Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cancagizlarim Tünaydin;
Sabah migren agrisiyla uyandim Allahtan sabahlari esim evde. Kizda uyanmisti esimi kaldirdim bende saat 12 ye kadar uyumusum ..
anlamadim gitti dogumkontrol hapinin bitmesine daha bir gün var ve ben regly olmusum ya öfffffffffff
yarinda tarti günü....Zaten kizlar karar aldim bu aydan sonra dogum kontrol hapinida birakiyorum....Zayiflamayi yavaslatiyor diye...
Simdi agrikesi filan aldim migrenim icin iyiyim allahtan. Ama kahvaltiyi 12:30 da yaptim valla

ya bır de kafama takıldı:)))))neden hıc tuzlu bırsey yok menunde,hep tatlı hep tatlı baymaz mı mısafırlerı

onu bende düşündüm,hepsi tatlı diye...
buzluktan poğacam ve milföy böreğim vardıda hiç yemedim onları yazmadım kaa yediklerimi yazdım delüüülerrr onlarıda yeseydim tam olurduuuu yane
hay Allahım neye dikkat etmişsin klasik kadın gözü işte
belki pepetinin aklında onlar vardı onlara saldırdı

kaçamak olarak kazandibi ve meyve ve saat 8 den sonra olması

diğer kek ve kurbiyeyide saymıyorum saymazdım. ayrıca havuçlu kekimin birazını okula getirdim öğrencilere dağıtm
birazda bakıcıma evde 2 tane eşime aksam çayla ye deyi bıraktım
simdide eşim arıyor mercimekli köfte yapsan yarın okula herskes bisi yapcak diyoo offf

sut yerıne yogurt yıyın denıyor ama yogurt yaparken de ısıl ıslemden gecmıyormu sut,bız kaynatıp bıraz ılıtıp ondan sonra yapıyoruz yogurdu.
hıc pısırmeden mı yapmak gerekıyor
Canim ben sahsen sütü hic kaynatmiyorum. Direk parmak isiracak sicakliga gelince mayaliyorum ve cokta güzel oluyor...

selam kızlar
sabahtan beri buralardayım ama ne yediğimi yazamadım

akşam menüm
mercimek çorbası
ıspanak yemeği (bulgurlu fena olmadı) bol yoğurtlu
bol yeşil salata

sabah menüm
klasik karatay kahvaltısı 1 yumurtalı

ama öğle menüm
yarım lahmancun büyüklüğünde peynirli kıymalı börek (bu böreği hiiiiiç yememeliydim.)
2 bardak ayran

akşam yiyeceğim menüm
bir tabak nohut yemeği
bol yeşil salata

canım bendede bi ay öyle olmustu birkaç gün erken kanama olmustu bende bıraktım yan etkilerini hissediyordum da

Canim ben sahsen sütü hic kaynatmiyorum. Direk parmak isiracak sicakliga gelince mayaliyorum ve cokta güzel oluyor...

ilk defa duydum mikropları nasıl ölüyo peki amaç mikropların bakterılerin ölmesi . brusella var mesela çiğ sütten bulasıyor iyi kaynamalı bencee

Sabah kahvaltisini biraz once yaptim cok gece kaliyorum yaa ev islerine dalip duzene girmem lazim ben yeni basladigim icin tartilmayayim bu hafta haftaya cumaya kadar da tartilmamaya karar verdim.

Bu arada haftaya bende caya davetliyim insanlarin birazcik ye birsey olmaz israrlarindan cok bunaliyorum ama yasli bir teyze ve yardim etmek icin gitmeliyim de iki ara bir dere hele yaslilar hic anlamiyor olumu gor bak yokmu

Sabah kahvaltim ispanakli yumurta 5 ceviz

kızlar bazı arkadaşlar yazmıs pazardan köy yumurtası alıyorum diye bizim buralarda hava sgudu diye yyumurta kalmadı benim yumurta aydığım kadının 60 a yakın tavuk vardı 2 güne bir bana bi ebe arkadasa 30 yumurta topluyordu baska yerlerede satıyordu . simdi 10 tane de olsa getir diyom hava soğudu yumutlamıyorlar diyo. sizde soğuk bir yerde yasıyosanıs aldığınız yumurta dogal olmuayabilir yumurtlatıcı vurmuslardır bence .

Geçmiş olsun şimdi nasıl ağrın ?
Kişiden kişiye çok değişiyormuş.
İştahını kapatıyormuş bazılarının benim iştahımı da açıyor sanırım vermemi de yavaşlatıyor.

Ben bodrumdayim kirilmayacagini bilsem isteyenlere gonderirdim ama guvenemeyiz yolda basina ne gelecegine

kızlar çok mutlu hiç aç kalmadan geçen hafta 2 kilo verdim bu hafta biraz durağan gidiyo ama bakalım misafir di fln derken akşam yemekleri beni biraz zorluyo bakalım bi ulaşabilsem keşke şu kiloma :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…