Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar
Kahvaltımı paylaşıyorum
Sabah kalkar kalkmaz bir bardak limonlu su 1 gunkurusu

Omega 3 den bir tane mı içeceğim acaba sordum ama cevap alamadım
Kitapta da 2. Bölümdeydim henüz?

Eklentiler

• $image.jpg
    188,9 KB · Görüntüleme: 28
Leylakım birlikte platese başlasak mı ne dersin Beni motive eder:112: seni de tabisiii

hımmm oryantal yapıyosun leylakım o da güzel

nedense

iyiniyetlim ben plateste çok sıkılıyorum yaaa,bırakacağımı bildiğim için hiç başlamıyorumaerobik iyi ama,dün alt-üst kaslarımı o kaaa çalıştırmışım ki bugün çok acıyo,ama yine de yapıciiim

afiyet olsun canımmm

Günaydın kızlar
Kahvaltımı paylaşıyorum
Sabah kalkar kalkmaz bir bardak limonlu su 1 gunkurusu

Omega 3 den bir tane mı içeceğim acaba sordum ama cevap alamadım
Kitapta da 2. Bölümdeydim henüz?

günaydın canım,afiyet olsun
omega 3 ü günde 2-3 gr alıyoruz.senin aldığın marka kaç mg lık?

sabah tartıya çıkma cesaretinde bulundum bulunmaz olaydım...kendim ettim kendim buldummmmmmmmmm
evdeki aşure bitmediği sürece benim boğazım durmaz biliyorum...
bugün misafirlerim gelecek ama yemeyeceğim benim tek derdim aşureyle:))
kahvaltım:
1 yumurtadan çılbır
domates
roka tere maydanoz
ceviz antep fıstığı
1 lokma kendi yaptığım ekmeğin üzerine hakiki köy tereyağı ve bal sürdüm

misafirlerime yaptığım ikramlar: sarımsaklı yoğurtlu havuç salatası
köz patlıcan salatası
tarator
kendi yaptığım çekirdekli ekmek
haşhaşlı çörek
açma
aşure
irmik tatlısı

misafirlerimle sadece salatalardan ve aşure yerim söz:))

günaydın kısslarr
sabah erken kalktım yine,40 dk lık yürüyüşümü yaptım kahvaltıdan önceişlerim,kahvaltım da bitti,birazdan da 20 dk lık egzersizimi yapıcam
kahvaltım
2 yumurtadan salçalı olmlet
peynir
zeytin
salatalık
1 elma
omaga 3

günaydın
tekrar diyetine dikkat etmen güzel
haşlanmış patates için bence suçluluk duyma arada olur bööyle şyler
zaten karatay diyetinde bi ' ilk zamanlar yenmeyecek' şeyler var onlar sonradan yenebiliyor. tabi patates sonradan yenebilecek şeyler arasında da geçmiyordu. bana kalırsa doğal gıdalar içinde ' öcü' yoktur, insanların bazı durumlarda yiyebileceği veya yemeyeceği gıdalr vardır. koruma programında (yani ömür boyu) bence yenebilecek bir gıda patates.
son 2 gündür alkali diyeti araştırıyorum türkiyede bir biyokimya doktoru öncülüğünü yapıyor gene amerika kökenli bir diyet.1920 li yıllarda ortaya atılmış hala savunucusu olan hatta git gide ilgi odağı olan bir diyet. Dr. ayşegül çoruh2un kitabını okumadım muhakkak mantıklı sebepleri vardır bu diyeti savunmakta. ama anladığım kadarıyla bilimsel değil alternatif tıp gibi bişey. neyse kanı asidik değil alkali yapan gıdalara ağırlık veriliyor. ve alkali gıdalar arasında bilin bakalım neler var: pattes vaaaa, karpuz vaaa, kavun vaaaa. bizim kuru kayısı ve erikler hafif asidik amma kırmızı et tam asidik. zararlı cıssss mamalarımız oradad çok asidikik diye uzak duruluyor. karatayla arasında bir kaç tane keskin ayrılık olmasına rağmen çok ortak özellik de var ve sonuçta doğal çiğ sebzeler beslenmeye özendiriyor. patates i görünce dayanamadım , lafı bu kadar uzattım. afiyet olsun alkali olsun

Canlarım günaydın ,
Hepinize en şahanesinden bir gün diliyorum.
Görüşmek üzere güzeller

Ezgicim sağol.. şu an yasaklılardan yiyorum bayağı biraz azaltmaya çalışacağım. Patatesi o şekilde gösterdim çünkü yeni başlayanlar bunun yasaklı olduğunu bilsinler istemiştim. İlgin için teşekkürler ama alkali diyetini ilk fırsatta okuyacağım merak etmeye başladım..

az yımırta, az peynir
ekmek
tahin pekmez
az zeytin
çay
2 mandalin
yarım nar
metformin
ferrosanol

budur

Bugün iki öğün olsun dedim. Öğle bir şey yemedim.Az öncede çıktım 40 dk yürüdüm. İyi geldi sanki...

Bugün iki öğün olsun dedim. Öğle bir şey yemedim.Az öncede çıktım 40 dk yürüdüm. İyi geldi sanki...

kızlar ben bu işden bırşey anlamadm.. sabah tartıldm ve ne goreyımmm.. hiç kg vermemşim gıbı gosteriyo! şok oldm yaaa.. regl ımın de son gunleri. 3gundur köy yogurdundan ayran içiyordm tuzlu.acep o su toplamasımı yaptı bende??? ?? dıyete uyuyorm cunku tam.1haftadr helvayla bıtkı cayı içiyorm sabahları mesela.... gripım canm bırsey cekmıyo

oley yaaaaaa kitabi bitirdimmmmmm
veee en cok sevindigim ise bulgur yiyebilecek olmammmmmm
simdi gidip kisir yapacagim ogle yemegi olarak hehehee
:119::119::119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…