Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Herkes kaçmış , ben de menüyü yazıp kaçıcam.
Sabah :
* 1 yumurtadan omlet
* peynir
* 5-6 zeytin
* 1 domates

Ara
Fındık-fıstık

Öğle
* Tarhana çorbası
* Nohut
* Ciğer
* Bulgur pilavı
* Biraz ekmek
* 1 mini brownie (açtım paketi)

Ara
Aşure gelmiş ben banyodayken.Afiyetle yedim.Yediğim en sulu ve en meyvesiz aşureydi.İç olarak paso fındık-badem-ceviz vardı.Lakin tadı güzeldi.Allah kabul etsin deyip mideye indirdim.

Akşam
* Köfte
* Fırında tatlı patates
* 1 çatal tahin helvası
* 1 elma
* Şuan dut kurusu yiyorum.
Bu bööle gider...

Afiyet olsun canım çok güzel görünüyorlar

kızlar moraliiiiimmmmm çooookkk bozuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.......bugun son kez gıttm kadndoumcuma. tedavıyı bıraktm. bu ay da bırsey olmadı cunkü... bebeler baska bahara kaldı=_(

Hayırlısı olsun canım sıkma canını, sen içini ferah tut o da olur inşallah

Kesinlikle bu doğru ben de kaçamak yapınca tartı oynamasa bile göbeklendiğimi hissediyorum, en iyisi hiç yapmamak ama duramıyoruz bazen

Geçenlerde TV'de vardı ama baktım mevzu ağır , takılmadım.Şalvar Davası'nın günümüz versiyonu gibi bişey galiba konusu..
Seyret muhakkak. Hem ağla , hem Gül . 6-7 kadın var film de. Feminist bir film. Sen seyret sonra kimi kim yaptın söylersin
Dedi ki : yok bende öyle bir şey , kalpler bir dedi stop

Öncelikle şunu diyeyim ki bugün harbiden sapıttım
Akşam (19:45) 1 dilim peynirli börek, 4 yumurta , 1 kk peynir,2 s.zeytin

jillian michaels 30 day shret level 1 yapabildimnefes nefeseyim çok terledim

birdy vucudun da ne gibi değişim oldu programı tamamlayınca

Selam kızlar nasılsınız

Sabah felaket bir boğaz ağrısıyla uyandım, bademciklerim öyle şişmiş ki su bile geçmiyor, bütün gün yattım, akşam üstü de hastaneye gittim, doktor ağzımı açar açmaz çok fena dedi, çok iltihaplanmış,hemen penisin dedi , alerji testi yapıldı , iğneyi oldum geldim, 10 tane olucam toplam , bütün her yerim ağrıyor, dün hiç birşeyim yoktu, ya da belirti vermedi, tabi bu günüm karatayla alakasız geçti

Kız Filiz 45 kg arkadaşına bahsediyorsun Eğer bir değişim yaşandıysa birdy yok oldu demektir

kas yapma bakımından ben geçen hafta çalışmaya başladım en basit hareketler bile çok zorluyodu beni ...hiç kasım yokmuş hiç çalıştırmamışım şimdi geçen hafta yaptıklarımı rahatça yapıyorum...güçlenmek istiyorum

canım çok geçmiş olsun.çok iyi bilirim ben o acıyı..berbattır.sakın haaa spor falan yapiiimm deme..bence evvelki haftamıydı geçen hafta mıydı sen hasta gibiyim deyip deyip yürüyüş yapıyordun soğukta.. o yürüyüşler mi mahfetti acep senii.:44::44:.ben de geçen ay öyle oldum çünkü..karanfil çiğne bol bol ve adaçayıyla gargara yap canım..tecrübeyle sabittir..

Geçmiş olsun canım.

öncelikle jillanın bu programıyla ilgili bayaaa okudum ...vucudu yağlı olmayan kilo vermiyormuş ama bizim gibiler program bitene kadar hatırı sayılır bi kilo veriyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…