Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlarr arkadaşlarrrr

yemeğimi yedimm soluğu burda aldım:KK52::KK52:

sabah

2 yumurtadan omlet
çökelek-zeytin
domates-biber
ceviz-kayısı
yarım elma
çay

akşam

1 tabak karnıbahar yemeği
1 kase yoğurt
salata

Selam.........:KK3::KK3::KK3::KK3:
Sabah:1 yumurta
5 zeytin
az peynir
1 dilim ekmek
sonrasında 1 saat yürüyüş:KK8:
öğlen:1 yeşil elma
sonrasında 1 saat yürüyüş:KK8:
Akşam:bulgurlu,pırasa
domatesli,biberli acı sos
truf...:KK76:

evde plates mi yapsak yoksa leslie ile yürüyüş mü acaba

cnm sabah pilates, akşam leslie yaparsınn zamanıon varsa eğer.
zamanın yoksa 1 gün pilates 1 gün leslie yapabilirsınn.:KK34::KK34:

ben çok düzenli yapıyordum cumartesi hastalandımm ogün bugündür yapamadımmm:KK50::KK50:
inşallah bu akşam iyi hissedersem başlıcamm:KK8::KK8::KK8::KK8:

Selam kızlar nasılsınızz ?
Önümüzdeki haftadan itibaren bırakayım 1 ay diyordum ama bu haftada çok sıkıldım.
Yemek düşünesim yok aynı kilolarda idare edeyim.
Gelince enerjimi toplayıp devam edeyim diyorum.
Yine de takipteyim tabi.
pilatesimi de bırakmıyorumm.

Selam kızlar nasılsınızz ?
Önümüzdeki haftadan itibaren bırakayım 1 ay diyordum ama bu haftada çok sıkıldım.
Yemek düşünesim yok aynı kilolarda idare edeyim.
Gelince enerjimi toplayıp devam edeyim diyorum.
Yine de takipteyim tabi.
pilatesimi de bırakmıyorumm.

Masalcım, senin zaten verecek kilon kalmadı Masalcım bence de yemek düşüncesinçıkar bir süre kafandan. Verdiklerini almasan daha ne istersin...Ama bizi yoklamayı unutma arada, özleriz seni:2:

Ben de kendime yılbaşına kadar zaman verdim, sonrasında verdiklerimi koruma ile devam edeceğim eğer hedef kiloma ulaşırsam:KK51:

Öptüm canım:KK54:

Masalcım, senin zaten verecek kilon kalmadı Masalcım bence de yemek düşüncesinçıkar bir süre kafandan. Verdiklerini almasan daha ne istersin...Ama bizi yoklamayı unutma arada, özleriz seni:2:

Ben de kendime yılbaşına kadar zaman verdim, sonrasında verdiklerimi koruma ile devam edeceğim eğer hedef kiloma ulaşırsam:KK51:

Öptüm canım:KK54:

En azından belli bir süre bunu koruyup vücudumu alışıştırıp bir taraftan pilates ile sıkılaşıp öyle devam edeyim diyorum.
İnşallah sen de yıl başına kadar hedefine ulaşırsın da biraz dinlenirizz .

Bugun

Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,13 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane yumurtadan hızlı omlet,bır kuru ıncır,3kahverengı kuru kaysı.
.:KK24:....2. Öğün(aksam):Bır tabak taze fasulye,bır kase yogurt,bır tabak salata,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 1saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a117.jpg
    $a117.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 33
  • $a117..jpg
    $a117..jpg
    22 KB · Görüntüleme: 32
pek yardımsever gördüm seni:KK9:
öleyümdürrr:KK1: ama bı beceremedık ya tam olaraktan
Darısı Başıma :)))))

sudennazcm neden olmıy anlamdım :26: eksık mı kopyaladın yoksa senınkını kendıme kopyaladım oldu sanırım sen bıseylerı yanlıs yapıyosun:KK4: en ıyısı forumdakı bılgıyı oku ona göre yap . çünkü bı yanlışlık yok sana hazırladıgım seyde canım ok
ı oldu
herkese afıtey olsun menulerınzı okudum:KK56:

benım bugun 2 mıl leslı 50 mekık bel bısıklet faln yaptım :KK8::KK8:

kızlar güne gitmiştim ya.gözlemecim sarma vardı salata,közlenmiş biber yediklerim

göbete,yufka böreği,poaça,ağlayan pasta ve kabak tatlısı YEMEDİKLERİM

BAŞARDIM MI?en az hasarla atlattım diyebilirim.bir ara mutfağa sızıp tabağımı bırakıverdim.

