Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

birdy canim misafirler rus.fakat ben arada cagiriyorum.turk mutfagini seviyorlar.mercimek corbasi su boregi cig kofte haydari acili ezme lahmacun revani seviyorlar ve yiyorlar.istedim bu sefer biraz degisik birseyler yapayim.salata ve meze olarak...
ben cikiyorum optum kizlar

papişim tartıldın mı?ben tartıldımm ve şok yaşadım:KK53::KK53:regl de yaklaşıyo,biraz da kaçamaklar yüzünden mi bilmiyorum 67 çıktım bugün:KK14::KK14:
delirmemek elde değil...offffffff.çok çalışmam lazım çookkk:KK1::KK1:
:KK1::KK1::KK1::KK1: Yürüyüşü arttırabilsen aslında iyi olur LEYLAKIM:KK19:
sabah erkenden kalkıp,önce 1 kg lık dambıllarla ağırlık çalışmaya çalıştım:KK1::KK1:sonra 30 dk yürüdüm.kahvaltımı da yaptım.birazdan da başka bi egzersiz yapmayı düşünüyorum ama ne bilmiyorum:KK9::KK9:
kahvaltım:KK56::KK56:
1 yumurtalı melemen
zeytin
peynir
salatalık
az fıstık
omega 3
Canımcım sendeki bu azme kilocuklar dayanmaz:KK42:
ıyınıyetlım nasılsın canım.okulda mısın

Canımmm yeni gördüm veliler geliyor bu ara bayağı:KK52::KK52::KK52: iyiyim canısı sen nasılsın yeni karar almışsınız kalan aıcık kilo da gidecek demek ki:KK9::KK9::KK9:

Kız siz yeter ki gelin. Deli misin ? Tuzlu kahveymiş:KK45:Ben size Brezilya'dan kahve getirmezsek şerefsizim :KK37:

Kız süründüreceğim de merak etmeye başladım ama.Acaba Antalya'ya mı gitti ki ?

canımsın sağol:KK16::KK16:
arada böyle kayboluyo muydu canım:26:..huyu mu yanii...ama ne olursa olsun merak edeceğini bilmesi ve düşünmesi lazım:26::26:
haber alırsın inşallah..valla benimki böyle bişey yapsa gelince balıklama dalardım..:KK53:
Allah korusun insan korkar tabiii:26::26:

kizlar gunaydin....
sersum canim sana kolay gelsin...
papadiya leylek canim protein atagi yada 5 gunde 5 kilo sok diyeti var duydunuz mu bilmiyorum.5 gunde en fazla 2-
3 kilo veriyorsun.hem odem atiyorsun hemde bunyeyi sasirtmis oluyorsun...
iyiniyetli canim bu siralar az goruyorum.kizinin dersleriyle ilgileniyorsun galiba kolay gelsin...
elifezgi hadi iyisin allahtan arabayi cekmemisler...
balbademm canim omega 3 tavsiye ediliyor ama multivitamin icin birsey diyemem.ins.iyi gidiyordur diyet...
nurudilara iyi gidiyorsun...cok iyi vermissin...
b

kizlar bende yemegimi yedim cayimi iciyorum...kizlar ben meze ve salatalari cok seviyorum...bir ara esimin is arkadaslarini yemege cagirmayi dusunuyorum...sizin yaptiginiz misafirlere yaptiginiz kolay salata ve mezeler neler...fikir verirseniz sevinirim...
birdy senden guzel fikirler bekliyiorum...menulerine bakarak...

biraz sonra kizimi almaya gidicem...
ins.gununuz guzel gecer...
:KK71::KK71:

Evet canım ya oturup tekrar yaptırıyorum baya baya ingilizcem süüpper olmak üzere kıss:KK1::KK1: Öğretmenime diyorum ki bana da not ver:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canımsın sağol:KK16::KK16:
arada böyle kayboluyo muydu canım:26:..huyu mu yanii...ama ne olursa olsun merak edeceğini bilmesi ve düşünmesi lazım:26::26:
haber alırsın inşallah..valla benimki böyle bişey yapsa gelince balıklama dalardım..:KK53:
Allah korusun insan korkar tabiii:26::26:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Benimki sinirlenince ancak gittiği (normalde sık gidemediği) kahveye gidip oturmak:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: fırsat biliyo 2 saat filan gidip geliyo:KK31::KK31: ben de aramıyorum kızgın olunca göresim gelmiyo bu da eşimin işine yarıyo:nazar:

