Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Loxicim vallahi bravo!!o kilo vermissin diyen hanimi da tebrik ediyorum...normalde cok zor gelir kilo verdin demek bayanlara..niye boyleler yaa..ben hemen soylerim oysa ki..Hadi devam... sirf gaz bu site yaa...sizinle hersey cok guzel...cok sevdim!!!

Günaydınlar.....

umarım kolay bir Karatay günü olur herkes uyabilir....
Özellikle ben...yarın misafirim var kete yapacağım :2: ve hiççççççç yememeliyim...

Evet! yapabilirsin..!! bir anlik zevk icin verdiklerimizi geri almaya degmez..daha once yediklerimize sayalim..bu soz cok etkili yav!

okula gıtmeden yazıyım sızlere dedım

sabah
sırkelı su

1 muz
1 yumurta
6 zeytın
8 badem
bıraz peynır
1 cay b süt
2 omega
1 erik
1 mandalin

bugun şisliğim daha az şükür dun aksam nasıl acıktım anlatamam gece yanı 12:30 falandı muz bı kokuyor mutfakta kı sormayın ben dolaba koymamda muzu ama yenılmedım sabahı ettım yane

halbukı
1 kase corba
karnıbaharın hepsını sarımsaklı yogurtla kendım yedım nasıl acıktım anlamadım gercı nerden baksan 6 saat gecmıstı

herkese guzel bır gun dılıyorum

Aynen ben de pko luydum..ilac tedavisi gordum..simdi duzenli adet goruyorum..pko ve kilo birbirini besliyor canim ya kilodan kurtulcan pko gitcek ya da ilac tedavisiyle pko dan kurtulcan kilo gitcek..ben 68 den 60 a inmistim tedaviden sonra..tabii cok ugrastim vermek icin ama ayni seyleri pko luyken de yapiyordum ise yaramiyodu..sonra yaradi

Günaydın kızlar
önce dün akşam ve bu sabah menümü yazayım geçmişleri okuyacağım.

(papadiyacım dün sabah 63,10'dum)

Akşam:
1 büyük dilim kızarmış çavdarlı ekmek ( wc sorunuma iyi gelir diye aldım B.m'den)
Mantarlı kıymalı yumurta
2-3 kaşık yoğurtlu biber

Hızımı yenemedim 1 küçük amasya elması ve kk kadar incir ezmesi:18:

Spor maalesef yok,ve sanırım artık eskisi kadar olmayacak salonla anlaşma bitti !

Ya kızlar sizde okurdum regl öncesi tatlı krizlerini hep,bu ay benim de başıma geldi.
eğer ki hamile değilsem olsam da kurtulsam bu durumdan

Bu sabah:
1 bardak normal su
2 kayısı
1 büyük dilim çavdarlı ekmek
Avuçiçi kaşar peyniri
8 zeytin
1 orta boy portakal (çok şekerliydi sanki:26:)
1 fincay çay

günaydın topigin en sabırsız istikrarsız kadını geldi :)))
topige sürekli giremedigimden heralde benım kacamakların sonu hiç gelmiyor bu yüzden kac aydır 80 de kaldım
hepinize tek tek hayranım valla ama esimin son lafından sonra cok kararlıyım
3 gündür cok iyi gidiyordum esim pasta alnis bi de zorladı ne olcak ye falan diye yedim .
ertesi gün karatay yeni ktabını istedim 1. uyguladınmı ki dedi 2.cisin de pasta ye sonra buna devam et mi diyor diye
alay etti benle

loxicim

Bu hafta yediklerimde değişiklik yapmamama rağmen haftabaşından beri kilo alışına geçtim.
Oysa geçen hafta 900 gr vermiştim.
Neredeyse 1 kg kadar bu hafta geri aldım.ve moral bozukluğu ile dün akşam 1 pk çikolatayı indirdim mideye.
Sabah o kadar kötü kalktım ki.
Şimdi yazını okuyunca biraz rahatladım ve bugün dünü unutarak devam edeceğim.
inişleri çıkışları herkes yaşıyor sanırım.
Allahtan sizler varsınız ki devamlılık sağlayabiliyorum.
Yoksa eskiden olsa dün bozdum ,birde kilo almaya başladım diye bugün yemeye içmeye devam ediyordum.

İYİ Kİ VARSINIZ.

.