öğle yemeğim yukarıda

akşam ;lahana çorbası

taze fasuye

ev yapımı yoğurt

2litre su

40dk yürüyüş oohh

kızlar güne gitmiştim ya.gözlemecim sarma vardı salata,közlenmiş biber yediklerim

BAŞARDIM MI?en az hasarla atlattım diyebilirim.bir ara mutfağa sızıp tabağımı bırakıverdim.

öğle yemeğim yukarıda

akşam ;lahana çorbası

taze fasuye

ev yapımı yoğurt

2litre su

40dk yürüyüş oohh

büyük bir başarı bence tebrikler:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar benım dıyetısyenım bu bılgılerı paylasıyor ara ara hosuma gıdenlerıde ben sızle paylaısyorum :KK53::KK53:

kılo koruma programı için sölluyor bunu dıkkat :KK30::KK30:
eskımasal kılo koruma programı yapcam dedın ya canım sanada faydası olabılır

Evinizde mutlaka bir tartı aleti bulundurun.Tartılma zamanınız yatarken ,kalktıktan ve tuvalete girdikten sonra olsun.Yemekten sonra ve akşamları kesinlikle tartılmayın.Her sabah tartı sonucunda kilonuzu koruduğunuzdan emin olun.Eğer 1–2 kilo almışsanız o gün mutlaka yürüyüş yapın, bol bol su için ve normal kilonuza gelene kadar kaçamak yapmamaya gayret edin.

öğle yemeğim yukarıda

akşam ;lahana çorbası

taze fasuye

ev yapımı yoğurt

2litre su

40dk yürüyüş oohh

:nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:sen bu azımle 1 aya 64 lerı görürsün ben sana dıyımm tatlım:KK1::KK1:

oh ne guzel gıtsın kılolar:KK24::KK24:
bıngıl bıngıl vucutlar:KK24::KK24::KK24:
gelsın guzel ve sağlıklı fit bedenler:KK24::KK24:

hobaaaa hep beraberrr:KK24::KK24::KK24:
tı lıl tı lıııı tııı lııııı:KK24::KK24::KK24::KK24:

:KK60::KK60::KK60:

En azından belli bir süre bunu koruyup vücudumu alışıştırıp bir taraftan pilates ile sıkılaşıp öyle devam edeyim diyorum.
İnşallah sen de yıl başına kadar hedefine ulaşırsın da biraz dinlenirizz .

sen nasıl istersen masalcımm. vücudunu en iyi sen tanırsın. zaten az kaldıı ideal kilona ulaşmana.
özletme kendini bizi kontrole gelll. pilatese devamm edelimmmm. hastalık girince ara verdim ama başlıcam cnm.

ıdealıst napıonn canım benden baska kımse yazmıy muhabbet 0 bende cıkım barııı

napim cnmm ya baş ağrısı kırgınlıkk bu haftaya hiç iyi başlamadım benn.
regl dönemindeyim her yemekten sonra 2-3 kayısı atıyorum ağzıma inşallah kiloya yansımazzz...

sen nasılsın cnm, nasıl gidiyorr?

cok saglıklı bır menu olmus tbrkler.petunyacım sende oyle ogle yemegınde ne guzel seyler yemıssın tbrkler.bende az once turk kahvemı sımdıde yesıl cayımı ıcıyorum ben ıkı ogun yıyorum bu yuzden sabah 10 gıbı kahvaltı 17 gıbıde ıkıncı ogunumu yıyorum aralarda cayın ve suyun her cesıdı:KK1::KK1::KK1:

ya aslında bende öyle yitorum ama geçen gün taylan kümeli den duydum

sabah 8-8 30 arasında vücüt bir hormon salgılıyormuş

o saatten önce kahvaltı yapımalıymış

canan hocada 7-9 arası diyor

erken kalkmak zor geliyor

bu diyette en zorlandığım konu erken kalkmak aslında.

X