Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

İyi akşamlar kızlar

ogle menüm:
1 kadr unsuz tavuk çorbası

aksam;
yumurtali tavuk
ve 1 kase tavuk çorbası
bi kaç ceri domates biber biraz yoğurt
su

Merhaba,
Ben de 68 kiloyla katılmak niyetindeyim karatay diyeti grubuna.Umarım bu diyet girişimim başarılı olur da yıllardır doğumdan yadigar kilolarımı veririm.

Kitabımı da aldım elime, okuyorum inceliklerini.

Yarından itibaren ben de aranızdayım arkadaşlar:)
Armiza hosgeldin...
kısslarr aşure yapmaca ve dağıtmaca..:KK24::KK24::KK24:
Kolay gelsin canim....
canım afiyet olsun sporunu filan da yapıyorsun kaçamağın da çok az bişi olmaz:KK19::KK19:
Sagol canim ,insallah olmaz bebisim...

küçük çocuğun mu var birdy

çatlat onları:KK1:

ahh ahh aynen benim ev de beter.ama hiçç halim yok.ufaktan yapıyorum.camasır yıla as,su an.
Yok be hayatım , bende çocuk yok.Kocam bi koşu organizasyonuna katılacaktı da ben de sabahın köründe kalktım.Hatta ben kalktım da onu uyandırdım.Normalde eşşek gibi uyurum ama bööle bi kalkma zorunluluğu olunca zırt diye uyanıyorum kendime de hayret ediyorum :KK52::KK52::KK52:
İyi akşamlar kızlar

ogle menüm:
1 kadr unsuz tavuk çorbası

aksam;
yumurtali tavuk
ve 1 kase tavuk çorbası
bi kaç ceri domates biber biraz yoğurt
su
Yavrum Kaneel , Sersum yazmış ya sana sebze-meyva yok diye.E sen gene domates biber yemişsin:KK56::KK56::KK56: Onlar yok , hiç yok.Et-tavuk-balık-yumurta-peynir-yoğurt yicen sadece.Salata-malata falan filan yok hayatım.Sersum gene kıyamamış soğanla maydanoz da vermiş ama esasında onlar dahi eser miktarda yeniyor hayatım.Zor ve pis bi diyet velhasıl:18::18::18:

Kızlar selam ,
N'aber , nasılsınız bakalım.Melexin bizim burda ağır hava şartları mevcut , sende durum ne merkezde ?

selammm..
sofrada yine eşimi bekliyodum menümü yazayım bari dedimm..:KK34:
bu kalorifer kazanları bu yıl benim kumam oldu :KK60::KK60::KK60:

2. öğünüm
:KK56::KK56::KK56:

mantar mantısı(ilk defa yaptım)
fellak köfte
ve aşure yiycem..

:KK56::KK56:
mantar mantısı

$mantar-mantisi3.jpg
fellak köfte(yoğurtlusu)
Eki Görüntüle 566059

Kolay gelsin canim....
..
sağol canımm:KK16::KK16: hallettim çok şükür..ama daha bir posta da eşimin ve benim işyerime yapıcam..:KK34::KK34:

Yavrum Kaneel , Sersum yazmış ya sana sebze-meyva yok diye.E sen gene domates biber yemişsin:KK56::KK56::KK56: Onlar yok , hiç yok.Et-tavuk-balık-yumurta-peynir-yoğurt yicen sadece.Salata-malata falan filan yok hayatım.Sersum gene kıyamamış soğanla maydanoz da vermiş ama esasında onlar dahi eser miktarda yeniyor hayatım.Zor ve pis bi diyet velhasıl:18::18::18:

didim didimm dinletemedim..:KK60::KK60::KK60::KK60: heralde yarın başlamaya karar verdi galiba sanursamm:44::44:

selammm..
sofrada yine eşimi bekliyodum menümü yazayım bari dedimm..:KK34:
bu kalorifer kazanları bu yıl benim kumam oldu :KK60::KK60::KK60:

2. öğünüm
:KK56::KK56::KK56:

mantar mantısı(ilk defa yaptım)
fellak köfte
ve aşure yiycem..

