Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar,herkes iyidir umarım,geçmişe bakmaya çalıştım tamamlayamadım,menümü yazayım akşama evde iş çok gelebilirsem geleceğim,

kahvaltımda(08.30)1 yumurtadan kaşarlı tereyağlı omlet,1/2 kk peynir,4 ceviz,5 zeytin,1 gr omega3
öğle 12.30;1 muz,yarım avuç çiğ fıstık,1 kase yoğurt
akşam 18.00;1 tabak karnabahar,1 tabak salata,1 gr omega3 olacak,bugün çok şişim,tartıda 800 gr fazla geldim sabah ve biraz önce regl oldum,ondanmış heralde...öğlen arası yarım saatten fazla tempolu yürüdüm...görüşmek üzere,eve gidiyorum ben..

selam kızlar gecmişi okuyacak zamanım yok
iyisinizdir umarım
benım bebe kakasını yaptı cok saol sersumcum
ama acıyacak korkusu ile yine gitmek istemiyor
nasıl ikna edecegiz acımadıgına bilmiyorum:44::44::44:

oh kurtulmuş oğluşun ne güzel asyacım,bi şekilde ikna edip gitmesi lazım ama,yoksa yine olur

afiyet olsun canım,menün çok güzel

3. öğünüm
1 kase tavuk suyuna çorba
2 kaşık pirinç pilavı
avuç içi kadar tavuk
1 kepçe kuru fasülye
turşu

iyiyim canım sen nasılsın?dün aklıma gelmiştin fundacım,buraya gelmiyo diye
canım ya hep aklımdasınız ama işerim çoktu ama artık girmeye çaba göstericem yoksa ipin ucunu kaçırıyorum bide regl olucam sanki patlamak üzereyim sendede öyle dimi regl tarihlerimiz yakın diye hatırlıyorum

Kızlar az önce omega 3 ümü aldım solgar omega 3- "950"
İcinde omega 6 yok
Epa&DHA var
Epa=504
DHA=378
Omega 3=950

Nasil bu?
Ve ne kadarda bir ve kac tane kullanacağım?

Son düzenleme:

aynen,seninle aynı tarihlerde regl oluyoruz4 gün falan var bu yüzden kendimi şiş hissediyorum çok
aynen bende ramazanda 60 lı rakamları görmüştüm ama şimdi 74 falan çıkıyorum off

işin kötü tarafı insan o hafifliğe alışıyo,sonradan kg alınca da kendini çok kötü hissediyo

Kızlar selam ,
Spor yaptım , banyo yaptım, yemek yedim , alışveriş yaptım , yemek yaptım ve geldim.
Mevzuular almış başını gitmiş yine.
Papadiya , sen "oturmaya mı geldik" derken ben de valla oturmuyodum zaten.Eşşek gibi çalıştım salonda.
Leylakım , sporun valla şahane olmuş , her telden yapmışsın.Kocan gösterdi mi hareketleri? Göstersin mutlaka sonra sakatlarsın kendini Allah muhafaza:18::18::18:
Ramaskacım , Sersumun tarif süper.Biz patates pek yemediğimiz için ben havuç rendesini kendi suyunda pişirip saımsaklı yoğurtla karıştırıyorum.Bunlar garantili tarfifler , herkes sever hemen hemen.Aynı şekilde kabak rendesini pişirip sarımsaklı yoğurt eve iri dövülmüş ceviz.Tabi yoğurtlara mayonez de ilave edebilirsin.Piyaz , efendime sööliiim nohutu haşlayıp püre yapıyosun , yumurta , kimyon , karabiber ve tuzla yoğurup ister az yağda kızart (bu daha lezzetli oluyo tabi) istersen yağlı kağıtla fırına ver.Pilaki olur. (malzeme temininde güçlük var mı bilmiyorum).Bunlar genelde garantili.Salata konusunda yeşil mercimek salatası geldi aklıma.Haşlayıp dereotu , minik doğranmış kornişon , z.yağ limonla.Efenim benim çok sevdiğim turp+havuç+pancar rendesinden mütevellik salata ki ben buna "sağlık salatası" diyorum.Mercimek köftesi ve kısır tabii.Valla şuan bunlar geldi aklıma.Yine hatırlarsam yazıcam canım.Ha bi de acuka vardır ; biber salçası+z.yağ+bolca dövülmüş ceviz+kimyon ve diğer istediğin bahartları karıştırıp tost ekmeklerine sürüp kanape yapabilirsin.
Sersumcum günün güzel geçmiş çok sevindim.Akşama kahvaltı fikrini iyi getirdin aklıma.Bu hafta bi akşam da ben organize ediiim.
Asyacım kaka konusunda gözün aydın.Çoluğum yok - çocuğum yok bana bile dert olmuştu billah..
Filizcim , seni çok çok tebrik ederim.Valla kotarıcan sen bu işi.Kafan nikotinsizlikten çalışmıyo.İntibak dönemindesin.Bikaç güne kadar açılır sanırsam ki.Ben sabah sigara ve kahve içmeden ismimi bile söyleyebilecek durumda olmuyorum.O yüzden senin vaziyet normal.Ha gayret canım.Sen benim pirim olucan
Melexin kocandan haber var mı ? Valla dönüşü muhteşem olacak gibi gözüküyo.Bu bakımdan da gelmiyo olabilir mi acaba.Ama her gelmediği gün zarar yazmakta...
Bişileri atladım mı acaba? Atladıysam ısrarla hatırlatınız...

canım bugün çok aktifmişsin maşallah
kociş gösterdi,basit olanları...ben de yapmaya çalıştım işte

iyi akşamlar karataycılaaaaaaaaar...
dün utancımdan giremedim okadar çok yedimki menülerimi yazmaya utandım...
dün sabah aşure yaptım ve tüm gün aşure ile beslendim bugünde sabah karatay kahvaltımı yaptım üstüne bir kase aşure
akşam ıspanak ve turşu yedim üstüne bir tabak daha aşure yedim(

çok sevindim tatlım..
şurubu hemen bırakma bence birkaçgün daha kullan bağımlılık yapmıyor merak etme canım..en azından 1 hafta düzenli kullanınca o da rahat rahat yapınca kakasını inanacaktır acımadığına olmadı sonra da şurup koyuyormuş gibi yapar onu ikna edersin bak şurubunu verdim acımıycak diye
tekrar geçmiş olsun canım..Ah ben kızımla okadar çok ağladım ki seni çok iyi anlıyorum..onların canı yandıkça insanın içi parçalanıyor.

canan hoca yarın posta gazetesınde yazıyomus
evet ben de duydum ama biz onun her dediğini artık ezberledik pampişim
Kızlar meraba nasılsınız of ya şu işlerimi bi azaltsam çok yoğunun ya sizleride çok özledimm
biz de ösledik canım seni
aynen bende ramazanda 60 lı rakamları görmüştüm ama şimdi 74 falan çıkıyorum off
üzülme tatlım verirsin yine

sağol canım..çok iş yapmışsın maşallah
kahvaltı hafta içi kurtuluşum oluyor bazen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…