Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

30 dk yürüyüşten sonra 40 dk oryantel aerobik yaptım,çok güzeldi heryeri çalıştırıyo vallahi:KK9::KK9:
hatta son video da alt karın üst karın falan çalıştırıyo hatun,güzel bişey yani
:KK53::KK53:
2.öğünümü de yedim:KK56::KK56:
avuç içi kadar haşlanmış tavuk
2 kaşık yoğurt
2 kornişon turşu

1 mandalina

Sabah ki menüm 3 tane siyah kaysi, 1 yk beyaz peynir, yarim kirmizi kahvaltilik biber 2 bardak ilik su, 1 avuc badem.
Fitnese 1.saat 15 dk. 1 km yürüdüm. gittim kahvaltim bitmeden, gelince 1 kase ev yogurdu, 1 muz yedim. yeni bitti kahvalti
, yarim litre su ictim.
1 km yürüyüs daha yapmaya gidiyorum.
:KK9::KK9::KK9::nazar:
Sersumcum inşallah hastası az notebooku bol bi gün olur.Dün geyik çeviremedik , boşluktayım anacım...

Heee reklamdaki gibi direkt X-Ray'den geçirsin de mi?Koruyucu hekimlik hesaaaabııı ...

[/COLOR]
evet canım yaa kaynatamayınca bende boşlukta hissediyom kendimi:KK53::KK1:
arada geliyolar tabii buna da şükür..:KK1::KK1:
ben ondan almayı teklif edicem hastaneye zatenn:KK1::KK1::KK1:

Heh , akrabayız işte erkek tarafından :KK1::KK1::KK1:
:KK1::KK1::KK1:
ee oturmayamı geldık hadı pıste o zaman:21::21:(erkek tarafı dıyınce gozumde dugun canlandıda):KK60::KK60:
:KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Benimki sinirlenince ancak gittiği (normalde sık gidemediği) kahveye gidip oturmak:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: fırsat biliyo 2 saat filan gidip geliyo:KK31::KK31: ben de aramıyorum kızgın olunca göresim gelmiyo bu da eşimin işine yarıyo:nazar:
benim ki hiçbiyere gitmiyo ben yatak odasına gidiyom..ağlıyom sinirden o da yarım saat sonra geliyo barışıyoruzz genelde:KK1::KK1:..tabii yatakodası deyince yanlış anlaşılmasın evde 12 yaşında bir sıpa var ööle kötü şeyler aklınıza gelmesin bakiimm:KK53::KK53:
:KK60::KK60::KK60:

sersum kıss yine balık mı yiycen hani kurabiye canavarı vardı ya onun gibi ben de lahmacun canavarıyım resmen yaw yarın yaptırayım bari:KK1::KK1::KK1:
yok tatlım keşke yesem..çok seviyom ben balığı yaww..akşama kahvaltı var:KK1::KK1:
lahmacun da olabilir ama sipariş vermek için yürümem gerekiyo karanlıkta da gözüm yemiyo:KK53::KK53:..burda hava 4 te kararıyor.buraları malum hemen kendimi eve atmam gerekiyor:KK5::KK5:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yımırta :KK25::KK25::KK25: kızım kalkar kalkmaz koyuyo böö geldi yaw yarın menemen ya da omlet yapıcim..
biraz gevrek
domates kırmızı biber
çay
4 omega 3
tulum peyniri
2 hurma 4 hünnap

birazdan eve gideceğim. Yemek yememek istiyorum umarım yemem de okul çıkışına kaa sabrederim:26:
afiyet olsun bebeeemm..:KK16::KK16:
merhaba arkadaslarrrrr
Keyifler nasil ?
Kahvaltımı paylaşmak istiyorum
Tereyağında 2 yumurta
1 domates
10 yesil zeytin
Ezine peyniri
Bir avuç badem
3 kayısı 1 incir
1 kupa bitki cayı

Bu arada 1 haftada 3,5 kilo veren arkadasi gönülden tebrik ediyorum
Ve çok şaşırdım inanın yaaa ben ayda 3,5 kilo veremem nasil oldu bu aciklar mısın :KK52:
afiyet olsun canım:KK16:

ben de şaşırıyorum ööle 2-3 kilo verenlere yaww.:KK53::KK53:
ben 1 kiloyu bazen 1 ayda zor veriyorum:KK37:

sersumum ve iyiniyetlim,sizleri bu saatte burda görmek ne güzel:21::21::21:
canım ben de çok mutlu oluyorum burda olunca:))