İdealistçim,loxicim ve inceldiğini hisseden ve farkettiren tüm bayanlara (e bana da tabi )koccaman

Eşin de sopalık Hem ısrar ediyor ye diye sonra da laf sokuyor

Günaydınlar.....

umarım kolay bir Karatay günü olur herkes uyabilir....
Özellikle ben...yarın misafirim var kete yapacağım :2: ve hiççççççç yememeliyim...

Günaydın
Yasemin Soysal'ın kitabında,neyi yemeyeceğinizi düşünmeyin.Çünkü siz mesela 'çikolata yemeyeceğim,yememem lazım,asla yemem diye düşünseniz bile zihniniz sadece çikolataya odaklanıyor,diğer kısımları anlamıyor.Tıpkı limon dediğimizde dişlerimizin kamaşması gibi.Yani ne yemeyeceğimize değil ne yiyeceğimize odaklanmalıymışız.Bütün gün şunu yemeyeceğim diye düşünürsek en kısa zamanda onu, hem de ölümüne yememiz kaçınılmazmış.Belki yararı olur dedim.Kolay gelsin.:)

günaydınnn kızlarrr...

ben de artık spor yapanlar grubuna katıldım sonunda..
3 haftadır ne yürüyüş ne hareket hiçbirşey yoktu..dün akşam saat 11 e doğru bir gaza geldim..açtım leslie yi 35 dak yaptım hareketimi..ama öldüm yaaaa...
sonrada sıcak bir duş,sonrasında koltukta uyuyakalmışım.ama çok mutluyum.çünkü şeytanın bacağını kırdım sonunda..gerçi bu hafta kilo veremem eminim.çünkü hem tuvalet sorunum var,hem de regl haftam geliyor.ama yinede moralimi bozmayacağım eğer tartıda değişiklik görmezsem..bunca kiloyu sanki bi anda mı aldıkta hemen verelim..di mi amaaaa

bu arada hemen sabah menümü bildireyim:

2 yumurta
2 mandalina
1domates
5-6 siyah zeytin
1 yeşil biber
avuç içi kadar beyaz peynir
şekersiz çay

bu arada dün bir ilke daha imxa attım ve 3 litre su içtim..hep 1,5 da kalıyodum..hatta daha azdı bile ama dün herşeyin bir ilki oldu..mutluyummmm

çok hoşsun...aynı benim eşim mutlu olduğun kiloda kal daha alma sağlığına bırsey olmasın önemli değil diyor...ve karşımda baba oğul inanılmaz yıyorlar...artık benımde cok sevdıgım seylerı yapmamaya basladım yoksa onların o ıstahlı yemelerine dayanamayacağım...herhalde uzun süre pizza yapmam

Canım ben sabah mandalina yada portakal yiyorum.Yasak biliyorum ama c vitaminide almam gerekir diye düşünüyorum.

kızlar makarna yasak mı az önce yedim

bi de sarı leblebi ve patlamış mısır yasak mı

Evet canım ben leblebiyi yasak bilmiyodum önceleri.Fakat yasakmış mısırda aynen öyle.

sağol canım,iyi sayılır.boyun fıtığından ameliyat olacaktı ama ertelendi şimdilik..sağol ilgin için gözlemecim

Geçmiş olsun. Allah şifalar versin.

Evet canım sabretmemiz gerekli. Hepimize kolay gelsin...

Canım özelden mesaj atmam lazım sana.problemimiz aynı sanırım. Ama 100 msj. olunca. Öptüm...

haklı galiba...daha yapmaya yeni başaldım aklımda bır tane yerim artık düşüncesi var bile...teşekkürler brain01...

ben de hiç yapmıyorum ama bu seferde alıp gelior

Canan hoca da bir kaç yerde bahsediyor. Yemeyecekleriniz düşünmeyin. Yiyeceklerinize odaklanın diye. Bende katılıyorum kesinlikle.Aslında beni karatay diyeti kitabı çok etkiledi.
Soysal'ın kitabı beni etkiledi desem yalan olur. Benim İdolum CANAN HOCAMmmmm

haklı galiba...daha yapmaya yeni başaldım aklımda bır tane yerim artık düşüncesi var bile...teşekkürler brain01...

Canım tebrikler. Bende şu spor olayına odaklansam iyi olcak. Ama leslieyi indiremedim. Sitesine girdim dün ilk kez ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…