Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

şu çakrayı da oldum olası merak etmişimdir
nasıl açılıyo,nasıl kapanıyo bilmem

kızlar moraliiiiimmmmm çooookkk bozuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.......bugun son kez gıttm kadndoumcuma. tedavıyı bıraktm. bu ay da bırsey olmadı cunkü... bebeler baska bahara kaldı=_(

kızlar moraliiiiimmmmm çooookkk bozuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.......bugun son kez gıttm kadndoumcuma. tedavıyı bıraktm. bu ay da bırsey olmadı cunkü... bebeler baska bahara kaldı=_(

herşeyin hayırlısı tatlım..üzülme Allah ne zaman isterse o zaman olur hayırlısıylaAllah tez zamanda nasip etsin sana ve isteyen herkese inşallah

akşam yemeğimi de yedim..
1 tabak pırasa yemeği
yoğurt
turşu
1 fincan sütlü kahve
antep fıstığı 10-15 çekirdek 1 ceviz

eşime telefon ettim yemeklerrr soğuuuduuu didim..oda bana offff yemiycem ben yemiycem dedi demek ki arıza çok ve sinirler tepede..ben de küsstüm..

kızımla yemeğimizi yedik..menüme ilaveten 3 tane de çiğ köfte yedim..aşure en küçük kasedeydi ..okaa yedim..

inanmazsınız ama geçen hafta yediğim aşurelerin ceremesini hala çekiyorum.her nekadar bugün tartıda aynı da çıkmış olsam bel çevrem çıkıntı yaptı moralim bozuk...unlu mamuller ve tatlı şeker kesinlikle ve kesinlikle su topluyor bel çevresini kalınlaştırıyor.

afiyet olsun...menün çok güzel mantar mantısını bende deneyeceğim beğendim...

üzülme tatlım,allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin hepimize

biara ben de sarmıştım ama çok oldu yapmıyorum..

kaynanatörünkiler açıksa bile kapamak lazım stop..

ben geldim kızlar

sabah karatay kahvaltı
öğle 4 kaşık aşure
akşam tavada 1 yumurta
kıymalı karnıbahar yemeği yarım soğan 1 zeytin

birdy sen jillian michaels 30 gün level 1 yapıyosun demi benim spor geçmişim pek yok yapabilirmiyim sence izledim çok zor görünüyo

: Cicim çakralar bir çok yöntemle açılıyor (nefes ,yoga,meditasyon) Evet enerjik oluyorsun,daha az hastalanıyorsun,hem bedenen hem Ruhen rahatlıyorsun.Sinir ,stres kalmıyor bacım.Yoksa ben bu kaynanatöre ve kocamın yedi ceddine başka türlü katlanamazdım inan.Kaynanatörümün çakraları öylesine tıkalı ki porçöz bilem fayda etmez onunkine Zannetmiyorum yani.Yoksam hacca gitmiş ,manevi huzuru bulmuş birine çakra açmak gerekmez bile ama

katılıyorum canım.
afiyet olsun...menün çok güzel mantar mantısını bende deneyeceğim beğendim...
tadı da çok leziz canım..denemelisin..

Ben de esimi gonderdim iyiniyetlim,ama hic anlamiyo sebzeden meyvedennerde cirkinleri var onlari aliyo

aynen senelerdir birlikte aalışveriş ederiz gene aynı bu hafta alınacak azdı ben de onu gönderdim karnım hala ağrıyo leylakım biraz azaldı ama

yaaa anne ve eş olunca bi yerin ağrımasın sakın yerlerde sürüklenirsen inanıyorlar geçen bayramda kötüleşip yere yığılmak üzereydim de anca tınladılaar

kızıma kızdım sersum sen eşine ben de kızıma kızdım cinler tepemde söylendim söylendim ohhhhh rahatladım

yemeğini yemiş (kurstan dönünce)hep yaptığı gibi tabağını bardağını tezgaha bırakmış öylece makinaya tıkmak zor sanki genelde kızmam ama hastayım insan bi düşünür annem hasta bari bu sefer yapayım der

geçmiş olsun canımbenim de bugün olmam gerekiyodu ama olmadım daha(inşallah da olmam)
kadın olmak çok zorerkekler bi grip olsa bebek gibi ilgi beklerler,ama bizim hasta olmaya hakkımız yok

geçmiş olsun canımbenim de bugün olmam gerekiyodu ama olmadım daha(inşallah da olmam)
kadın olmak çok zorerkekler bi grip olsa bebek gibi ilgi beklerler,ama bizim hasta olmaya hakkımız yok

Leylakım kızımın tabağı yanında 1-2 çalkalanmış tabak daha vardı dedim ki sana ceza bunları da koy makinaya ne dedi biliyomusun bana "ben sadece jendi tabağımı koyarım" dedi cadaloz ondan sonra filim koptu.. Ben onlar için yaşıyorum halbuki çok üzüldüm canımcım canım acıyınca söylendim durdum

aynen leylakım pek nazlı oluopr erkekler

canım geçmiş olsun.. regl değil mi..
o kadar doğru söylüyorsun ki..tamam genelde eşim yardımcı olur ama hastayken aynen senin dediğin gibi sürünürsek inanıyorlar ancak..ben hep kendime kızıyorum..çok hasta olsamda gayret ediyorum aman yemekleri pişsin diğer işleri halllolsun diye..kadın olamak zor

valla canım benim kızım da aynı hergün aynı şey yedikleri içtikleri tazgaha sıralanmışş..geçen gün sinirden ağladım..üzüldü söz verdi ama yine aynı değişen hiçbirşey yok..

banyo saç içinde..kıyafetler yerlerde..tutamıyorum kendimi bağır çağır..offf offf...ne zaman akıllanacanak bu kızlarr

Son düzenleme:
Canım , hayırlısı demekten başka yapacak bişey yok.Benim bi arkadaşımın denemediği yöntem , dökmediği para kalmadı ama hamile kalamadı bi türlü.Sonra denemekten vazgeçtiler ve kendiliğinden (gerçi bunlar kendiliğinden olmuyor bildiğim kadarıyla.Kesin kocasıyla tehlikeli bi yakınlaşma oldu bence) nurtopundan güzel bi bebekleri oldu.Herşey zamanını bekler , rahat ol sen.O bebecik ne zaman gelmek isterse o zaman gelecek.
Obi Wan Kenobi , affet format yerle yeksan oldu .Bu cevabı arayıp bul.Güç seninle olsun...
Kocan kalorifer dairesinde mahsur mu kaldı stop...

Canım ben son levelı yapıyorum ama yazın ilk başladığımda birinci haftadan başladım.Her programı bir hafta boyunca haftada 6 kez yaptım.Şimdi aylardır sonuncu haftayı yapıyorum.Zor gerçekten ama yapabilirsin.İlk 3 gün sabret.Sonra hareketlere alışıyosun ve daha kolay geliyor.6. gün tamamen düzgün yapıyosun.
Hmmm açalım benimkini de bi ara ama benim içim bayılabilir yaparken valla.Çünkü ööle yavaş şeyler beni çok geriyo ama yine de denerim.Denemek benim uzmanlık alanım mamafih..
Not : Porçöze koptum , söyleyecek sözüm yok

Canımsın , o lanet sancı geldi mi gitmez , ben çok iyi bilirim.Ölmek isteyip de ölemediğim çok sancılarım oldu.Gece uykuya dalabilirsen rahatlarsın birazcık inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…