Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

30 dk yürüyüşten sonra 40 dk oryantel aerobik yaptım,çok güzeldi heryeri çalıştırıyo vallahi
hatta son video da alt karın üst karın falan çalıştırıyo hatun,güzel bişey yani

2.öğünümü de yedim
avuç içi kadar haşlanmış tavuk
2 kaşık yoğurt
2 kornişon turşu

1 mandalina

Sersumcum inşallah hastası az notebooku bol bi gün olur.Dün geyik çeviremedik , boşluktayım anacım...

Heee reklamdaki gibi direkt X-Ray'den geçirsin de mi?Koruyucu hekimlik hesaaaabııı ...

[/COLOR]
evet canım yaa kaynatamayınca bende boşlukta hissediyom kendimi
arada geliyolar tabii buna da şükür..
ben ondan almayı teklif edicem hastaneye zatenn

Heh , akrabayız işte erkek tarafından

ee oturmayamı geldık hadı pıste o zaman(erkek tarafı dıyınce gozumde dugun canlandıda)

Benimki sinirlenince ancak gittiği (normalde sık gidemediği) kahveye gidip oturmak fırsat biliyo 2 saat filan gidip geliyo ben de aramıyorum kızgın olunca göresim gelmiyo bu da eşimin işine yarıyo
benim ki hiçbiyere gitmiyo ben yatak odasına gidiyom..ağlıyom sinirden o da yarım saat sonra geliyo barışıyoruzz genelde..tabii yatakodası deyince yanlış anlaşılmasın evde 12 yaşında bir sıpa var ööle kötü şeyler aklınıza gelmesin bakiimm

sersum kıss yine balık mı yiycen hani kurabiye canavarı vardı ya onun gibi ben de lahmacun canavarıyım resmen yaw yarın yaptırayım bari
yok tatlım keşke yesem..çok seviyom ben balığı yaww..akşama kahvaltı var
lahmacun da olabilir ama sipariş vermek için yürümem gerekiyo karanlıkta da gözüm yemiyo..burda hava 4 te kararıyor.buraları malum hemen kendimi eve atmam gerekiyor

afiyet olsun bebeeemm..
afiyet olsun canım

ben de şaşırıyorum ööle 2-3 kilo verenlere yaww.
ben 1 kiloyu bazen 1 ayda zor veriyorum

sersumum ve iyiniyetlim,sizleri bu saatte burda görmek ne güzel
canım ben de çok mutlu oluyorum burda olunca:))

Son düzenleme:
öğle

etli türlü
tarhana ezogelin karışımı bi çorba
ayran
4-5 lokma ekmek kabuğu

pilav vardı yemedim ama yemek kötüydü aç kaldım onun için ekmeğin bari kabuğundan accuk yiyeyim dedim

teşekkür ederim.
İlk haftaya ondan. Bundan 8 yıl öncede diyete başlamıştım akupunktur ile .92 kg dan ilk haftada 87 ye düşmüştüm. Sonrasından 1 kg falan gitmişti haftada...Bundada böyle olacağını tahmin ediyorum.

sersum canim verdigin tarif icin sagol.ne zamandir yapmiyordum.iyi fikir degisiklik olur.
pindistan hosgeldin.sana katiliyorum yasin ilerlemisse ve kiloluysan hayat zor.

nurudilara canim akupunkturla ne kadar kilo verdin ve verdigin kilolari nasil geri aldin.

leylak canim ins.yaptigin degisikligin sonuclarini alirsin.

iyiniyetli canim sanada kolay gelsin.hafta ici bos gunun yok galiba.

Selam.Cepten yazdığım için son sayfaya gidebilmek için mesaj yazmam gerekiyor :))))

uzak bir markete yürüyerek gittim,3 km filan vardı heral,şimdi bi de dağa çıkıp kızı getirdimmi pek sportif bir gün olacak,bi de yemesem

Selam.Cepten yazdığım için son sayfaya gidebilmek için mesaj yazmam gerekiyor :))))
yaz bakalım

benim eşim bayılıyor bu salataya canım..afiyet olsun..

Son düzenleme:
rapor veriyorum kızlar 24 saati kazasız belasız atlattım ...
ilacı 3 içmek kötüymüş bugün 2 tane içicem .....
çok sevinçliyim....
beynim yavaş çalışıyo niyeyse.....
bütün arkadaşlarım

artık bi endişem var sigaranın içerken vucuda harcattığı kalori bana kaldı...fazladan bişi yemesemde kilo alırmışım öle yazıyo her yerde .....şimdi verdiğim kiloları almama uğraşı vermem gerekli....

canım ilk doğumumdan bir yıl sonra 92 kg ile başladım, yaklaşık 5 ayda 15 kg verdim. 77 oldum. İkinci doğumumdan sonra da kendi kendime 73 e kadar düştüm. Ancak kendimi bırakınca hemen alıyorum.Şimdi istediğim kiolaya ulaşabilirsem üçüncü çocuğu düşünüyorum. Ondan sonra nasip kısmet.

Bu diyet gerçekten güzel. Açlık hissettirmiyor. Zorlamıyor. Şunuda itiraf etmeliyim ki burayı takip etmekte müthiş motive ediyor insanı. :)

menü bildirimi
sabah:1 yumurta, 5 zeytin, yarım dilim peynir
Öğlen:3 yemek kaşığı aşure, 10 fındık
akşam:1,5 tabak barbunya, 2 dlim eski kaşar, 1 kase yoğurt

selam kızlar gecmişi okuyacak zamanım yok
iyisinizdir umarım
benım bebe kakasını yaptı cok saol sersumcum
ama acıyacak korkusu ile yine gitmek istemiyor
nasıl ikna edecegiz acımadıgına bilmiyorum:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…