Son düzenleme:
öğle
:KK56::KK56:
etli türlü
tarhana ezogelin karışımı bi çorba:KK37::KK37:
ayran
4-5 lokma ekmek kabuğu

:KK56::KK56:

pilav vardı yemedim ama yemek kötüydü aç kaldım onun için ekmeğin bari kabuğundan accuk yiyeyim dedim:KK37:

merhaba arkadaslarrrrr
Keyifler nasil ?
Kahvaltımı paylaşmak istiyorum
Tereyağında 2 yumurta
1 domates
10 yesil zeytin
Ezine peyniri
Bir avuç badem
3 kayısı 1 incir
1 kupa bitki cayı

Bu arada 1 haftada 3,5 kilo veren arkadasi gönülden tebrik ediyorum
Ve çok şaşırdım inanın yaaa ben ayda 3,5 kilo veremem nasil oldu bu aciklar mısın :KK52:

teşekkür ederim.
İlk haftaya ondan. Bundan 8 yıl öncede diyete başlamıştım akupunktur ile .92 kg dan ilk haftada 87 ye düşmüştüm. Sonrasından 1 kg falan gitmişti haftada...Bundada böyle olacağını tahmin ediyorum.

sersum canim verdigin tarif icin sagol.ne zamandir yapmiyordum.iyi fikir degisiklik olur.
pindistan hosgeldin.sana katiliyorum yasin ilerlemisse ve kiloluysan hayat zor.

nurudilara canim akupunkturla ne kadar kilo verdin ve verdigin kilolari nasil geri aldin.

leylak canim ins.yaptigin degisikligin sonuclarini alirsin.

iyiniyetli canim sanada kolay gelsin.hafta ici bos gunun yok galiba.

uzak bir markete yürüyerek gittim,3 km filan vardı heral,şimdi bi de dağa çıkıp kızı getirdimmi pek sportif bir gün olacak,bi de yemesem :KK57:

Selam.Cepten yazdığım için son sayfaya gidebilmek için mesaj yazmam gerekiyor :))))
yaz bakalım:KK1::KK1:
sersum canim verdigin tarif icin sagol.ne zamandir yapmiyordum.iyi fikir degisiklik olur.

nurudilara canim akupunkturla ne kadar kilo verdin ve verdigin kilolari nasil geri aldin.

benim eşim bayılıyor bu salataya canım:KK52::KK52::KK52:..afiyet olsun..:KK16::KK16:

Son düzenleme:
rapor veriyorum kızlar 24 saati kazasız belasız atlattım ...
ilacı 3 içmek kötüymüş bugün 2 tane içicem .....
çok sevinçliyim....
beynim yavaş çalışıyo niyeyse.....
bütün arkadaşlarım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

artık bi endişem var sigaranın içerken vucuda harcattığı kalori bana kaldı...fazladan bişi yemesemde kilo alırmışım öle yazıyo her yerde .....şimdi verdiğim kiloları almama uğraşı vermem gerekli....

canım ilk doğumumdan bir yıl sonra 92 kg ile başladım, yaklaşık 5 ayda 15 kg verdim. 77 oldum. İkinci doğumumdan sonra da kendi kendime 73 e kadar düştüm. Ancak kendimi bırakınca hemen alıyorum.Şimdi istediğim kiolaya ulaşabilirsem üçüncü çocuğu düşünüyorum. Ondan sonra nasip kısmet.

Bu diyet gerçekten güzel. Açlık hissettirmiyor. Zorlamıyor. Şunuda itiraf etmeliyim ki burayı takip etmekte müthiş motive ediyor insanı. :)

menü bildirimi
sabah:1 yumurta, 5 zeytin, yarım dilim peynir
Öğlen:3 yemek kaşığı aşure, 10 fındık
akşam:1,5 tabak barbunya, 2 dlim eski kaşar, 1 kase yoğurt

selam kızlar gecmişi okuyacak zamanım yok
iyisinizdir umarım
benım bebe kakasını yaptı cok saol sersumcum :KK16:
ama acıyacak korkusu ile yine gitmek istemiyor :KK14::KK14::KK14::KK14:
nasıl ikna edecegiz acımadıgına bilmiyorum:44::44::44:

X