Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay önce başladım bu diyete ilk iki haftada 4 kilo verdim ama son iki haftadır hiç kilo veremedim ilk zamanlar ne yediysem yine aynı şeyleri yiyorum ama neden artık kilolarım gitmiyorum acaba bir yerde hatamı yapıyorum bana cvp yazarsanız çok sevinirim.....

canım bugün çok aktifmişsin maşallah
kociş gösterdi,basit olanları...ben de yapmaya çalıştım işte
Sorma yaa , sabahtan beri bi uzatamadım bacaklarımı.Heh iyi olmuş göstermiş.Yarın kolların , yanların falan ağrıcak.Yarın yapma , dinlensinler.Yürüyüş falan yaparsın yine...
Aşure diyeti mi yapıyosun Kuzu ? Sorma , ben senden de fazla yedim.Dolapta hala var , yicez , el mecbur

1-2 kg ı regldendir kesin de,bir de geri kalanı var tabi

bir an dedim ben de 37 ne ola ki
Aaaa 37 çok önemli bi şahsiyet , aynı ben
Hee bu arada formatı bozdum gene galiba.Hadi hayırlısı bakalım...

Çalışırken Pazar günleri yemek yapma günümdü.Bi sürü yemek yapıp dolaba koyuyodum ama Cuma'ya kalmıyodu hiç.Bizim de Cuma akşamları kahvaltı günümüzdü.Hmmm bak aklıma geldi.Köy ekmeğine kaymakla Nutella sürüp yiyodum.Vay anasını , gençlik işte...

Hee bu arada formatı bozdum gene galiba.Hadi hayırlısı bakalım...
bozmamışsın formatı çekirge eferim

canım ilk başalrda çok hızlı giden kilolar sonra yavaşlayıp hatta durabiliyor..umutsuzluğa kapılma devam
hoşgeldin aramıza

tamam örtmenim
o zaman sana kısaca 37 diyelim bundan sonra

sorma arkadaşım aşure diyeti gibi oldu dimi?bugün 400gr fazla çıktım...yarına kimbilir nekadar fazla çıkıcam... offf dolaptaki aşure biran önce bitmeliii...

canim ben biliyordum zaten senin dokturcegini.....

hayatim bunlari yemeye sana ne zaman geliyoruz.......

saka saka..cok sukur malzeme konusunda SIKINTIM yok....digerlerini biliyorumda su havuc turp ve pancar salatasi degisik geldi.canim onu nasil yapiyorsun
canim masallah bugun cok kosturmussun.hepsinede yetismissin.sana yorgunluk cayi yolluyorum....

sersum canim sen nasilsin gunun yorucumuydu...evde birseyler yedinmi bari ac kalmasaydin.bugun yazmissin yemegi begenmedim ekmek yedim diye...

leylak canim ben kacirmisim...sen verdigin kiloyu diyeti birakarakmi aldin yoksa kacamak yaparak mi?

asyam gecmis olsun...

fundam111 hosgeldin....

kizlar herkese benden cay ........afiyet olsun.......

akşam menüm

2 lahmacun büyüklüğünde tandır ekmeği(buraya özel bir ekmek yufka gibi fırına sordum mayasızmış lahmacunla aynı yanii..incecik onun gibi..)
zeytin peynir
acuka(kendim yaptım.baharatını annem yolladı)
az zeytin ezmesi
tereyağında omlet

ve komşunun getirdiği aşureden 4 kaşık

çay çay ve 1 eti pufff

leylak canim ben kacirmisim...sen verdigin kiloyu diyeti birakarakmi aldin yoksa kacamak yaparak mi?

kaçamak yaptım ama öyle aman aman değil,aslında neden geri aldığımı ben de bilmiyorum ramaskacım:44::44:

afiyet olsun bebeğem,tandır ekmeği güzel oluyiii,ben de severdim mardindeyken

birdy hayranım sana bacım cekırge gıbısın bı orda bı burda sana burdan nur topu gıbı bı 37 gondertıyorum

canim hosgeldin...arkadaslar benden daha bilincli ama nacizane tavsiyem..mumkun oldugunca yediklerini yazarsan yardimci oluruz.birde ilk baslarda vucuttaki odem gidiyor o yuzden ona aldanma yinede iyi vermissin....birde spor yapiyormusun hicyoktan yuruyus yaparsan metabolizma yi hizlandirir diye dusunuyorum....

bu arada gece 1 e geliyor uykum geldi heran cikabilirim...

ah o nutella masaya her geldiğinde bir ahh çekiyorum ben
tamam örtmenim
o zaman sana kısaca 37 diyelim bundan sonra

sorma arkadaşım aşure diyeti gibi oldu dimi?bugün 400gr fazla çıktım...yarına kimbilir nekadar fazla çıkıcam... offf dolaptaki aşure biran önce bitmeliii...
ben daha yapmadan komşuların ki bile perişan etti beni
sersum canim sen nasilsin gunun yorucumuydu...evde birseyler yedinmi bari ac kalmasaydin.bugun yazmissin yemegi begenmedim ekmek yedim diye...

kizlar herkese benden cay ........afiyet olsun.......

sağol canım. sonlara doğru bayaa yoğunlaştı..neyse şükür gececi değilim..Allah gececilere yardım etsin çok zor yaww..12 yıl gece nöbeti tuttum..4 yıldır gündüzdeyim ve çok şükür rahatım..gündüz daha yoğun olsada hastanede kalmanın verdiği stres yetiyor insana..gece sarhoş,it kopuk uğursuz cins cins insan geliyor..çok zor çok
çay için teşekkürler..eline sağlık tatlımm

kaçamak yaptım ama öyle aman aman değil,aslında neden geri aldığımı ben de bilmiyorum ramaskacım:44::44:

mardın kapı şen olurrr le lee le leee le le le le canımmm:118:

Eyvallah Wan Kenobi üstad , sayenizde
benzetmeni de beğendim çekirge star wars u severim hani
ben de bu ssz ye bayılıyom..

evet bebişim tandırdan ıscak ıscak alıyorum çok güzel oluyor..arada yesem olur heralde di mi:44::44: aynı lahmacun gibi mayasız hemi de:52:
birdy hayranım sana bacım cekırge gıbısın bı orda bı burda sana burdan nur topu gıbı bı 37 gondertıyorum

boşuna çekirge demiyorum ben ona

Son düzenleme:

olur bence canım,sonuçta mayasız ve ince oluyo o

kizlar ben uyumaya gidiyorum.hepinizi opuyorum iyi geceler......

kizlar cok yazip sayfa harcamayin israfffffff.....sonra uykum kaciyor neler yazdiniz acaba diye...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…