Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

He bir de şu var canım. Şimdi kaynanatörün işe yaşamayan hediyesi var ya. 2 güne kalmaz kaynanatör Onları geri isteyecek. Neden 1- Hediyenin esas sahiplerine verecektir
Neden 2- (Beni ilk gördüğü gün eğer üzerimde değilseler)ben onları kullanmıyorumdur , veremem gereklidir. ( her aldığı çöpü aynı şekilde geri iade ediyoruz )Yemin ederim yiyecek versin onları bile istiyor.
O kadar alıştım ki bu olaya.Verdiği şeylerin paketini bile açmıyorum çoğunlukla.Ayriyeten bugün birde yağlı ekmek diyorlar yufkaya benzer birşey yollamış .Küften ne olduğunu bile zor anladım.Al sana bu müstehak der gibi ya.
Yeni evliyken de hiç unutmam bana geldi "senin mutfak halın yok mu ? " dedi. "Ben kullanmıyorum , o nedenle almadık "dedim."aaaa olmaz öyle ,ben sana alır yollarım dedi.1 hafta sonra eşim mektup zarfı gibi katlanmış bir halıyla geldi.( bordo renk, en eski model halılardan ) "annem bize halı almış "dedi.Bir açtık etrafı duman bulutu sardı .Birbirimiz zor bulduk valla.Neyse duman bulutu ortadan kalktı ,ne göreyim halının üzeri komple çekirdek kabuğu:KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53:gülsem mi ağlasam mı bilemedim:KK47::KK47:ama bu kadar da komik mi anlatılır yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK4::KK4::KK4:

:KK47::KK47::KK47:

toplanma yeri Atatürk hava alanı:KK51::KK51::82::82::82:
parola 'sersem şafak':KK14::KK14::KK14:

emredersiniz komutanım:KK51::KK51::KK51:

Internette okuduğum bir özlü söz:

Kaynanalar kanser, görümceler ülser olsun.

(Halihazırda görümce, potansiyel olarak da 2 defa kaynana olacak biriyim ama neyse...)

Allah korusun kimse birşey olmasın.Biz çekeceğiz sonuçta.Benim ki dizlerinden ameliyat oldu geçen kış .offf anam offff o yayıldı biz alt temizledik.:KK60:teeee Alamanyadan eltimi çağırdı(ki kadın çalışıyor izin aldı ,2 çocuğunu ,kocasını bıraktı geldi )Eltim gitti arkasından demediğini bırakmadı

(Halihazırda görümce, potansiyel olarak da 2 defa kaynana olacak biriyim ama neyse...)
seninkiler evlenmeden biz sana ders vericez merak etme:KK34::KK34::KK52::KK52:
:KK60::KK60: Siz varken benim sırtım yere gelmez alimalah . Bundan sonra kadınlar kulübünün gücü adına "sheman"

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK4::KK4:

Allah korusun kimse birşey olmasın.Biz çekeceğiz sonuçta.Benim ki dizlerinden ameliyat oldu geçen kış .offf anam offff o yayıldı biz alt temizledik.:KK60:teeee Alamanyadan eltimi çağırdı(ki kadın çalışıyor izin aldı ,2 çocuğunu ,kocasını bıraktı geldi )Eltim gitti arkasından demediğini bırakmadı

tamam kız bende geliyorum nerde buluşuyoduk :KK47:

:KK53::KK53::KK53::KK53:gülsem mi ağlasam mı bilemedim:KK47::KK47:ama bu kadar da komik mi anlatılır yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

emredersiniz komutanım:KK51::KK51::KK51:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK28::KK28:

amanıınnn o ayrı bi dertt:KK53::KK53:.. otursun sağlıklı bi şekilde evinde bence de..:KK35::KK35::KK35:
biz halledicez nasılsa..temiz iş...

Son düzenleme:
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Ben böyle kocasının annesi , kızının babaannesi için konuşan bir insan değilimdir ( yani 1 sene öncesine kadar ) 1 senedir o kadar doluyum ki anlatamam . Nedeni arkamdan edilmiş öyle çok iftirası var ki . Yeminle anlatsam diliniz tutulur.Ben 1 senedir hala kendimde değilim.Kimsenin etlisine , sütlüsüne karışmayan ben meğer ne fena , ne cadı , ne kötü biriymişim. Düşünün cenazelerine bile vasiyet edilmişim , ben gidemezmişim .

Kızlar !!!!bu topik benim yüzümden batmaz Di mi ? Ya da beni üyelikten atmazlar Di mi ?

toplanma yeri Atatürk hava alanı:KK51::KK51::82::82::82:
parola 'sersem şafak':KK14::KK14::KK14:
tebdili kıyafet gelin..:KK51::KK51::KK51:
[/QUOTE]

Bak okuyunca aklıma geldi . Benim görümcem yok :KK52:İşte bana şükredecek bir taraf çıktı.Benim 1 kaynana 5 görümceye bedel ya neyse

Ben Herkül'ü de yanımda getireceğim. Ordan tanırsınız beni .[/QUOTE]

okeyy.:KK34:.ben bari kocamın üniformasını giyeyimm:KK53::KK53:..çok gaza geldim canımEn Büyük KKEn Büyük KK..popodan olmaz emme bişey uydururum artık :KK60::KK60::KK60:

Canlarım benim ya. İşte kadınlar kulübünün gerçek kurulum amacı budur. Hepimiz birimiz için.

kızlar ben de kaçıyorum popom koltuğa yapıştı..:KK60::KK60::KK60:
öpüyorum hepinizi..:KK54::KK54: plana sadık kalın stopEn Büyük KK...bu mesaj kendini 5 dk. içinde yok edecektir dikkat..:KK28::KK28:

sersum kaçar..:KK55::KK55::KK55:

X