Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hıh şimdik oldu.Dedim bu kızımız da mı ben gibi oldu yoksam. Çağırma kız az naza Çek . Sorarlarsa " keyfimi bekliyorum ,o gelmeden sizi ağırlayamam.Hem okey oynarsak dördüncüyü aramayalım"dersin Tamam: aptal bir espriydi

ficanscım..özeline mesaj gönderemiyorum..doluymuş silinmesi gerekiyormuş canım..birşey söyliyecektim

Hişt kızlar ne o öyle özel mözel.Ne kaynatıyonuz.Sizi gidi. Topluluk içinde kulaktan kulağa konuşulmaz; çok ayıp valla. Cıkcıkcık!!!

Bende çıkıyorum.Yarın akşama kadar yokum anacığım.Özleyin beni ( ben sizi özlüyorum çünkine , aşkımız karşılıksız olmasın )

anammm ben çıkayım dedim herkes gelmişş..

Sersum kankardeşim benimKız bizim kan grubumuz bilem aynı. İkimizin de 12 yaşında kızımız var. Tek çocuğa sahibiz, kanımız aynı, canımız aynı ( kafiye olsun) , askeriyeyle bağımız var, kilolarımız neredeyse aynı,burcumuz aynı , aynı , aynı. Kız biz ikimiz ikizmiyiz yoksam

benım dıyet gitti : sinirden delircem,1 hafta oldu kıtabım gelmedı kulaktan dolma yapmak ıstesemde olmadııı
sonuç :Allah ne verdıyse yedımm

canım iyi uykular bolll leptinlerrr

Hişt kızlar ne o öyle özel mözel.Ne kaynatıyonuz.Sizi gidi. Topluluk içinde kulaktan kulağa konuşulmaz; çok ayıp valla. Cıkcıkcık!!!

Bende çıkıyorum.Yarın akşama kadar yokum anacığım.Özleyin beni ( ben sizi özlüyorum çünkine , aşkımız karşılıksız olmasın )
aşkımıss karşılıklı merak etme senn

kanımıssda mı aynıı..yoksa yoksa sen benim yıllar önce kaybettiğim ikizim misinn.. aynı türk filmi oldu beyaaa

herkese günaydın Gününüz o kadar Aydın olsun ki gözlük takmak zorunda kalın heheeee

gunaydın kıslar

kahvaltımı henuz yapmadım komsum cagırmıstı afyonunun patlamasını beklıyorum

acık peynir
bikaç zeytin
1 yımırta
acık badem
2 mandalin
çay
metformin
ferrosanol
budur

elişi yapar mısınız kızlar,elimde bişey olsa yavaş yavaş işlesem negzel olur

günaydın kızlar
kahvaltım
melemen
zeytin
peynir
mercimek köftesi
1 dilim kepek ekmeği
omega 3

kahvaltıdan önce 30 dk yürüdüm,birazdan da aerobik yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…