Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gülsem mi ağlasam mı bilemedimama bu kadar da komik mi anlatılır yaaa

toplanma yeri Atatürk hava alanı:82::82::82:
parola 'sersem şafak'

emredersiniz komutanım

Internette okuduğum bir özlü söz:

Kaynanalar kanser, görümceler ülser olsun.

(Halihazırda görümce, potansiyel olarak da 2 defa kaynana olacak biriyim ama neyse...)

Allah korusun kimse birşey olmasın.Biz çekeceğiz sonuçta.Benim ki dizlerinden ameliyat oldu geçen kış .offf anam offff o yayıldı biz alt temizledik.teeee Alamanyadan eltimi çağırdı(ki kadın çalışıyor izin aldı ,2 çocuğunu ,kocasını bıraktı geldi )Eltim gitti arkasından demediğini bırakmadı

(Halihazırda görümce, potansiyel olarak da 2 defa kaynana olacak biriyim ama neyse...)
seninkiler evlenmeden biz sana ders vericez merak etme
Siz varken benim sırtım yere gelmez alimalah . Bundan sonra kadınlar kulübünün gücü adına "sheman"

tamam kız bende geliyorum nerde buluşuyoduk

gülsem mi ağlasam mı bilemedimama bu kadar da komik mi anlatılır yaaa

emredersiniz komutanım

amanıınnn o ayrı bi dertt.. otursun sağlıklı bi şekilde evinde bence de..
biz halledicez nasılsa..temiz iş...

Son düzenleme:
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Ben böyle kocasının annesi , kızının babaannesi için konuşan bir insan değilimdir ( yani 1 sene öncesine kadar ) 1 senedir o kadar doluyum ki anlatamam . Nedeni arkamdan edilmiş öyle çok iftirası var ki . Yeminle anlatsam diliniz tutulur.Ben 1 senedir hala kendimde değilim.Kimsenin etlisine , sütlüsüne karışmayan ben meğer ne fena , ne cadı , ne kötü biriymişim. Düşünün cenazelerine bile vasiyet edilmişim , ben gidemezmişim .

Kızlar !!!!bu topik benim yüzümden batmaz Di mi ? Ya da beni üyelikten atmazlar Di mi ?

toplanma yeri Atatürk hava alanı:82::82::82:
parola 'sersem şafak'
tebdili kıyafet gelin..
[/QUOTE]

Bak okuyunca aklıma geldi . Benim görümcem yok İşte bana şükredecek bir taraf çıktı.Benim 1 kaynana 5 görümceye bedel ya neyse

Ben Herkül'ü de yanımda getireceğim. Ordan tanırsınız beni .[/QUOTE]

okeyy..ben bari kocamın üniformasını giyeyimm..çok gaza geldim canım..popodan olmaz emme bişey uydururum artık

Canlarım benim ya. İşte kadınlar kulübünün gerçek kurulum amacı budur. Hepimiz birimiz için.

kızlar ben de kaçıyorum popom koltuğa yapıştı..
öpüyorum hepinizi.. plana sadık kalın stop...bu mesaj kendini 5 dk. içinde yok edecektir dikkat..

sersum kaçar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…