Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Leylakım kızımın tabağı yanında 1-2 çalkalanmış tabak daha vardı dedim ki sana ceza bunları da koy makinaya ne dedi biliyomusun bana "ben sadece jendi tabağımı koyarım" dedi cadaloz:KK1: ondan sonra filim koptu.. Ben onlar için yaşıyorum halbuki çok üzüldüm canımcım canım acıyınca söylendim durdum:KK47:

aynen leylakım pek nazlı oluopr erkekler:KK52:

canım geçmiş olsun..:KK5::KK5: regl değil mi..:KK5:
o kadar doğru söylüyorsun ki..tamam genelde eşim yardımcı olur ama hastayken aynen senin dediğin gibi sürünürsek inanıyorlar ancak..ben hep kendime kızıyorum..çok hasta olsamda gayret ediyorum aman yemekleri pişsin diğer işleri halllolsun diye..kadın olamak zor:KK43::KK43:

valla canım benim kızım da aynı hergün aynı şey yedikleri içtikleri tazgaha sıralanmışş.:KK37::KK37:.geçen gün sinirden ağladım:KK43::KK43:..üzüldü söz verdi ama yine aynı değişen hiçbirşey yok..

banyo saç içinde..kıyafetler yerlerde..tutamıyorum kendimi bağır çağır..offf offf:KK35::KK35:...ne zaman akıllanacanak bu kızlarr:KK36::KK36::KK36:

şimdiki çocuklar mı böyle yoksa ben mi acayiptim bilmiyorum kıslar:44::44:ben annemi yormamak için her işimi kendim yapardım,üzülmesini hiç istemezdim... hala bile onu bi adım öteye göndermem yorulmasın diye....
iyiniyetlim,sen bugün reglinin verdiği sıkıntıyla 2 katı sinirlendin galiba canımcım
:KK34::KK34:

Canım , hayırlısı demekten başka yapacak bişey yok.Benim bi arkadaşımın denemediği yöntem , dökmediği para kalmadı ama hamile kalamadı bi türlü.Sonra denemekten vazgeçtiler ve kendiliğinden (gerçi bunlar kendiliğinden olmuyor bildiğim kadarıyla.Kesin kocasıyla tehlikeli bi yakınlaşma oldu bence) nurtopundan güzel bi bebekleri oldu.Herşey zamanını bekler , rahat ol sen.O bebecik ne zaman gelmek isterse o zaman gelecek.

Obi Wan Kenobi , affet format yerle yeksan oldu .Bu cevabı arayıp bul.Güç seninle olsun...
Kocan kalorifer dairesinde mahsur mu kaldı stop...

Canım ben son levelı yapıyorum ama yazın ilk başladığımda birinci haftadan başladım.Her programı bir hafta boyunca haftada 6 kez yaptım.Şimdi aylardır sonuncu haftayı yapıyorum.Zor gerçekten ama yapabilirsin.İlk 3 gün sabret.Sonra hareketlere alışıyosun ve daha kolay geliyor.6. gün tamamen düzgün yapıyosun.

Hmmm açalım benimkini de bi ara ama benim içim bayılabilir yaparken valla.Çünkü ööle yavaş şeyler beni çok geriyo ama yine de denerim.Denemek benim uzmanlık alanım mamafih..
Not : Porçöze koptum , söyleyecek sözüm yok :KK52::KK52::KK52:

Canımsın , o lanet sancı geldi mi gitmez , ben çok iyi bilirim.Ölmek isteyip de ölemediğim çok sancılarım oldu.Gece uykuya dalabilirsen rahatlarsın birazcık inşallah...

Wan Kenobi , format bozulmamış ya la :KK52::KK52::KK52:

Canım , hayırlısı demekten başka yapacak bişey yok.Benim bi arkadaşımın denemediği yöntem , dökmediği para kalmadı ama hamile kalamadı bi türlü.Sonra denemekten vazgeçtiler ve kendiliğinden (gerçi bunlar kendiliğinden olmuyor bildiğim kadarıyla.Kesin kocasıyla tehlikeli bi yakınlaşma oldu bence) nurtopundan güzel bi bebekleri oldu.Herşey zamanını bekler , rahat ol sen.O bebecik ne zaman gelmek isterse o zaman gelecek.

