Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

şimdiki çocuklar mı böyle yoksa ben mi acayiptim bilmiyorum kıslar:44::44:ben annemi yormamak için her işimi kendim yapardım,üzülmesini hiç istemezdim... hala bile onu bi adım öteye göndermem yorulmasın diye....
iyiniyetlim,sen bugün reglinin verdiği sıkıntıyla 2 katı sinirlendin galiba canımcım

Wan Kenobi , format bozulmamış ya la

format gayet formunda çekirge..korkma senn ..harika bir çoklu alım yapmışsın

bilmiyorum stop herşey olabilir stop

Son düzenleme:

sanırım bu modeller böyle canım
inan evde hergün sinir harbi yaşıyoruz..insan nekadar sabredicem dese de dayanamıyor..çok zor anlıyacağın

kızlar buğday şırası tarifi kanserin ölümü diye bir yazı okudum oradan alıntı yaptım..kanseri önlemede buğday şırası ve çimi çok faydalıymışş..

Bir bardak aşurelik buğday, önce tertemiz yıkanarak bir litrelik cam kavanoza konur.
Üzerine 3 bardak su klorlu olmamak şartıyla ilave edilir.
Kavanozun ağzı bir tülbentle kapatılarak serin bir yerde 24 saat bekletilir.
Bu ilk su kullanılmaz, dökülür.
Kavanoza yeniden 3 bardak su ilave edilir.
24 saat bekletildikten sonra oluşan yarı gazozlu su içilmek üzere bir kaba aktarılır.
Böylece bir bardak aşurelik buğdaydan kış aylarında günde 5 kez, yazın ise günde 3 kez şıra alınır.
Buğday şırasının lezzeti bazılarına itici gelebilir.
O takdirde her şıra bardağına bir C vitamini tableti eklenirse, nefis bir içecek ortaya çıkar.

Birdy :anladım canım
Sersum :geçen bizim yaptığımız şeyi teklif ettim birdy de
Özel mesaj atamıyorum10 dk bekle diyor da

Kızlar "kurtuluş son durak"filmini izlemediyseniz tavsiye ederim.Tıpkı bizi anlatıyor (yani eminim bizde biraraya gelsek öyle oluruz )

Kızlar "kurtuluş son durak"filmini izlemediyseniz tavsiye ederim.Tıpkı bizi anlatıyor (yani eminim bizde biraraya gelsek öyle oluruz )

Geçenlerde TV'de vardı ama baktım mevzu ağır , takılmadım.Şalvar Davası'nın günümüz versiyonu gibi bişey galiba konusu..

çocuk fikrini bi daha mı düşünsem acaba
tatlı bela onlar canım..Allah eksikliğini göstermesin..isteyen herkese hayırlı evlat versin

arka sokaklarda neler oluyor

Birdy :anladım canım
Sersum :geçen bizim yaptığımız şeyi teklif ettim birdy de
Özel mesaj atamıyorum10 dk bekle diyor da
anladım ben oniiii..ne dedi ne ne..10 dk geçtii

Ayyy bi hoş oldum.İlk defa birisi özeline bak dedi

evet evet çok güzel senin kayananatöre karşı bizz..
Geçenlerde TV'de vardı ama baktım mevzu ağır , takılmadım.Şalvar Davası'nın günümüz versiyonu gibi bişey galiba konusu..
yok kızzz..çok komik bi film..

Son düzenleme:

Heee benim seyredesim yokmuş ogün demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…