Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

23lxr2r.jpg

Iyi aksamlar Karatay melekleri.:KK3::KK3:

Öglenki menüm. 1 incir, 1 tas yogurt, 1 dilim hashasli ekmek, 2 fincan expresso.
3 hurma.
Aksam yedigim 1 tas sulu köfte, su, 1 avuc badem. su, cay.

Son düzenleme:
kızlar ben de kaçıyorum popom koltuğa yapıştı..:KK60::KK60::KK60:
öpüyorum hepinizi..:KK54::KK54: plana sadık kalın stopEn Büyük KK...bu mesaj kendini 5 dk. içinde yok edecektir dikkat..:KK28::KK28:

sersum kaçar..:KK55::KK55::KK55:

:KK60: iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.:KK9:

[melexin;27507681]:KK60: iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.:KK9:

melexin canim esin geldimi?? Merakimi bagisla.

kızlar ben de kaçıyorum popom koltuğa yapıştı..:KK60::KK60::KK60:
öpüyorum hepinizi..:KK54::KK54: plana sadık kalın stopEn Büyük KK...bu mesaj kendini 5 dk. içinde yok edecektir dikkat..:KK28::KK28:

sersum kaçar..:KK55::KK55::KK55:

Keşke çare olabilseydim meleksin:KK43:

Kocan etkilenmeseydi ondan, kayınvalidenin yaptıklarını umursamayabilirdin ama etkilenmesi senin işlerini çok zorlaştırıyor... Allah sabır versin.

Sağol canım İnan bana sizinle burada yarı şakada olsa dertleşmek benim yarama derman oluyor İnan ki.Hepiniz sağolun.Allah sizlere aile huzuru ,mutluluğu,neşesi versin inşallah.Bu dünyada en önemli şey insanın kendisini sevmesi.Bende öyle yapmaya çalışıyorum.O nedenle bu topikteyim.Ve iyi ki bu topikteyim:KK54:

[melexin;27507681]:KK60: iyi geceler.Ben daha kutup ayusunun postunu ütüleyeceğim.Ben de kaçar.Ortalıkta delil bırakmayalım.Temiz ve profesyonel çalışalım.:KK9:

melexin canim esin geldimi?? Merakimi bagisla.

Canım benim geldi . Sondan 5 sayfayı okursan ayrıntıları görürsün. İlgine teşekkür ederim :KK54:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)taze fasulye yemegı_bulgur pılavı ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 4 saat ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum

günaydın...

Dünkü menüm

Sabah:
2 yumurta(tereyağ ile hafif pişmiş), peynir, 4 kayısı,5 fındık, , 1çay bardağı çiğ fıstık,1 su bardağı süt
1 tane omega, 1 tane multivitamin

Öğle :
1 subardağından biraz fazla çiğ ayçekirdeği

Akşam:
Bir kase yoğurt, 20 zeytin, bir tabak karnıbahar turşusu, 4 kayısı, 5 fındık, 1çay bardağı çiğ fıstık,

Gün içinde iki kupa kabuk tarçınlı form çay ,4 litre su

spor yok ( Birde regl oldum bu hafta kilo verişi olmaz diyorum.)

Sevgiler...

menü bildirimi:
sabah:1 haşlanmış yumurta, 2dilim eski kaşar, 1 avuç fındık
öğlen:8 tavuk kanat, 17 fındık, 5 dal maydanoz,
ara:600 ml karbonatlı su
akşam: 1 tabek kısır, 2 kaşık barbunya, 1 kaşık kıyma kavurma, mor lahana salatası, 1 bardak elma çayı

yürüyüş:45 dakika gezinti

hoşgeldin:KK16:

sağol bebişimm içmiş kadar oldum:KK16::KK16:
ben bile acilden geldim kıss:KK1::KK1:
işe giderken ben öyle yapıyorum canım öğle yemeğiyle 3 öğün çok oluyo bana..
arda akşamları yumurta peynir zeytin ihtiyacımı gideriyorum..mesela bu akşamda 4 te çıktığım için akşama kahvaltı yapıcazz:KK34::KK34:
yapıcam dediğinizi:KK1::KK1:
:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19: canımcım bugün de geliyomusun:KK48:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

hareketi arttırdım iyiniyetlim:112::112::112:

benim ki onu da yapamıyo yazık,döndüğünde 10 katı daha sinirli olacağımı iyi biliyo
:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

afiyet olsun canım.bende bugün melemen yaptım,değişik ve güzel oldu:KK34::KK34::KK34:
:KK9::KK9::KK9::KK9: Leylakım birlikte platese başlasak mı ne dersin:KK19: Beni motive eder:112: seni de tabisiii:KK53:
sersumum ve iyiniyetlim,sizleri bu saatte burda görmek ne güzel:21::21::21:

30 dk yürüyüşten sonra 40 dk oryantel aerobik yaptım,çok güzeldi heryeri çalıştırıyo vallahi:KK9::KK9:
hatta son video da alt karın üst karın falan çalıştırıyo hatun,güzel bişey yani
:KK53::KK53:
2.öğünümü de yedim:KK56::KK56:
avuç içi kadar haşlanmış tavuk
2 kaşık yoğurt
2 kornişon turşu

