Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kesinlikle katılıyorum. Hiç bir espirisi yok prebiyotiklerin onun yerine sabah aç karnına yarım kase ev yoğurdu yiyip üstüne iki bardak ılık su iç demişti bir süt ve süt ürünleri fabrikası sahibi tanıdığım yıllar önce..

Öğlen menüm:

1 porsiyon tavuk şiş
Yanında garnitür olarak kıvırcık-havuç ve 3-4 kaşık bulgur pilavı
Küçük bir parça pide (dayanamadım:18:)
Ayran

Yüzüm yok gelemiyorum topiğe

Dün aksam misafirim vardı havuçlu kek kazandibi ıslak kurabiye kuruyemis meyve ikramlarımdı

Yorum size kaalmış:18::18::18:

merhaba masall kilona takma bu kadar sağlık girdi araya
demir takviyesini bende sordum ama cevap alamadım

Dün aksam misafirim vardı havuçlu kek kazandibi ıslak kurabiye kuruyemis meyve ikramlarımdı

amaaaa pepeti kendine gell tamam yaptın bir kaçamak ama bundan sonra yapma bari bak ayın 10 unu 5 gün geçtik daha unutma sözünü

Gel de kızalım biz sana bir
İkramlarını yapıp sen de çayını alıp otursaymışın ya.
Neyse olan olmuş hangimiz yapmıyoruz ki

Ama gamze buralarda takıldım kaldım.
1 aşağı 1 yukarı.
1.5 hafta sonra 55 olmak istiyordum olmadı
İyileştim ya hemen başladım

Bir bilen bizi aydınlatsa da biz de demirli olsakk ..

selaam kızlar :) kötü geçen günün ardından güzel bir sabaha başladım :) karatay kahvaltsısı yaptım bi güzel oohh :) bi yarım sa sonra spor yapıcam bugün erken yapıcam cnm spor yapmak istyior bir an önce akşamı beklemicem...kilom normale dönmüş şükürler olsun ama artık 55 in altını görmek istiyorum.. 1 buçuk haftadır yaptığım spor karşılığında emeğimin karşılığını çok güzel aldım.. kilom azalmasa bile bacaklarım dümdüz oldu yanlardan pöörtlyen yağlar uçtu gitti baldırlarımda gözle görülür bir azalma var.. bugün iyiyim yani anlıcağınız.. kilodan çok sıkılaşmaya ihtiyacım varmış onuda anladım ...

Gel de kızalım biz sana bir
İkramlarını yapıp sen de çayını alıp otursaymışın ya.
Neyse olan olmuş hangimiz yapmıyoruz ki

Ama gamze buralarda takıldım kaldım.
1 aşağı 1 yukarı.
1.5 hafta sonra 55 olmak istiyordum olmadı
İyileştim ya hemen başladım

Bir bilen bizi aydınlatsa da biz de demirli olsakk ..

Yok yok bu misafir ağırlamak bize iyi gelmiyor.
2 hafta önce ben de öyleydim
Biz bir yere gittik mi red edebiliyoruz çoğunlukla ama bize biri geldi mi ve de o yasaklı şeyler mutfakta olunca yok yok çok zor pepetim anlıyorum seni.

Neyse dün akşama süngeri çek bir güzel d..mst..sla

Bugünden itibaren yolumuza devam

sut yerıne yogurt yıyın denıyor ama yogurt yaparken de ısıl ıslemden gecmıyormu sut,bız kaynatıp bıraz ılıtıp ondan sonra yapıyoruz yogurdu.
hıc pısırmeden mı yapmak gerekıyor?

Kızlar ben akşamları eve çok geç gidiyorum o yüzden akşam yemeklerini ceviz ve elma ile geçiştirmek istiyorum.Ner dersiniz?
elma sekerlı,sadece sabahları yenebılır.
cevız ve yogurt olur ama

yok ben yorum yapmıyorum artık sana

dun tartılmıstın dımı eksı1100 cumaya kadar eksı 900 daha olurum dıyordun dımı?

tartı sımarıklıgına kapıldın sen de canım,kusura bakma.bak o kadar destek oluyoruz yıne de kendıne verdıgın sozu tutmuyorsun.
senı sevdıgım ıcın soyluyorum canım bunları,yoksa bugun boz yarın basla benım ıcın bırsey farketmez ama kendıne yazık edıyorsun.

benim de sırt ve bel hatlarımda bır duzelme var,hosuam gıdıyor,gidip gidip aynada bakıyorum kendıme:)))

ama yıne de tartıdada dusmek ıstıyorum tabıı:)))

Akıllı lahana
Her öğlen tüketeceğiniz bir parça kırmızı lahana vücudunuzun yağ üretmesini engeller ve kilo kaybetmenize yardımcı olur.

