Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlarr sabahki menüm şöyle:

sabah kalkınca 4 siyah kayısı
1 domates
biraz peynir
6-7 tane zeytin
şekersiz çay

bu ara yumurta yiyemiyorum nedense ama açlık hissetmiyorum çok şükür..zaten çok erken kalktığım ve işe geldiğim için mecbur 3 öğün yapıyorum..8-8:30 gibi kahvaltı 12:00-13:00 arası da öğle yemeği yiyorum.arada bi 4 saatlik zaman oluyor.az mı bilmiyorum..azsa 1 den sonra yiyeyim öğle yemeğimi..nedersiniz kızlarrr...

sirkeli su

kahvaltım
  • 1 yumurta
  • 1kase ev yogurtu
  • 1çay bardağı süt
  • biraz badem ve ceviz
  • 7-8 kuru üzüm
  • bir kaç çatal peynir
  • 6 zeytin
açık çay içtim simdide su ve adaçayı

canım aynen bende ya püf dedikçe sinr oluyorum. kızlar link verdiler ebru sallanın sitesen gir ordan pilatese tıkla diye sayfaya girince bile püf püf ses yapmıslar müzikli. saba tümerin program müziğinde kaykaha olduğu . hiç hoş değil itici ya

bu arada ben bugün tartıldım ve 63.9 gördüm en son 65 dim çünkü sanırım cumaya 63 olurum gibi insallah

Günaydın,
Kahvaltım:
2 ADET kaysı yumurta
4-5 adet siyah zeytin
2 kk beyaz peynir
5 adet ceviz

Şimdi de yeşil çayımı yudumluyorum.

NOT: Aşure ayı bitsin artık. Konu komşudan, eş dosttan gelen aşureler sabote ediyor Karatay'ı

ıyılık canım.haberler sende
ben bıle pılatese basladım,bır sen kaldın valla:)

acıkcası bende onun konusmasına puff pufflarına sınır oldugum ıcın baslamıyordum,sımdı alıstım sayılır ama hareketlerı yaparken poz veriyor sanki,yuzunun hareketlerı hala gıcık edıyor beni

top da pakette satılıyor,evde kendın sısırcen onu:)

Son düzenleme:
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi cocuk metebolizma ve beslenme bilim dali baskani prof.dr.ahmet aydin da canan karatayin ve tas devri yeme seklinin dogru oldugunu savundu...

sevgili mattika bana salatalik ve domatesi sormussun...ama ben daha fena durumdayim..almanyada yasiyorum burda her meyve sebze 12 ay mevcut...fiyatlarda makul olunca ister istemez aliyoruz ve yiyoruz...
her yiyecek mevsiminde sagliklidir ama artik ben burdakilierin hepsinin sagliksiz olduguna inaniyorum meyvsimde farketmiyor gibi geliyor bana...

Ben hulahup aldım internetten . Youtube tan videolarına bakarsan incecik bir bel ve sıfır göbek vaadediyorlar.az önce 10 dakika yaptım baya yoruyor.

Günaydın Arkadaşlar

2 gündür spora gidiyorum ve programım hazırlandı.

Spor hocam spora gelemden önce karbonhidrat yemem gerektiğini söylüyor spordan sonra ise ( saat 22:00 de evde oluyorum) protein almam gerektiğini söylüyor.

Şuan 3. haftam ve hiç bozmadan devam ediyorum.

Bu durumda ne yapmam lazım?Karbonhidrrad alırsam diyete uymuyor evde 22:00 de oluyorum bu saatten sonra protein alsam yine uymuyor.

Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Fikirlerinize ihtiyacım var?

her ikisindede süt içebilirsin hocana sor bide o ne diyo ama süt olurr

Hoca

Spora gelmeden önce kepekli tost veya sandiviç yiyebilirsin diyor ama bunlarda diyete ters değil mi ?

3 haftadır devam ediyorum şimdi nasıl bozayım.Moralim bozuldu...

Bence Karataya uyarlayacak bir şeyler bulmalısın.
Örneğin
ekmek yerine ceviz yiyiyoruz.
Kepekli tost yerine peynir ,ceviz ve süt uygun olur bence.
akşamda süt içersin.

zor bir durum :)))

Bence Karataya uyarlayacak bir şeyler bulmalısın.
Örneğin
ekmek yerine ceviz yiyiyoruz.
Kepekli tost yerine peynir ,ceviz ve süt uygun olur bence.
akşamda süt içersin.

zor bir durum :)))

:) evet zor bir durum.

Kendim için iyi birşey yapayım dedim spora yazıldım ama resmen çöktüm :))

Ceviz peynir olabilir aslında ama başka şeylerde bulmam lazım.Salonda bayılıp rezil olmak istemiyorum :))

oğlen nohut yemeğim var ve canım nasıl pilav istiyor anlatamam
seni çok iyi anlıyorum ben de dün aynı olayı yaşadım ama sonra silkindim ve kendime geldim hedefime o kadar çok var ki kaçamak yapacak zaman değil...bunlar hep yılların verdiği yanlış lışkanlıklar canım burda birbirimize destek olalım ve atlatalım sakın pilav falan yapayım deme:))

kahvaltım:

2 yum
1 avuç içi peynir
5 zeytin
1 çb ceviz+fındık

yürüyüşümü de yaptım 4.4 km
birazdan okula gidicem akşam 7 de evde olcam
o saate kadar aç kalmak zorundayım

Ben de mattikam gibi unutulanlardan olmuşum

Son zamanlarda maalesef sabote ediyorum kendimi,ana kurallara uysamda bir-iki kaşıklık kaçamaklarım var maalesef..hep aşure yüzünden...haftasonu da ben de pişicek,kendime şekersiz ayırtıcam...ama
sanırım bu hafta da kg.veremiyecğim

Sabah menüm:

1 yumurtalı Klasik karatay kahvaltısı yalnız ceviz-badem yemedim dolgum ağrıyor ve dişetim şişmiş
2 * omega 3
Yemekten bir süre sonra 1 bardak siyah çay

Hoca

Spora gelmeden önce kepekli tost veya sandiviç yiyebilirsin diyor ama bunlarda diyete ters değil mi ?

3 haftadır devam ediyorum şimdi nasıl bozayım.Moralim bozuldu...

bildiğim kadarıyla sütte karbonhidrat ve protein var ve cevizle yiyebilirsin. aksamda süt iç hem diyete uygun hem spor hocanın isteğine .
1dl ekmekte 12
inek sütünde de 1 bardakta 6 karbonhidrat varmıs

Normal bir insanin günlük almasi gereken karbonhidrat ünite miktari 70 75 arasindadir. Her gün bu miktarda karbonhidrat alan kisi kilosunu dengede tutar ve sismanlamaz. 70 ünitenin altinda karbonhidrat alan kisi ise kilo verir. Karbonhidrat üniteniz 40-50 ünite arasinda kaldigi sürece inmek istediginiz kiloya kolayca erisebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…