Günaydın canım. Tükkanı açtın. Bereketli olur inşallah. Sana işinde başarılar. Allah iyilerle karşılaştırsın. O tip doktorlar oluyor maalesef.Hele ki öyle dişçiler oluyor ki,çekilecek dişin yanındakini çekip pişkin pişkin 'onunda çekilmesi gerekiyordu,önce onu çekeyim dedim'diyor ya ölür müsün öldürür müsün !!!Bu arada bence sen kestirmeden git. Tüm vücuda röntgen Çek gitsin.Genel checkup yaptım dersin:KK9:
şimdilik iyi gidiyor canım..dilimi ıssırayımm:KK1::KK1:
şşöööleee tüm vücudu içine alacak bi kaset olsa yapıcam valla dediğini:KK1::KK1:

gunaydın canım afıyet olsun..evet ben yaklasık 1,5 senedır 2 ogun yapıyodum sabah 9 ve ogleden sonra 16 olmak uzere...farkettımkı vucut bu duzene cok alıstı ve serıye bagladı bıraz farklılık ıyı olur dıye dusunduk leylakımla sencede oylemı?
kolay gelsin pampişimm..şaşırt bakalım naapçakk:KK60::KK60::KK60:
melexin

maydanoz odem atmaya bırebır yıyerek tuketemıyosan kürünü yap derım.10 sap maydanoz 1lımonsuyu 1 bardak suyu rondodan gecır burnunu tutarak bır seferde ıc:KK34:

katılıyoruım.maydanoz birebir..:KK34::KK34:

sersum kıss yine balık mı yiycen hani kurabiye canavarı vardı ya onun gibi ben de lahmacun canavarıyım resmen yaw yarın yaptırayım bari:KK1::KK1::KK1:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yımırta :KK25::KK25::KK25: kızım kalkar kalkmaz koyuyo böö geldi yaw yarın menemen ya da omlet yapıcim..
biraz gevrek
domates kırmızı biber
çay
4 omega 3
tulum peyniri
2 hurma 4 hünnap

birazdan eve gideceğim. Yemek yememek istiyorum umarım yemem de okul çıkışına kaa sabrederim:26:

Karatay diyetine pazartesi başladım. Forumu başından beri gözgezdirerek okudum. Aranıza bende katılmak istiyorum. Burayı okuyunca daha bir motive oluyor insan.
Hep kilo problemim oldu. Hiç zayıf olamadım. Versemde hemen alıyorum kiloları. Bu sefer kararlıyım inşallah. Bir sürü yöntemle kilo vermeye çalıştım. Bundaki gibi dinç ve tok olmamıştım.33 yaşındayım ,iki kızım var. Çalışıyorum.

19.11.2012 89,2 kg
21.11.2012 86,8 kg

Hedefim 62 (süre sorun değil ne zaman olursa)

sevgiler...
Beni hatırlamanız için önceki mesajımıda aldım.

Günaydın;

Geçen haftadan bu yana alışmaya çalışıyorum. Kaçamaklar oldu hep. Yinede şu anki kilom 85,7 bir haftada 3,5 kg vermişim. Çok güzel bir sonuç. Dünden bu yana daha dikkatliyim.
Dünkü menüm ( hep bir önceki günün menüsünü toptam yazacağım inşallah)

Sabah:
2 yumurta, peynir,1 adet biber, 4 kayısı,5 fındık, 5 badem, 1çay bardağı çiğ fıstık,
1 tane omega, 1 tane multivitamin
Öğle :
1 subardağı kadar çiğ ayçekirdeği
Akşam:
tavuk eti (yemeğin içinden alınmış), bir kase yoğurt, 4 kayısı,5 fındık, 5 badem, 1çay bardağı çiğ fıstık,

Gün içinde iki kupa yeşil çay, 4 litre su

spor henüz yok inşallah yürüyeceğim...

Hepimize kolay gelsin hep iyi sonuçlar yüzümüzü güldürsün inşallah.
Sevgiler.
hoşgeldin:KK16:
Gel kız ben sana köpük köpük kahve yapıciimmm :KK70: ben de sizi özlüyorum :KK16:

arada ben de gelebilirim inş.:26:

canımcım azıcık yemişsin :KK20:

meleksin kıss uğraşmasın bence de :KK60::KK60:
sağol bebişimm içmiş kadar oldum:KK16::KK16:
ben bile acilden geldim kıss:KK1::KK1:
işe giderken ben öyle yapıyorum canım öğle yemeğiyle 3 öğün çok oluyo bana..
arda akşamları yumurta peynir zeytin ihtiyacımı gideriyorum..mesela bu akşamda 4 te çıktığım için akşama kahvaltı yapıcazz:KK34::KK34:
yapıcam dediğinizi:KK1::KK1:

