Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sana da ii geceler canım. Derdime ortak olduğun için Sağol.

Keşke çare olabilseydim meleksin

Kocan etkilenmeseydi ondan, kayınvalidenin yaptıklarını umursamayabilirdin ama etkilenmesi senin işlerini çok zorlaştırıyor... Allah sabır versin.

Iyi aksamlar Karatay melekleri.

Öglenki menüm. 1 incir, 1 tas yogurt, 1 dilim hashasli ekmek, 2 fincan expresso.
3 hurma.
Aksam yedigim 1 tas sulu köfte, su, 1 avuc badem. su, cay.

Son düzenleme:
kızlar ben de kaçıyorum popom koltuğa yapıştı..
öpüyorum hepinizi.. plana sadık kalın stop...bu mesaj kendini 5 dk. içinde yok edecektir dikkat..

sersum kaçar..

iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.

[melexin;27507681] iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.

melexin canim esin geldimi?? Merakimi bagisla.

kızlar ben de kaçıyorum popom koltuğa yapıştı..
öpüyorum hepinizi.. plana sadık kalın stop...bu mesaj kendini 5 dk. içinde yok edecektir dikkat..

sersum kaçar..

Keşke çare olabilseydim meleksin

Kocan etkilenmeseydi ondan, kayınvalidenin yaptıklarını umursamayabilirdin ama etkilenmesi senin işlerini çok zorlaştırıyor... Allah sabır versin.

Sağol canım İnan bana sizinle burada yarı şakada olsa dertleşmek benim yarama derman oluyor İnan ki.Hepiniz sağolun.Allah sizlere aile huzuru ,mutluluğu,neşesi versin inşallah.Bu dünyada en önemli şey insanın kendisini sevmesi.Bende öyle yapmaya çalışıyorum.O nedenle bu topikteyim.Ve iyi ki bu topikteyim

[melexin;27507681] iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.

melexin canim esin geldimi?? Merakimi bagisla.

Canım benim geldi . Sondan 5 sayfayı okursan ayrıntıları görürsün. İlgine teşekkür ederim

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (aksam)taze fasulye yemegı_bulgur pılavı ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 4 saat ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum

günaydın...

Dünkü menüm

Sabah:
2 yumurta(tereyağ ile hafif pişmiş), peynir, 4 kayısı,5 fındık, , 1çay bardağı çiğ fıstık,1 su bardağı süt
1 tane omega, 1 tane multivitamin

Öğle :
1 subardağından biraz fazla çiğ ayçekirdeği

Akşam:
Bir kase yoğurt, 20 zeytin, bir tabak karnıbahar turşusu, 4 kayısı, 5 fındık, 1çay bardağı çiğ fıstık,

Gün içinde iki kupa kabuk tarçınlı form çay ,4 litre su

spor yok ( Birde regl oldum bu hafta kilo verişi olmaz diyorum.)

Sevgiler...

menü bildirimi:
sabah:1 haşlanmış yumurta, 2dilim eski kaşar, 1 avuç fındık
öğlen:8 tavuk kanat, 17 fındık, 5 dal maydanoz,
ara:600 ml karbonatlı su
akşam: 1 tabek kısır, 2 kaşık barbunya, 1 kaşık kıyma kavurma, mor lahana salatası, 1 bardak elma çayı

yürüyüş:45 dakika gezinti

canımcım bugün de geliyomusun
Leylakım birlikte platese başlasak mı ne dersin Beni motive eder:112: seni de tabisiii
sersumum ve iyiniyetlim,sizleri bu saatte burda görmek ne güzel

hımmm oryantal yapıyosun leylakım o da güzel
Sersumum ben kolay kolay ağlamam başta ağlıyordum kimsenin umurunda değil kendimi harap ediyorum şimdi çoookk üzüldüğüm bişey olursa ağlarım. Beni ağlarken pek kimse görmez.. Eşim evden gitmezse iyice sinir oluyorum en iyisi gitmesi ben de bi şekilde sakinleşiyorum iyi oluyor
Canım hafta içi boşumuz olmuyor bizim branşta..
Ellerinden gelse bizi klonlayacaklar kadroda da çok açık var. Uzun süredir bir bu yıl sadece kendi okulumda işimi yapabiliyorum. O da buraya biraz atama yapıldı ve görevlendirmeleri yeni arkadaşlara verdiler ondan
yaz bakalım

benim eşim bayılıyor bu salataya canım..afiyet olsun..

ben de hep onu söylerdim ama hiç de şen olamadı

nedense

Papişim elif ve dilara günaydın çıtırlarrrr

Artık kaçamakları iyice azlatıyorum ve bugünden itibaren 2 öğüne geçiyorum. Pantolonlarım sıkmaya başladı

Kahvaltım
haşlanmış patatesten yumurtalı ve tulum peynirli omlet yaptım.
zeytin
peynir
domates (tadı kalmadı artıkın domateslerin)
2 lokma ekmek çok az kuşburnu reçeli
salatalık
çay
4 omega 3kahvemi içtim. Makinaya çamaşırlarımı attım. yıkanan çamaşırlarımı dürüp yerleştirdim. oğluşu erken uyandığı için geri uyuttum. Wc yi temizledim. hepimize kolay gelsin bayan olmak zor vesselam

Kızlar hedef kiloya gelince yiyosunuz yiyosunuz fazla kilo almıyosunuz söyliyeyim kontrollü giderseniz süpper oluyo Kızım dün anne sen herşeyden yiyosun bak kilo alacaksın dedi netekim 500 gr kaa aldım sanırım. Fren yapma zamanı Ama bir aydır sabahları ekmek yiyorum arada patates kızartması yedim aşure yedim yedim de yedim semerim kaldı o kaa yanii

Sabah (07:45)1,5 özgür yumurta, ceviz, badem, fındık, 1 köy biberi, 1 badem salatalık, 1 kk peynir,4s-4y zeytin, yarım hurma,çay, omega3,e vitamini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…