Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah ki menüm 1 1/2 KAHVALTILIK TAM TAHILLI KAHVALTILIK EKMEK, 1 TABAK PATLICAN, KABAK, BIBER, 1 DOMATES,KAVURDUM . biraz MELEMEN, cay az köy peynir. Kahvaltiya misafirim vardi. Arkadaslar, komsular.

Aksam yediklerim 1 tabak kisir, cay, su.

Bu nasıl bi menüdür leyyyn , için bayılmadı mı?

Oyyy senin yemekler tam benlikmiş , afiyet olsun hayatım...
Bu aralar ben nerdeyse hiiiiiç acıkmıyorum ama canım herşeyi çekiyor.Dolabı açınca meyveleri görünce :KK53: oluyorum. Mecburen böyle tadımlık bir menü çıkıyor ortaya . Neyse ki lokumun sonuncusunu da hüplettim.:KK56:
Kızlar selam,
Bugün erken yazıyorum menüyü.Spora çok yüklendim diye sanırım , canım sabahtan beri protein yemek istiyor.Ben de istediğin protein olsun deyip şuana kadar şunları yedim :

Sabah :
* 2 yumurtadan omlet
* Beyaz peynir

Saat 13.00 gibi spora gittim.Gitmesi-gelmesi-banyosu falanı filanı yemek saatim gecikti.

Öğle 15.00
* 2 yumurtadan mantarlı , tavuklu omlet
* Peynir
* Yoğurt

Akşamı da bilahere ilave edicem.
Zpor : Kardio günü yaptım.20 dakika koşu + 22 dakika yürüyüş , toplam 5km , muhtelif şınav ve mekik.
Bugün çeşidini çok az gördüm . hayırdır. Senin şu komşular ne oldu ? Gelmediler mi daha?

bence gülmekten ziper mipor yapamazdık,hele melexin de olursa
:KK9::KK9::KK9:

Süper olurdu. Ben sizi hem ağlatır ,hem güldürürüm.Birgün gelise de cidden buluşsak :KK34:

Bu nasıl bi menüdür leyyyn , için bayılmadı mı?

Oyyy senin yemekler tam benlikmiş , afiyet olsun hayatım...
Bu aralar ben nerdeyse hiiiiiç acıkmıyorum ama canım herşeyi çekiyor.Dolabı açınca meyveleri görünce :KK53: oluyorum. Mecburen böyle tadımlık bir menü çıkıyor ortaya . Neyse ki lokumun sonuncusunu da hüplettim.:KK56:
Kızlar selam,
Bugün erken yazıyorum menüyü.Spora çok yüklendim diye sanırım , canım sabahtan beri protein yemek istiyor.Ben de istediğin protein olsun deyip şuana kadar şunları yedim :

Sabah :
* 2 yumurtadan omlet
* Beyaz peynir

Saat 13.00 gibi spora gittim.Gitmesi-gelmesi-banyosu falanı filanı yemek saatim gecikti.

Öğle 15.00
* 2 yumurtadan mantarlı , tavuklu omlet
* Peynir
* Yoğurt

Akşamı da bilahere ilave edicem.
Zpor : Kardio günü yaptım.20 dakika koşu + 22 dakika yürüyüş , toplam 5km , muhtelif şınav ve mekik.
Bugün çeşidini çok az gördüm . hayırdır. Senin şu komşular ne oldu ? Gelmediler mi daha?

bence gülmekten ziper mipor yapamazdık,hele melexin de olursa
:KK9::KK9::KK9:

Süper olurdu. Ben sizi hem ağlatır ,hem güldürürüm.Birgün gelise de cidden buluşsak :KK34:

Heee çeşit az çünkü akşamı yazmadım da ondan.Bu vesileyle akşamı da bildireyim ;
* Ezogelin çorba
* Tavuk
* Kırmızı fasulye piyazı
* Z.yağlı kabak
* Mantar
* Turşu
* 2 minnacık lokma ekmek
* 1 minik brownie (fena takıldım ben buna)
Akşam menüsü böyleydi işte.

Komşular gelmedi çünkü çağırmadım , canım istemedi.Keyfim gelince çağırmaya karar verdim hayatım.
Sen nasılsın , günün nasıldı?

kızlar ben çıkıyorum..hepinize iyi geceler..sabah 9.30 a kadar burdayım duyurulur.:KK52::KK52:

:KK54::KK54::KK55::KK55::KK55:

İyi geceler canikom.
Yaaa o çocuk hiç hamileye benzemiyo ki , ben anlamadım onun hamile şeysi olduğunu :KK53::KK53::KK53: Yok be gülüm ne hamileliği , menapoz teyzeyim ben artık , ayrıca da "Allah muhafaza" :KK37::KK37::KK37:

ficanscım..özeline mesaj gönderemiyorum..doluymuş silinmesi gerekiyormuş canım..birşey söyliyecektim:KK34::KK34:

Selam kızlar herkes nerede kimse yok

Bu 2 gündür giremedim, ikisinde de 5 km yürüyüş cepte:KK8::KK8::KK8:

Bugünkü menüm

Sabah :KK56:
1 yumurtadan omlet
Közlenmiş kırmızı biber
Peynir,zeytin
Maydanoz
Acuka
1 kuru incir

Öğlen:KK56:
Kıymalı kapuska
Yoğurtlu köz patlıcan
1 zeytinyağlı biber dolma içi
Yoğurt
Ayva tatlısı kaymaklı ve şekersiz

Akşam:KK56:
Domates çorbası
Karnıyarık
1 tatlı kaşığı pilav
4 zeytinyağlı lahana sarma
Salata
Yoğurt
Cevizli ekmek

ben yine de kaçıyom kısslar..öpüldünüzz:KK54::KK54:..iyi geceler bol leptinler:KK16::KK16:..çok uykum geldii:KK53::KK53::KK53:
:KK55::KK55::KK55:

X