:KK56::KK56:
mantar mantısı

Eki Görüntüle 566058
fellak köfte(yoğurtlusu)
Eki Görüntüle 566059
,
Canımcım n'aber , çoktan konuşamadık seninle.Menün şahane.Mantarı kıymayla mı peynirle mi doldurdun?Çok güzel gözüküyo , ellerine sağlık.Ben peynirli-yumurtalı yapıyorum büyük mantar bulabilirsem.
Senin de (küfür edicem gibi oldu ama :KK52:) İyiniyetlimin de yapan herkesin de aşuresini Allah kabul etsin.Bize de geldi aşure bikaç yerde:KK52: İhtimal ki
(net konuşmak bana yakışmaz:KK52:) yarın ben de yapıp dağıtıcam ve aşure defterini bi süreliğine kapatıcam.Bizde çok sevilir o yüzden bize hep Muharrem , canımız çekince yapıyorum ben yaz-kış demeden :KK52:

sağol canımm:KK16::KK16: hallettim çok şükür..ama daha bir posta da eşimin ve benim işyerime yapıcam..:KK34::KK34:

didim didimm dinletemedim..:KK60::KK60::KK60::KK60: heralde yarın başlamaya karar verdi galiba sanursamm:44::44:

Bana sanki "meyva-sebze yok,hiç yok" gerçeğini kabullenmek istemiyomuş gibi geldi :KK52::KK52::KK52:

Super gorunuyo ikisi de sersumum,afiyet olsun...
:KK19::KK19::KK16::KK16::KK16:sağol bidenemm..
,
Canımcım n'aber , çoktan konuşamadık seninle.Menün şahane.Mantarı kıymayla mı peynirle mi doldurdun?Çok güzel gözüküyo , ellerine sağlık.Ben peynirli-yumurtalı yapıyorum büyük mantar bulabilirsem.
Senin de (küfür edicem gibi oldu ama :KK52:) İyiniyetlimin de yapan herkesin de aşuresini Allah kabul etsin.Bize de geldi aşure bikaç yerde:KK52: İhtimal ki
(net konuşmak bana yakışmaz:KK52:) yarın ben de yapıp dağıtıcam ve aşure defterini bi süreliğine kapatıcam.Bizde çok sevilir o yüzden bize hep Muharrem , canımız çekince yapıyorum ben yaz-kış demeden :KK52:

selam canım..evet yaa bu sıralar kaynatamıyoruz.:KK53::KK53:
kıymayla doldurdum canım..tadı da güzel oluyormuşş..eşim gelene kadar 2 dene yedim:KK53::KK53:
:KK1::KK1::KK1:aminn..:KK16: ben de çok severim ama yapmaya üşeniyorum.:KK37::KK37: ne güzel üşenmeden yapıyorsun:KK9::KK16:

aynen banada olurdu o uykudan uyanınca ne bulursam yerdım tıka basa:KK53:artık olmuyo

allah kabul etsın canım kolay gelsın....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar selam ,
N'aber , nasılsınız bakalım.Melexin bizim burda ağır hava şartları mevcut , sende durum ne merkezde ?

Evet canım burası da felaket bölgesi gibi.Aşırı yağış var.offff yarın kaynanatöre gideceğim. Cinler tepemde.Bana yoga ile ilgili şeyler sormuşsun.Ben yogayı tam teşekkülü yapmıyorum. Sadece çakra açmak için 5 hareket var onu yapıyorum.Sende netten "Tibet'in 5 hareketeki-Tibet yogası " diye bulabilirsin.Benim yaşam koçluğu yapan arkadaşım var.( önce yaşam koçumdu, şimdi aynı zamanda yakın arkadaşım. Cazibeme dayanamıyorlar ne yaparsın ? :KK9: )Bana bu yoga hareketlerini , nefes egzersizlerini gösterdi. Denemeni tavsiye ederim. 2 günde bile kendindeki değişikliklere inanamıyacaksın. :KK9:

Evet canım burası da felaket bölgesi gibi.Aşırı yağış var.offff yarın kaynanatöre gideceğim. Cinler tepemde.Bana yoga ile ilgili şeyler sormuşsun.Ben yogayı tam teşekkülü yapmıyorum. Sadece çakra açmak için 5 hareket var onu yapıyorum.Sende netten "Tibet'in 5 hareketeki-Tibet yogası " diye bulabilirsin.Benim yaşam koçluğu yapan arkadaşım var.( önce yaşam koçumdu, şimdi aynı zamanda yakın arkadaşım. Cazibeme dayanamıyorlar ne yaparsın ? :KK9: )Bana bu yoga hareketlerini , nefes egzersizlerini gösterdi. Denemeni tavsiye ederim. 2 günde bile kendindeki değişikliklere inanamıyacaksın. :KK9:
Heee bizim bi Sevilay vardı.Senin çakranı açıcam-maçıcam dedi ama açamadan işten ayrıldı benim de çakralar kapalı kaldı haliylen.N'oluyo açılınca , enerjik mi oluyosun , ne ayak ?
Not : Kaynananınkini açmayı denedin mi stop...Tedaviye yanıt vermedi mi stop...

X