1 mandalina
hımmm oryantal yapıyosun leylakım o da güzel:nazar::KK9:
:KK9::KK9::KK9::nazar:

evet canım yaa kaynatamayınca bende boşlukta hissediyom kendimi:KK53::KK1:
arada geliyolar tabii buna da şükür..:KK1::KK1:
ben ondan almayı teklif edicem hastaneye zatenn:KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

benim ki hiçbiyere gitmiyo ben yatak odasına gidiyom..ağlıyom sinirden o da yarım saat sonra geliyo barışıyoruzz genelde:KK1::KK1:..tabii yatakodası deyince yanlış anlaşılmasın evde 12 yaşında bir sıpa var ööle kötü şeyler aklınıza gelmesin bakiimm:KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60:

yok tatlım keşke yesem..çok seviyom ben balığı yaww..akşama kahvaltı var:KK1::KK1:
lahmacun da olabilir ama sipariş vermek için yürümem gerekiyo karanlıkta da gözüm yemiyo:KK53::KK53:..burda hava 4 te kararıyor.buraları malum hemen kendimi eve atmam gerekiyor:KK5::KK5:

afiyet olsun bebeeemm..:KK16::KK16:

afiyet olsun canım:KK16:

ben de şaşırıyorum ööle 2-3 kilo verenlere yaww.:KK53::KK53:
ben 1 kiloyu bazen 1 ayda zor veriyorum:KK37:

canım ben de çok mutlu oluyorum burda olunca:))
Sersumum ben kolay kolay ağlamam başta ağlıyordum kimsenin umurunda değil kendimi harap ediyorum şimdi çoookk üzüldüğüm bişey olursa ağlarım. Beni ağlarken pek kimse görmez.. Eşim evden gitmezse iyice sinir oluyorum en iyisi gitmesi ben de bi şekilde sakinleşiyorum iyi oluyor:KK34:
sersum canim verdigin tarif icin sagol.ne zamandir yapmiyordum.iyi fikir degisiklik olur.
pindistan hosgeldin.sana katiliyorum yasin ilerlemisse ve kiloluysan hayat zor.

nurudilara canim akupunkturla ne kadar kilo verdin ve verdigin kilolari nasil geri aldin.

leylak canim ins.yaptigin degisikligin sonuclarini alirsin.

iyiniyetli canim sanada kolay gelsin.hafta ici bos gunun yok galiba.
Canım hafta içi boşumuz olmuyor bizim branşta..
Ellerinden gelse bizi klonlayacaklar kadroda da çok açık var. Uzun süredir bir bu yıl sadece kendi okulumda işimi yapabiliyorum. O da buraya biraz atama yapıldı ve görevlendirmeleri yeni arkadaşlara verdiler ondan:KK1::KK1:
yaz bakalım:KK1::KK1:

benim eşim bayılıyor bu salataya canım:KK52::KK52::KK52:..afiyet olsun..:KK16::KK16:

rapor veriyorum kızlar 24 saati kazasız belasız atlattım ...
ilacı 3 içmek kötüymüş bugün 2 tane içicem .....
çok sevinçliyim....
beynim yavaş çalışıyo niyeyse.....
bütün arkadaşlarım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
ben de hep onu söylerdim ama hiç de şen olamadı:KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: nedense:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Papişim elif ve dilara günaydın çıtırlarrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Artık kaçamakları:KK45::KK45::KK45: iyice azlatıyorum ve bugünden itibaren 2 öğüne geçiyorum. Pantolonlarım sıkmaya başladı:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
haşlanmış patatesten:KK53: yumurtalı ve tulum peynirli omlet yaptım.
zeytin
peynir
domates (tadı kalmadı artıkın domateslerin)
2 lokma ekmek çok az kuşburnu reçeli
salatalık
çay
4 omega 3kahvemi içtim. Makinaya çamaşırlarımı attım. yıkanan çamaşırlarımı dürüp yerleştirdim. oğluşu erken uyandığı için geri uyuttum. Wc yi temizledim. hepimize kolay gelsin bayan olmak zor vesselam:KK1::KK1::KK1:

Kızlar hedef kiloya gelince yiyosunuz yiyosunuz fazla kilo almıyosunuz söyliyeyim:KK1::KK1::KK1::KK1: kontrollü giderseniz süpper oluyo:KK1::KK1::KK1::KK1: Kızım dün anne sen herşeyden yiyosun bak kilo alacaksın dedi netekim 500 gr kaa aldım sanırım. Fren yapma zamanı:KK34::KK34::KK34: Ama bir aydır sabahları ekmek yiyorum arada patates kızartması yedim aşure yedim yedim de yedim semerim kaldı o kaa yanii:KK1::KK1::KK1::KK1:

Sabah (07:45)1,5 özgür yumurta, ceviz, badem, fındık, 1 köy biberi, 1 badem salatalık, 1 kk peynir,4s-4y zeytin, yarım hurma,çay, omega3,e vitamini:KK56:

X