Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkese güzel günler karatay çıtırlarıbugün iştahım yoktu hiç,o yüzden sadece omlet yiyebildim.regl öncesi açık olan iştahım bugün yok oldu,günü geldi diye galiba

günaydın bebişim nasılsın?

iyiyim datlumm.. sen de iyisindir inşallah..
eşimin gelmesini bekliyom..
televizyonda da bişey yok..evi pok götürüyo canım temizlik yapmak da istemiyoo..offf offf

canım ben gidip şu evi üstten de olsa bi süpüreyim rahat edemiycemm..
sonra görüşürüz..

televizyonda da bişey yok..evi pok götürüyo canım temizlik yapmak da istemiyoo..offf offf

iyiyim canımbenim de canım bişey yapmak istemiyo hiç,pazara bile gitmedim düşün yani
canım ben gidip şu evi üstten de olsa bi süpüreyim rahat edemiycemm..
sonra görüşürüz..

kolay gelsin canım,görüşürüz

Merhaba kizlar
gün itibari ile protein diyetine başladım .. 2 gun sürecek ve kesinlikle abartmayacagim.

kahvaltim:

1 haslarıma yumurta
1muz
bir kase yoğurt
bir kaşık kakao
Minicik peynir
6-7 zeytin
Domates , salatalık , biber
bir omega3
kahve
su

kaneelciğim kolay gelsin canım ama protein atağı yaparken kesinlikle sebze meyve yemiyoruz canım..

Günaydın güzeller ,
Bugün sabahın körü itibariyle uyandım ve hazır uyanmışken herkese çok güzel bir haftasonu dileyeyim dedim.
küçük çocuğun mu var birdy

çatlat onları

ahh ahh aynen benim ev de beter.ama hiçç halim yok.ufaktan yapıyorum.camasır yıla as,su an.

1.öğünüm

1 buçuk haşlanmış özgür yumurta
1 kaşık baharatlı salça
4 y,5s zeytin
beyaz peynir,
erzincan tulumu,
ceviz
1 t.k. kaymak,
1 kaşık aşure:26:,2 omega3

1 saat yürüdüm.

Merhaba,
Ben de 68 kiloyla katılmak niyetindeyim karatay diyeti grubuna.Umarım bu diyet girişimim başarılı olur da yıllardır doğumdan yadigar kilolarımı veririm.

Kitabımı da aldım elime, okuyorum inceliklerini.

Yarından itibaren ben de aranızdayım arkadaşlar:)

Öğle (15:15) 6 köfte, 1 mandalina,az patates cipsi,3 sucuk... Karman çorman bir menü , uyuyakaldım , kalkınca da neye saldıracağımı şaşırdım

dün tartıya çıkmamıştım ama bu sabah tüm medeni cesaretimi topladım ve tartıldım.geçen haftayla aynıyım sabit kalmışım çok sevindim...pazartesi salı çarşamba hergün aşure yemiştim ama perşembe cuma dikkat etmiştim...
bu sabah: 1 haşlanmış yumurta
zeytin
peynir çeşitleri
roka tere taze soğan
ceviz
çay

öğlen: 1 dilim su böreği
2 çatal yaşpasta
2 çatal şerbetli tatlı

öğlenki kaçamaktan sonra birşey yememem lazım ama genede akşam aç kalmak istemiyorum..pırasa yemeği yoğurt kahve ile günü bitiririm sanırım...

Öğle (15:15) 6 köfte, 1 mandalina,az patates cipsi,3 sucuk... Karman çorman bir menü , uyuyakaldım , kalkınca da neye saldıracağımı şaşırdım
aynen banada olurdu o uykudan uyanınca ne bulursam yerdım tıka basaartık olmuyo

kısslarr aşure yapmaca ve dağıtmaca..

allah kabul etsın canım kolay gelsın....

2.öğünüm

yarım kase mercımek corba
bol yesıllık salatası,fındık
zeytın,peynır,omega3
elma,kt ev yogurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…