İyi yağlar – kötü yağlar
Yağlar, iyi yağlar - kötü yağlar şeklinde ikiye ayrılır ve iyi yağlar kötü yağları yakar. Kolza tohumu yağı, ceviz, yumurta ve tavuk eti diyetinizi etkili hale getirecektir. Aynı zamanda bir taşla iki kuş vurarak kalp hastalığı riskinizi de düşüreceksiniz.

evet ama sonuçta kilonda sabitleniyor iyi tarafından düşün
bencede biri cevap verse keşke olmadı anneme danışayım 30 yıllık laborant yazarım sonra cevabı
selam tatlımm güzel günler senin olsun bu azimle 50 yi görmen çok sürmez bugün hava çok güzel bende çıkacağım yürüyüşe

ben de bayılırım çiğden rendelenmiş, yoğurt ve cevizli kerevize :)
yarın akşam yapayım ben de :)
yap valla bende yapıcam yakında pazarıma çıkayım da haftaya inşallah yaparım

gamzecim demir için çok yakında size sağlıklı bir cevap vericem Ahmet aydın hocama sordum yakında cevap gelir ama şöylebir durum var ben demir sonucumu kan sonucumu bildirip talasemi taşıyıcısı olduğumu söyleyip ve hamilelik düşündüğümü belirtip sordum :) yani vereceği cevap biraz bana uygun olacak ama kim olursa olsun bence demir eksikliği varsa takviye gerekiyor bunuda tahlil olmadan bilmek mümkün değil yani demir takviyesi diğerleri gibi değil bence

sut yerıne yogurt yıyın denıyor ama yogurt yaparken de ısıl ıslemden gecmıyormu sut,bız kaynatıp bıraz ılıtıp ondan sonra yapıyoruz yogurdu.
hıc pısırmeden mı yapmak gerekıyor?

)
sevgili loxa evet yoğurt yaparkende sütü pişiriyoruz bazı faydalı bakteriler ölüyor (ayrıca sütümüüzn tazeliğinden temizliğinden eminsek saatlerce kaynatmaya gerek yokmuş kaynatıp hemen yapabilirmişiz) doğru ama mayaladığımızda yararlı bakteriler tekrar oluşuyor hazır satılanlarda olan koruyucular girmediği içinde ev yoğurdu çabuk ekşir çabuk bozulur yani sağlıklı olan yoğurt böyle olurmuş ama yapacağımız yoğurdu sütü mümkünse temiz ve rahat bir ortamda otlayan inekten yok mümkün değilse günlük sütten yapmalıyız ve yoğurdumuzdan mayalık ayırmalıyız az az taze taze yapmak en güzeli sanırım

Ayy evet böyle düşüneyimmm.
Pozitifizz

Çok iyi olur öğrenelim de biz de tamamlayalım hemenn.

ya bır de kafama takıldı:)))))neden hıc tuzlu bırsey yok menunde,hep tatlı hep tatlı baymaz mı mısafırlerı

haklısın canım bi yere girdince reddedebiliyorum ama eve geldiler mi hep etrafımda oluyo aslında kek pisince kösesinden azıcık tadına baktım tadı az olmustu .
toplam onunla 1 dlmden az kek yedim ,
kazandibini 3kk kadar falan o çok oldu yedim
kurabiyden 1 ısırık yedim.
kuruyemis 8-10 tane yemisimdir otur kalka.
meyve çok oldu birde galiba yarım kivi yarım muz yarım portakal yarım elma 1 mandalına

yarın tartılma günü ve ben ne yiycem kereviz salatası yogurtlu cevizli
tartıda 63 olmalıydımm
olmalıydım ben olmalıydımm
cuma tartıda 63 olmalıydım
tickerimn altına düsmeliydimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…