Papişim deneyin biz de görek bakalım:KK1::KK1: Ben arada hep şaşırtıyorum vücudumu bu ara iyice şaşmış vaziyette:KK9::KK9::KK9::KK9:

merhaba arkadaslarrrrr
Keyifler nasil ?
Kahvaltımı paylaşmak istiyorum
Tereyağında 2 yumurta
1 domates
10 yesil zeytin
Ezine peyniri
Bir avuç badem
3 kayısı 1 incir
1 kupa bitki cayı

Bu arada 1 haftada 3,5 kilo veren arkadasi gönülden tebrik ediyorum
Ve çok şaşırdım inanın yaaa ben ayda 3,5 kilo veremem nasil oldu bu aciklar mısın :KK52:

ee oturmayamı geldık hadı pıste o zaman:21::21:(erkek tarafı dıyınce gozumde dugun canlandıda):KK60::KK60:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK1: Yürüyüşü arttırabilsen aslında iyi olur LEYLAKIM:KK19:

Canımcım sendeki bu azme kilocuklar dayanmaz:KK42:

hareketi arttırdım iyiniyetlim:112::112::112:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Benimki sinirlenince ancak gittiği (normalde sık gidemediği) kahveye gidip oturmak:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: fırsat biliyo 2 saat filan gidip geliyo:KK31::KK31: ben de aramıyorum kızgın olunca göresim gelmiyo bu da eşimin işine yarıyo:nazar:

benim ki onu da yapamıyo yazık,döndüğünde 10 katı daha sinirli olacağımı iyi biliyo
:KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:
Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yımırta :KK25::KK25::KK25: kızım kalkar kalkmaz koyuyo böö geldi yaw yarın menemen ya da omlet yapıcim..
biraz gevrek
domates kırmızı biber
çay
4 omega 3
tulum peyniri
2 hurma 4 hünnap

birazdan eve gideceğim. Yemek yememek istiyorum umarım yemem de okul çıkışına kaa sabrederim:26:

afiyet olsun canım.bende bugün melemen yaptım,değişik ve güzel oldu:KK34::KK34::KK34:

kizlar gunaydin....
sersum canim sana kolay gelsin...

kizlar bende yemegimi yedim cayimi iciyorum...kizlar ben meze ve salatalari cok seviyorum...bir ara esimin is arkadaslarini yemege cagirmayi dusunuyorum...sizin yaptiginiz misafirlere yaptiginiz kolay salata ve mezeler neler...fikir verirseniz sevinirim...
birdy senden guzel fikirler bekliyiorum...menulerine bakarak...

biraz sonra kizimi almaya gidicem...
ins.gununuz guzel gecer...
:KK71::KK71:
sağol canım..:KK16::KK16:
benim geçengün örtmenimize yaptığım salata çok basit ve leziz görüntüsü de çok güzel tatlım..biliyorsundur belki ama yazayım yine
patatesleri haşlayıp süt zeytinyağı karabiberle püre yapıp borcama yayıyorsun.üzerine rendenin ince tarafından rendelenmiş havuçları zeytinyağında az kavurup patatesin üstüne yayıyorsun...onlarında üstüne sarımsaklı yoğurt döküp maydanoz veya naneyle süsleyip buzdolabında bekletiyorsun..dilimler halinde servis yapıyorsun..afiyet olsun:KK16::KK16:

papişim tartıldın mı?ben tartıldımm ve şok yaşadım:KK53::KK53:regl de yaklaşıyo,biraz da kaçamaklar yüzünden mi bilmiyorum 67 çıktım bugün:KK14::KK14:
delirmemek elde değil...offffffff.çok çalışmam lazım çookkk:KK1::KK1:
üzülme leylakım:KK19:..reglidendir o:KK34:
sabah erkenden kalkıp,önce 1 kg lık dambıllarla ağırlık çalışmaya çalıştım:KK1::KK1:sonra 30 dk yürüdüm.kahvaltımı da yaptım.birazdan da başka bi egzersiz yapmayı düşünüyorum ama ne bilmiyorum:KK9::KK9:
kahvaltım:KK56::KK56:
1 yumurtalı melemen
zeytin
peynir
salatalık
az fıstık
omega 3
:KK9::KK9::KK9:
ne haber kızlar,kaçak geri döndü,hem de üstüne 3 kilo koyarak döndü,:26:,ben hiç almazdım ne oldu bilmiyorum,80 i de geçtim ya yuh bana,trambolin ısmarladım,inş bugün gelir,zıpliyciim,30 u geçtiyseniz ve şişmansanız hayat çok zor:KK31:
hoşgeldin canım..:KK16::KK16: görüşüne katılıyorumm:KK1::KK1:

X