırmaya başladım..bilgiler o kadar farklı ki..bazı sitelerde emziren anneler kullanmamalı derken bazılarında anne sütünü artırıcı etkisi vardır,kullanılmalı,diyor..bazısı da fazla alınırsa bebeğin bağırsaklarının bozulmasına neden olur,diyor..tam bir bilgi kirliliği
canan karatay'ın 1 kitabı var bende ama 2.yi merak ediyorum.onda nelerden bahsediliyor?

bugün 1 saat yürümüştüm
birde leslie yaptım ilk defa 2mil şu an çok iyiyim
bakalım yarın yataktan kalkabilecekmiyim:94::94:

bugün 1 saat yürümüştüm
birde leslie yaptım ilk defa 2mil şu an çok iyiyim
bakalım yarın yataktan kalkabilecekmiyim:94::94:

Leslie ile bende yuruyorum 2 mil o an yoruluyorum kadin cok konusuyor sesini kapayincada sIkiliyor insan neyse yormuyor beni hic birsey olmadi agri sizi 5 mile cikartacagimda ilk hafta 2 mil yapayim dedim slim in 6 da cok yoruyormus onuda tavsiye ediyorlar ama bakalim su tembelligi bir atsam ustumden zaten tig olurum ben tigggggggggg

15 yaşındayım ve şimdiden 97 kiloyum. Seneye bir programla yurtdışına gidicem ancak bu kilolarla gitmek istemiyorum. Aslında kendine çok güvenli biriyim ve çok sosyal biriyim ancak bu kilolarım beni çok rahatsız ediyor ve artık bende bütün arkadaşlarım gibi iyi hissetmek istiyorum. Bu kilolarım yüzünden bırak sevgili bulmayı kendime olan özgüvensizliğim nedeniyle aşık bile olamıyorum. Çünkü kendimi boş yere ümitlendirmek istemiyorum. Ama artık buna bir dur deme vaktimin geldiğine karar verdim ve yaklaşık 5 gün önce karatay diyetine başladım. Annemde benle birlikte bu diyete başladı ve gayet istikrarlı bir şekilde devam ediyorum çünkü ben daha bu yaşımda bu kilodayken gençliğimi yaşayamamaktan ve hayatım boyunca bundan daha da kilolu olarak mutsuz olmaktan korkuyorum. Benim diyetteki sorunum ya hep ya hiç kuralını benimsemem. Diyeti bozacak bişey olduğunda aman nasıl olsa bozuldu diyorum ve bırakıyorum. Yani en azından bundan önceki diyet denemelerimde böyleydi ama bu sefer çok kararlıyım ve hedefim 60 kiloya düşmek en büyük umut kaynaklarımdan biri de genç olmam ve benden daha yaşlılara göre daha çabuk kilo verebiliyor olmam. Son 5 gün içerisinde bir kere bile dışına çıkmadım. Sadece benim için dışarıda ve okulda yemek yemek çok büyük eziyete dönüştü ve ne yapacağımı bilmiyorum. Dışarda olduğumda ev yemekleri yapan yerlerde yiyorum. Önceden de o tür yerlerde yemek yiyordum ama bu sefer hiç karbonhidrat koymuyorum. Ancak orada yemekler çok büyük ihtimalle ayçiçek yağıyla pişiriliyordur ve bu benim diyetimi etkiler mi? Ayrıca dışarıda olduğumda bir de tavuk salatası yiyorum ancak tavukları mecburen kızartılmış paneli tavuk oluyor. Annem bu tür şeyleri o kadar da kafaya takmamam gerektiğini yoksa diyeti çok çabuk bırakacağımı ve bu beslenme şeklini diyet olarak değil de hayat tarzı olarak görmem gerektiğini söylüyo ama ben yine de rahatsız oluyorum. Ancak başka seçeneğim yok. Sanırım şu beş gün içerisinde kaçamak olarak sayabileceğim tek şey bu tür salata yemem ve bir kere yemekten hemen sonra çeyrek portakal yemem oldu. Ama gerçekten hiç aç hissetmiyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. Canım abur cubur istemiyor mu? tabii ki istiyor ama yemiyorum çünkü bunun ne kadar sağlıksız olduğunu bildiğim için artık açıkçası yiyesim de gelmiyor. Arkadaşlarımla burger kinge pizzacıya oraya buraya gidiyoruz ama ben hiç bişey yemek istemiyorum çünkü hiç aç hissetmiyorum. okulda da bazı öğlenler canım hiçbirşey istemiyo ve sabah kahvaltısından sonra 7-8 saat aç kalıyorum ama yine de aşırı bi açlık hissetmiyorum en önemlisi kendimi çok iyi hissediyorum çünkü kendim için bir uğraş veriyorum, sadece kilolarımdan yakınmıyorum harekete geçiyorum. Henüz tartılmadım ama tartılıcam ancak kendimde bazı değişiklikler farkediyorum. Belki psikolojiktir ama göbeğim gitti gibi hissediyorum daha enerjik ve olumlu hissediyorum. Havalar soğuk olduğu için yürüyemiyorum ama 5 gündür 3 kere falan 1 saat boyunca dans ettim çok yoruldum ama buna değdiğini düşünüyorum. Buradaki yazıları ve başarı hikayelerini okudukça daha çok hırslanıyorum ve bu işe daha sıkı sarılıyorum. Umarım istediğim kiloya inerim ve gelecek benim için daha parlak ve daha az acı verici olur :)

Bu arada bir kaç gece okulum nedeniyle 8den sonra yemek yedim ama o geceler mutlaka 1 saat dans ettim umarım kilo verme sürecimi etkilememiştir :/ Hepiniz umarım istediğiniz kiloya düşersiniz ve bir mağazaya girince üstümde güzel durur mu bedeni uyar mı bana yakışır mı demeden sadece fiyatı konusunda endişelenerek beğendiğiniz herşeyi alırsınıız buna ben dahil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…