Obi Wan Kenobi , affet format yerle yeksan oldu .Bu cevabı arayıp bul.Güç seninle olsun...
Kocan kalorifer dairesinde mahsur mu kaldı stop...
:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK14::KK14::KK14: format gayet formunda çekirge:KK4::KK4:..korkma senn:KK4: ..harika bir çoklu alım yapmışsın :KK19::KK19::KK14::KK14::KK14:

bilmiyorum stop herşey olabilir stop:KK51::KK51:

Son düzenleme:
şimdiki çocuklar mı böyle yoksa ben mi acayiptim bilmiyorum kıslar:44::44:ben annemi yormamak için her işimi kendim yapardım,üzülmesini hiç istemezdim... hala bile onu bi adım öteye göndermem yorulmasın diye....
iyiniyetlim,sen bugün reglinin verdiği sıkıntıyla 2 katı sinirlendin galiba canımcım
:KK34::KK34:

sanırım bu modeller böyle canım:KK60::KK60::KK60:
inan evde hergün sinir harbi yaşıyoruz:KK35::KK35:..insan nekadar sabredicem dese de dayanamıyor..çok zor anlıyacağın:KK36::KK36::KK36:

kızlar buğday şırası tarifi kanserin ölümü diye bir yazı okudum oradan alıntı yaptım..kanseri önlemede buğday şırası ve çimi çok faydalıymışş..

Bir bardak aşurelik buğday, önce tertemiz yıkanarak bir litrelik cam kavanoza konur.
Üzerine 3 bardak su klorlu olmamak şartıyla ilave edilir.
Kavanozun ağzı bir tülbentle kapatılarak serin bir yerde 24 saat bekletilir.
Bu ilk su kullanılmaz, dökülür.
Kavanoza yeniden 3 bardak su ilave edilir.
24 saat bekletildikten sonra oluşan yarı gazozlu su içilmek üzere bir kaba aktarılır.
Böylece bir bardak aşurelik buğdaydan kış aylarında günde 5 kez, yazın ise günde 3 kez şıra alınır.
Buğday şırasının lezzeti bazılarına itici gelebilir.
O takdirde her şıra bardağına bir C vitamini tableti eklenirse, nefis bir içecek ortaya çıkar.

Birdy :anladım canım
Sersum :geçen bizim yaptığımız şeyi teklif ettim birdy de :KK9:
Özel mesaj atamıyorum10 dk bekle diyor da :KK9:

Kızlar "kurtuluş son durak"filmini izlemediyseniz tavsiye ederim.Tıpkı bizi anlatıyor (yani eminim bizde biraraya gelsek öyle oluruz ):KK9:

Kızlar "kurtuluş son durak"filmini izlemediyseniz tavsiye ederim.Tıpkı bizi anlatıyor (yani eminim bizde biraraya gelsek öyle oluruz ):KK9:

Geçenlerde TV'de vardı ama baktım mevzu ağır , takılmadım.Şalvar Davası'nın günümüz versiyonu gibi bişey galiba konusu..

çocuk fikrini bi daha mı düşünsem acaba:KK9::KK9::KK9:
tatlı bela onlar canım:KK53::KK53:..Allah eksikliğini göstermesin..isteyen herkese hayırlı evlat versin:KK16::KK16:

arka sokaklarda neler oluyor
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK9::KK9:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Birdy :anladım canım
Sersum :geçen bizim yaptığımız şeyi teklif ettim birdy de :KK9:
Özel mesaj atamıyorum10 dk bekle diyor da :KK9:
:KK53::KK53: anladım ben oniiii..ne dedi ne ne..10 dk geçtii:KK9::KK9::KK9:
:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
Ayyy bi hoş oldum.İlk defa birisi özeline bak dedi :KK52::KK52::KK52:
evet evet çok güzel senin kayananatöre karşı bizz..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Geçenlerde TV'de vardı ama baktım mevzu ağır , takılmadım.Şalvar Davası'nın günümüz versiyonu gibi bişey galiba konusu..
yok kızzz..çok komik bi film..:KK9::KK9:

Son düzenleme:
tatlı bela onlar canım:KK53::KK53:..Allah eksikliğini göstermesin..isteyen herkese hayırlı evlat versin:KK16::KK16:

:KK53::KK53: anladım ben oniiii..ne dedi ne ne..10 dk geçtii:KK9::KK9::KK9:

evet evet çok güzel senin kayananatöre karşı bizz..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yok kızzz..çok komik bi film..:KK9::KK9:

Heee benim seyredesim yokmuş ogün demek ki :KK52::KK52::KK52:

X