Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoşgeldin güzel annecik,kilo verememen normal çünkü adet olamıyosun ve içindeki pıtırcık vücutta su toplatıyor ..
Canım maydanoz pek tüketme derim,söktürücü özelliği var diye duymuştum.
Bitki çayları konusunda da aynı etkiyi sağladıklarını duymuştum.
Ama tabi tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi verirler,tabi en önemlisi doktorun

Aslıcım, bu hafta tartıyı gözden ırak bir yere koymayı deneyebilirsin, hergün tartılmayınca moralin de bozulmaz

haklısın cnm
bende aynı şeyi düşünüyorum.
Yarın tartılıp,bildirim yaptıktan sonra (((
1 hafta tartılmayacağım.
Yasemin soysalın videosunu da izledim tartıyla ilgili olanı.
Beynimi bu konuda rahat bırakmam lazım bir müddet sanırım.

.

ohhh ben incelmiş gibi oldum maşallahhh

tebrikler kendim incelmiş kadar oldum yani...hepimize inanılmaz destek oluyorsun umarım en kısa zamanda 60 lı 50 li kilolara düşersin...

tebrikler canım,süpersin...

canım ne guzel ıncelmışşin platesınde etkısı olmuştur sankı

İdealistçim,loxicim ve inceldiğini hisseden ve farkettiren tüm bayanlara (e bana da tabi )koccaman

Evet canım sabretmemiz gerekli. Hepimize kolay gelsin...

Loxicim, sporun faydası çok oluyor bence...Yarın tartı sonrası ben de ölçülerimi kontrol edeceğim
Ay valla kendim incelmiş gibi sevindim. İnşallah tartı seni en az geçen haftaki kadar az gösterir

sevincimi paylaşan tüm arkadaşlarr coooook teşekkür ederim hepinizesizlerin sayesinde bu kadar azimliyim ve sabırlıyım,buranın kontrol mekanizması ve motivasyonu harikaa.
sizi seviyorummm

tam karatay olmuş bugunku menün.gel öpeyim alnından

efferim kız
teşekkür ederim efenimmmmm

amaninnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
spor gibisi var mı yawwwww

cnm hamilelik dikkat isteyen bir dönem.
Bence hazır bitki çaylarını tercih etme .Kendin ıhlamur,kuşburnu,tarçın bunları kaynatıp iç.
Ve ne kadar bitki çayı içiyorsan o kadar da su tüketmelisin.
Ben hamilelikte 30 kg aldım.14 sene oldu hala uğraşıyorum.
Üstelik kızım 3 kg doğdu.Sadece kendime beslenmiştim.
Karatayı kendine uyarlayarak uygula.
Tatlı cnn isediğine kesinlikle Kuru meyva ye,ceviz çocuk beyin gelişimi için mükemmel bir besin.
Mutlaka ye.
Ve en önemlisi bu dönemini tadını çıkararak yaşa,kendini hasta olarak düşünme,
Mutlaka yürüyüş yap,yürüyüş hem vucudun ,hem bebeğin,hemde doğum için çok gerekli..

kendine iyi bak.bebişe de:)))

.

kaffaltım
1 haşlanmış yumurta
2 kk kadar peynir
3 zeytin
bir tutam maydanoz
2 kuru kayısı
2 ceviz
birazcıkkk fıstık
1 tk yoğurtlu rus salatasıı

öğlen
ıspanak salatası
karnıbahar salatası ve sabahtan kalan peynir ve zeytinimi yicem....

şu ana kadar 1,5 lt suyum bitti

kaçamak deyince bende pasta börek bekliyodum

Ay Allah korusun onları evime sokmuyorum zaten ama leblebide yasak ya bide geç vakit olunca pişman oldum ne güzel sekizden sonra tek lokma yemiyordum dün nazar ettim kendime neyse bugün bol hareket edip,40 dk tempolu yürüyüp,akşamı hafif geçiştirerek telafi edicem inşallah birde iş çıkışı hamama gidicem yağlarım erir inşallah

günaydın arkadaşlar.
geçen haftaki kilom:70.9
bu hafta:70.2(çok şükür korktuğum gibi olmadı)
kahvaltı:2 haşlanmış yumurta, 3 ceviz, domates,2 zeytin,biraz peynir.
kahvaltımı yapıyorum şu an.
kahvaltıdan önce eski kıyafetlerimi denedim.Ciddi fark var.Sabah sabah çok mutlu oldum.
Herkese böyle mutluluklar inşallah

Teşekkürler Aslı.Evet yürüyüşe başlamalıyım henüz başlayamadım da.

Hımm tamam o zaman maydonoz yemeyeyim.Bitki çayına bende cesaret edemiyorum şimdilik ama dediğin gibi doktoruma bir sorayım.Teşekkürler..

sevincimi paylaşan tüm arkadaşlarr coooook teşekkür ederim hepinizesizlerin sayesinde bu kadar azimliyim ve sabırlıyım,buranın kontrol mekanizması ve motivasyonu harikaa.
sizi seviyorummm
Biz de seviyoss seni loxaaaaa

ay ceylin sevinem mi üzülmem mi ne edem ben yaa leblebiler karnımda hala wc de yapamadım bu sabah her sabah çıkıyodum ne güzel :26:

Herkese günaydın. Sabah klasik kahvaltımı yaptım. Oglumu bıraktım kayınvalideme. Dooğru spora.1 saat yürüdüm parkta aletlerle çalıştım. Geldim duşumu aldım. Harika hissediyorum. Spor yapmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederlm. Açık havada yürüyüş gibisi yok, sarın sarmalanın çıkın dışarı. Ben haftada üç gün aerobilk stepe gidiyorum ama o kapalı alan sonuçta.

kaç ayda kilolarını verdin leylak84?

ben 1 ağustosta bu diyete başladım.yani 4 ay 22 gün olduama 15 kiloyu 4 ayda verdim.son 22 gündür pek kilo veremedim.ama pes etmiyorum.nisan-mayısa kadar süre belirledim kendime.o zamana kadar incecik olucam buna eminim...

Sonunda şifremi yenileyip aranıza girebildim:)bende katılmak ıstıyorum karatay dıyetı yapanların arasına...tek basıma gercekten cok zor oluyor .belkı sızınle bırlıkte devam edersem hem bırlıkte olmus oluruz,hemde ben dıyetten cıkmamıs olurum...karaty dıyetını tam bılmıyorum ama sımdı okumaya calısıcam tum formu... Boylece belkı yıllardır ustume yapısan bu kılolardan sızınle bırlıkte kurtulmus olurum.zaten kıloluydum ama fıt vucudum vardı hamılelıkten sonra ıyıce kendını bıraktı..cok uzuluyorum halıme ama bır turlu bır duzenım yok benım..atıstırma hastasıyım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…